skip to Main Content

Pradėkime nuo to, kad šiuose užrašuose, kuriuos pavadinkime „užklasinė veikla“, kai kurie faktai kartojasi. 

 

Gal vieną sykį atsitokės ta visuomenės dalis, kuri nusistačiusi prieš mus, prieš Kedžių, Venckų šeimas. Gal teisėsaugos sistema, kuria visuomenė nepasitiki, atsipeikės ir ims dirbti žmonėms, o ne klanų, monopolistų ir nusikalstamų struktūrų naudai.

Faktus pradėkime dėlioti nuo to, kad Laimutė Stankūnaitė sako, kad nepažinojo nei Andriaus Ūso, nei Jono Furmanavičiaus. Bet aiškėja visiškai priešingai. Į smulkmenas per daug nesigilinkime.

Faktas lieka faktu, kad mūsų teisėsauga nekreipia į tai dėmesio:

L.Stankūnaitė Kaune gyveno Ukmergės g. (adresas žinomas). Kartu su ja gyveno ir V. Naruševičienė, butas priklausė V. Naruševičienės uošviams. Ši Ukmergės g. ribojasi ir kertasi su Žukausko g. , o pastarojoje gyveno A. Ūsas. Net namai stovi netoli vienas kito – kampu. Ukmergės g. gyveno ir toks veikėjas, kuris važinėjo raudonu automobiliu. 

Tai Vaidas Milinis. Taip, tai tas pats teisėjo Milinio posūnis, kuris buvo rastas nušautas miškelyje. Kaip žinome, iš mažosios mergaitės pasakojimų, L.Stankūnaitė leisdavo ją išsivežti „dėdei“ raudonu automobiliu. Pasak pasakojimų, vairuotojas buvo šviesiaplaukis, vardu Aidas ar Vaidas. Mažas vaikas gali suklysti, juk skiriasi tik viena raidė. 

O tuo labiau, kai tas „dėdė“ sukeldavo baimę ir blogus prisiminimus. Noriu pabrėžti, kad čia TIK ĮTARIMAI. Žinoma, mes paprasti mirtingieji, dabar to automobilio, kurio valstybiniai numeriai JJJ 500,  „neatkasime“. Nes pradėjus aiškėti faktams ir bylai išlindus į viešumą, automobilis buvo skubiai parduotas už 500Lt.

* Kaip įvardijama „buvusios“ L.Stankūnaitės ir A. Ūso advokatės L. Kraujutaitienės kontoros-buto (Kęstučio g. 66, Kaune), kaiminystė su G. Bašinsko butu toje pačioje gatvėje (adresas žinomas). G. Bašinskas – tas pats asmuo, kurio sodybos apylinkėse, po audringai praleisto savaitgalio buvo rastas A. Ūso lavonas. Nors L.Kraujutaitienės ir Bašinsko namo nr skiriasi, tačiau jie sujungti į vieną.

* Namai šalia, tai šalia, bet paaiškinkite, kaip galima rasti nepažįstamo žmogaus sodybą, esančia kitame rajone, kažkokiame kaime? Tačiau Kraujutaitienė iš Kauno per 15 min. atvyko į Alytaus raj. bei sugebėjo rasti ne tik kaimą ar sodybą, bet kaimo prieigose ir „avarijos“ vietą.  Ir kas iš „nepažįstamuju“ jai pranešė? 

Nors tuo metu ponia advokatė galėjo būti savo namuose Kaune, Sargėnuose, netoli IX forto ir „kapstytis rūtų darželyje“ prie savo didingujų namų arba būti sporto klube, Kauno pakraštyje – Šilainiuose.

* Kuo toliau, tuo idomiau. G.Bašinskas, kaip manoma, kažkada dirbo viename iš saugumo skyrių, kuris rinko informaciją ir kompromatą apie asmenis, ju seksualinius nukrypimus bei visą kitą. 

Pasirodo, šio pono sodyba, kaip netyčia, yra nušauto teisėjo J. Furmanavičiaus tėviškėje.

* Dar vienas faktas, L.Stankūnaitės ir A.Ūso advokatas Vasiliauskas yra nužudytojo teisejo J.Furmanavičiaus kaimynas (durys priešais).

* Puikiai žinome ir barą-klubą „Žemyn upe“, kur „dėdės“ bei „geroji mamytė“ rinkdavosi pašvęsti prie stalo, esančio prie pat įėjimo. Ten direktore dirba tokia ponia N.Vilpišauskienė. Ši ponia tokio gero būdo, kad imdavo vaikus iš vaikų globos namų savaitgaliams. 

Vesdavo juos į kirpyklas ir visaip kitaip puošdavo. Tačiau mirus A.Ūsui ir J. Furmanavičiui, jos geras būdas kažkaip išblėso. Gal per daug „apsišvietė“ dalyvaudama J.Furmanavičiaus laidotuvėse, eidama priekyje ir nešdama mirusiojo fotografija? Kaip žinome, „Žemyn upe“ įmonė turi kavinę ir po Kauno miesto apygardos teismu, tad su teisėjais „draugauja“. Per 2008-2009 metus įmonės apyvarta buvo 1,5 – 2 mln litų.

* Kylame iš kavinės į patį teismą. Ten teisėja dirba tokia R. Palubinskaitė. Ji turi pusbrolius Palubinskus, kurie, kaip įtariama, galimai užsiėmė ne tik prekyba žmonėmis (vienas už tai buvo teisiamas), bet ir veždavo vaikus į užsienį. Vėliau jiems teko parduoti mamos paliktas žemes „pakišoms“ ir pusbroliukams bėgti iš Lietuvos. 

Šios teisėjos sūnus I. Černiauskas priklauso  „Žalgirio jachtklubui“, Gimbutienės g. 35. Tuo pačiu adresu registruotas ir motelis „Baltos burės“, kurio direktorė E. Usaitė. Ar yra koks nors ryšys su A.Ūsų? Mūsų teisėsauga atsisako iš archyvų ištraukti geneologinį medį. Telieka spėlioti kodėl…

* Dar yra tokių duomenų, kad Konstitucinio teismo teisėjas Abromavičius kartu su teisėjais (nužudytuoju J. Furmanavičiumi bei Miliumi) galimai atostogaudavo Jūrmaloje.

Tad kaip matome visi šie asmenys tarpusavyje yra glaudžiai susiję.

LL inf.

Laisvas laikraštis, 2011 m. vasario 26 d.

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));