skip to Main Content

Kedžių – „intelektualių tvirkintojų“ byla – gryna klastotė

Kristina Sulikiene

Nesvarbu, kad visuomenei buvo suformuota nuostata, kad Drąsius Kedys neva išsigalvojo pedofiliją, nes atseit, tokiu būdu jis kovojo dėl dukters.

Teismų sprendimai, įrodantys priešingai, niekur nedingę. Juos paviešino Laima Lavastė knygoje „Kalės istorija“.

Laimutė Stankūnaitė kreipėsi į teismą, dėl gyvenamosios vietos vaikui su ja nustatymo.

Abiejų instancijų teismai atmetė šį prašymą, ir gyvenamąją vietą nustatė su Drąsiumi Kedžiu, motyvuodami, jog vaiko tėvas turi pajamas, būstą atskirą nuo tėvų, o motina neturi būsto, be to, dirba visą dieną ir negalės rūpintis vaiku.

Šis procesas, jeigu nesuklysiu, įvyko 2006 metais.

Tačiau jeigu tikėtume „žurnalistais“, ir pačia Laimute, tai Drąsius Kedys 2008 metais išgalvojo pedofiliją, kad 2006 metais galėtų atsikovoti dukrą.

Vadinasi, jis buvo išradęs laiko mašiną.

Dar vienas nelogiškumas.

Nors Drąsius Kedys vaiką auginti buvo gavęs su NESKUNDŽIAMA Kauno apygardos teismo nutartimi, ir jam jokių pedofilijų išsigalvoti nereikėjo, tačiau jo tėvai šiuo metu yra kaltinami tvirkinę ir dargi INTELEKTUALIAI Deimantę Kedytę, dabar jaugi Stankūnaitę.

Nors vaiką apklausti tėvai turi teisę, tuo labiau, jog Drąsiaus Kedžio apklausos buvo pripažintos teisėtomis, ta pati prokuratūra, kuri tinkamai netyrė pedofilų klano, ir leido žūti šitiekai žmonių, nusprendė, jog reikia iškelti baudžiamąsias bylas senukams Kedžiams.

Šiandien radau tokią Sauliaus Trakio knygą „Drąsius Kedys: kovotojas sudrebinęs Lietuvą“, kurioje kaip ir visur, iškraipant juridinius ir nustatytus faktus, priimtus ir įsiteisėjusius teismų sprendimus, meluojama, jog Stankūnaitė padedama Ūso, neva atsikovojo dukrelę, o jau Kedys vėliau išsigalvojo pedofiliją, siekdamas neva atsikovoti vaiką atgal. 

Įdomiausia, jog nuo 20 iki 36 psl. yra Drąsiaus Kedžio darytų vaizdo įrašų tekstinė šifruotė.

Žinot, kas labiausiai krito į akį?

Ogi būtent „sysalo kaišojimas į akį“.

Niekur nebuvau nei skaičiusi, nei girdėjusi, o iš šifruotos medžiagos aiškėja, jog Drąsiui Kedžiui šitie mergaitės pasakojimai sukėlė šoką.

Jis net kelis kartus perklausė, ar mergaitei sysalas buvo kišamas į akį.

Dabar taip išeina, jog mergaitė seneliai, tokie ganėtinai patvirkę, sugalvojo pedofiliją, išmokė kalbėti apie sysalus, kremus, kaišiojimą į burną.

Pusė Lietuvos – kur Stankūnaitės fanai – net ir patikėjo, nes „vaikas turi būti su motina“.

Kaip teisininkei, kuriai visiškai neblogai sekasi kriminalistika, man visada labai įdomios yra „negatyviosios aplinkybės“.

Štai ta pasakojimo dalis, kad „sysalas kišamas į akį“,- niekaip nepatikėčiau, kad senoji Kedienė arba senukas Kedys sugalvojo šitą iškrypėlizmą.

Todėl matyt šitas epizodas, ir tai, kaip Drąsius Kedys reagavo, yra iš viso nuslėpta nuo visuomenės.

Dar vienas įdomus dalykas – juk tiek daug kalbama apie smurtą prieš vaikus.

Drąsius: „ Aišku, bet jie  nemušdavo tavęs, ne?“

Deimantė: Ne. TIK TEN BIŠKĮ…MAMA BIŠKĮ TEN NELEISDAVO ŪSUI BIŠKĮ TEN MUŠTI LABAI STIPRIAI. (Saulius Trakys.  Drąsius Kedys: kovotojas sudrebinęs Lietuvą. Metodika, Vilnius, 2010, p.37).

Per visas priemones rėkiama: pedofilijos nebuvo, ir negalėjo būti.

Gerai – o ką reiškia, kad kai tėvelis paklausė, ar tave mušdavo, vaikas atsako, neleido per daug mušti ten.

Ten – tai kur? 

Į kitus epizodus nesivelsiu, man šitie du nauji sudomino, nes niekas niekada nekalbėjo, apie sysalo kišimą į akį, ir apie vaiko mušimą.

Dar labai įdomu, jog tyčia ar netyčia, rašytojas minėdamas vaiko teisių apsaugininkės Sigitos Mockienės vardą, suklysta, ir pavadina ją Solveiga. Solveiga Mockienė, rašo Trakys, pasiūlė kreiptis į Ūsą.

Summa summarum – istorija absoliučiai susipainiojusi, o liudytojų nebėra.

