skip to Main Content

 

 

 

 

Kas gali paneigti, kad amoralūs darbai sieja   UAB „Žemaitijos psichikos sveikatos centrą“ su Socialinės paramos ir rūpybos centru?

 

Kas man leidžia  rašyti apie Telšių valdžią, kaip apie visiškai degradavusią? Tai Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus surašyti pareiškimai Telšių teismui.

 

 

 

Socialinės paramos ir rūpybos skyrius prašo  pripažinti V. Smilgytę  neveiksnia turtinių ir asmeninių neturtinių santykių srityse.  Dokumente, kurį surašė oficiali įstaiga, vien  manipuliacijos ir melas.   Išvada tik viena, prisidirbusiems Telšių politikams reikia  V. Smilgytę būtinai padaryti neveiksnia ir  todėl surašė tiesos neatitinkančius bei logikos stokojančius  faktus. Pirmiausia, kad turi ir neturi artimųjų. Manome, kad toks įrašas teigia tik viena, kad psichine liga serga visas socialinės paramos ir rūpybos centras su vadove Lendra Bukauskiene priešakyje.  Kitas  pareiškime melas  dėl Virginijos Smilgytės mamos, nurodant,  kad ji mirė Dūseikių pensionate. Tuo melu labiausiai yra sukrėstas V. Smilgytės ( artimas ir neartimas) sūnus, nes močiutė mirė namuose prie jo akių. Toliau iš „lempos“ surašė apie V. Smilgytės įsteigta įstaigą VšĮ ‚ Mažieji kūrėjai“.  Pagal juos,  ši organizacija buvo  įsteigta   2017 m. spalio 16 d..  Įėję į  Registrų centrą http://www.registrucentras.lt suradome,  kad ši įstaiga užregistruota 2015-08-14. Manau, kad šis melas buvo reikalingas pateisinti kitą melą, kad VšĮ ‚ Mažieji kūrėjai“  neturėjo pajamų. Nustebino totalus nesusigaudymas, kas yra  individuali veikla ir viešoji įstaiga.

 

Jei oficialiame dokumente yra vienos klaidos, tai kas gali paneigti, kad taip surašomi visi Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus dokumentai? Juk šį darbą dirba ne iš gatves suėję šlavėjai, o taip vadinami specialistai. Kas gali paneigti, kad tai yra praktika siekiant nedorų, savanaudiškų  tikslų, t.y.  pasisavinti  socialiai remtinų žmonių pinigus, suklastojant jiems ligas? Kas gali paneigti, kad  UAB „Žemaitijos psichikos sveikatos centro“ ir Socialinės paramos ir rūpybos centro nesieja bendra veikla klastojant telšiškių pažymas, pareiškimus?

 

Pareiškimą, kurį surašė Socialinės paramos ir rūpybos skyrius, kartu su prašymu paaiškinti, kodėl tiek daug  netiesos ir melo surašyta apie V. Smilgytę, išsiuntėme Telšių miesto merui, administracijai.

 

Lietuvoje žmonės sukrėsti dėl nekompetetingų specialistų.  Matyt, tokie dirba ir Telšių savivaldybės įstaigose. Manome, jog nekompetencija yra reikalinga tik tam, kad būtų vagiami savivaldybės arba  valstybės pinigai.

 

P.S. Teismui dokumentus pasirašė ne vedėja Lendra Bukauskienė, bet tai nuo atsakomybės jos neatleidžia. Manome, jog ji puikiai žinojo, kad surašoma netiesa, todėl vadovaudamasi savisaugos instinktu sudėliojo savo veiklą taip, kad pasirašė ne ji,  vedėja, bet kita darbuotoja.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));