skip to Main Content

Kaune, Rokų mikrorajone – Gedimino Pilis -2 projektas

Kristina Sulikienė

Neįsivaizduoju, kokiu idiotu reikia būti, kad lieptum nukasti MOLIO šlaitus Rokuose, kurie yra poledymnečio baltų gyvenvietės vietoje – taigi, sluoksniai labai seni, ir tvirti – ir juos užpilti su SMĖLIU.

Net darželinukas žino, jog smėlis – tai biri substancija, o molis – patvari, iš kurios stato net krosnis.

„Autokausta“ labai dideliu greičiu nuo vakar griauna visiškai palei gyvenamųjų namų sklypus aukštus geležinkelio šlaitus, kurie buvo sugadinti dar 2006 metais, plaunant pinigus per EU projektą – šlaitai buvo nuvalyti nuo juos laikiusių krūmų, medžių, ir palikti sugriūti. Vėliau buvo antras projektas, kai buvo „taisomi“ tyčia sugriauti šlaitai.

Dabar, kiek matome, trečias etapas – ne tik griaunami, bet ir kasami šlaitų pamatai, ir toliau formuojamos bus nuošliaužos Rokų mikrorajone – bus laukiama, kad įgrius gatvė su visais namais.

Beje, tik pradėjus „rekonstrukcijos darbus“, buvo pasikasta po 2011 metais pastatytu nauju tiltu – rokiečiai baiminasi, kad ir jis jau ims griūti, nes Rokų kaimo pusėje iš po tilto pakastas molis taipogi. Užlipti ant tilto reikia stengiantis nepataikyti į žiojinčias skyles, nes pabyrėjusi žemė, įsmukę šlaitai. 

Matjošaiti – AŪŪŪŪ!!!

Karbauski – kur tu? 

Kas nors??

P.S. Rokų kaime gyvena Seimo narys Kazimieras Starkevičius, bet jis per daugelį metų įprato nieko “nematyti” – nematė, kai jam po langais žemėtvarkininkai grobstė ir į kairę- į dešinę dalino bet kam grąžintiną žemę, todėl nemato ir kai griaunami jo gimtieji Rokai. Na ir kas – jo namas toli, ir po juo nesikasa joks ekskavatorius. 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));