Drąsius Kedys visas subaladotas, su švendre plaučiuose buvo rastas negyvas prie Kauno marių, nors prieš tai dingo kaip į vandenį. Dingo kaip į vandenį – ir buvo rastas prie vandens.

Ūsas prigėrė baloje.

Tarp šių dviejų mirčių Frančeskas nušovė savo žmoną ir nusišovė pats. Ramiame Italijos kaimelyje visi buvo šokiruoti, nes Frančeskas buvo gerbiamas žmogus. Frančeską minėjo Deimantė, kad jis jos neliečia, kai jis būna, tada nieko blogo nevyksta. Netinkamas liudytojas – pašalino.

Violeta Naruševičienė – nušauta. Laimutė Stankūnaitė saugoma nuo neaišku ko.

Deimantė Kedytė Stankūnaitė   – nežinia kur. Jeigu vaikas slepiamas, vadinasi, jis turi ką papasakoti, arba nebeturi ką pasakoti, nes padarytas invalidu.

Senas KGB „gydymo“ būdas – vaistukais. Visas problemas sumažina. Juk reikia nuteisti diedukus Kedžius, atimti iš jų namą – „nusikalstamos veikos įrankį“. 

Niekas niekada Ūso neišteisino, nes toks procesas – nenumatytas LR BPK. Mirus kaltinamajam, byla nutraukiama. Teisėjas Cininas susigalvojo savo paties procesą. Po to dar parašė nutartį, kad mergaitė tvirkinta intelektualiai.

Pasirodo, Drąsius Kedys ne prie ko. Viską sugalvojo diedukai Kedžiai. Ir dar sugalvojo epizodą su akimi.

 Viską įrodo neaišku kokiu tikslu ir legalumu visame name sumontuota įrašinėjimo įranga.

Viskas, ką Kedienė kada nors sakė, guli teisėsaugai ant stalų, ką nori, tą pasiima, kokią nori, tokią naują bylą sukurpia.

Teisėsaugininkai nebeturi kada dirbti per tas Kedžių persekiojimo bylas, todėl Kaune prasidėjo susišaudymai, Kėdainiuose tėvai užmušė vaiką.

Policija buvo taip užsiėmusi violetinėmis bylomis, kad net nežinojo, jog Kontenis ieškomas Interpolo.

Bet, tarkime, netoliese gyvenančią Gedimino Aiduko mamą „operai“ kaip kokio baisaus teroristo mamą terorizavo. Taip, čia tas pats Gediminas Aidukas, kuris buvo išteisintas Garliavos Klonio gtv. 5 namo nušturmavimo byloje, ir kurį bandyta apkaltinti Milinio Vaido nužudymu, bei sekimu.

Kad su tokiu įkarščiu būtų stebėję Kontenį, nebūtų nei lavono, nei  tiek skausmo, ir betvarkės.

Man tik įdomu  – ar negaila policininkams su prokurorais taip kvailintis prieš visą Lietuvą.

Na paskaitai tas apklausų šifruotes – akivaizdu, jog pats vaiko tėvas Drąsius Kedys sunkiai gali klausytis, ką mergaitė pasakoja, o epizodas su lytinio organo kišimu į akį jį labai šokiruoja.

Matyt, viską galėjo įsivaizduoti, bet tokį iškrypimą – ne.

Neringa Venckienė teigė, jog nepraeis nė 5 metai, ir tiesa paaiškės, ir pavadino visą sistemą iškrypusia, ir tarnaujančia klanams – tiesa, už šiuos žodžius savo pačios gyvenamoje gatvėje – dar vieną baudžiamąjį epizodą gavo, nes negalima laisvoje šalyje ieškoti teisybės pedofilijos byloje, nes vaikų prievartavimas ir tvirkinimas pasirodo ne nusikaltimas. Nusikaltimas yra tokius vaikus globoti.

Tačiau Neringa Venckienė buvo teisi, nes nors teisėsauga, kuri visus pajėgumus metė į Garliavoje kada nors nors vieną dieną buvusių asmenų persekiojimą, ir nebematė, kaip buvo žudomi jauni vyrai, nesvarbu, kad čia „gaujų karai“, bet tam ir yra policija, kad užkardytų – žmonės netiki ant saldinio vyniota versija apie šventąją Kankinę Stankūnaitę.

Nes net Laimos Lavastės knygoje pilna priešpriešų – ypač, kai ji paviešina 2 instancijų teismų sprendimus, kuriais dar 2006 metais vaikas priteistas Drąsiui Kedžiui. Todėl po 2 metų išsigalvoti pedofiliją vardan kovos, kuri įvykusi ir vaiko tėvo naudai – nelogiška.

Niekur be to neįmanoma įžvelgti senukų Kedžių motyvo, bei subjektyviosios nusikaltimo sudėties pusės.

Kaip ir Olgos Girdauskienės „nusikaltimą“, kad ji buvo pirmas žmogus, kuriam mergaitė pasipasakojo apie prieš ją daromus nusikaltimus. Išklausyti nukentėjusį asmenį nėra joks nusikaltimas – nepranešti apie nusikaltimą yra nusikaltimas. 

Šiuo  metu teisiamos aukos. Netikiu, kad greitai kaltinamųjų suoluose nesėdės bylas suklastoję policininkai ir prokurorai.

Juk kol jie kurpia bylas, eikvoja lėšas nesąmoningiems kaltinamiesiems aktams sukurpti, kurių neretai net teismai dėl neraštingumo atsisako priimti – tuo metu keliuose ir gatvėse žūsta žmonės.

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));