skip to Main Content

Karoliui Venckui – dėl atvirai mafijinės Lietuvos teismų ir prokuratūros sistemos

 

Esu savaitraščio „Laisvas laikraštis“ redaktorius Aurimas Drižius. Noriu pranešti, kad Lietuvos teisinė sistema yra atvirai mafijinė struktūra, kuri nepaiso jokių įstatymų ar Lietuvos Konstitucijos normų, atvirai aptarnauja nusikaltėlius ir to net nebando slėpti.

Jau daugiau nei dešimt metų esu neteisėtai persekiojamas vadinamos Lietuvos „teisėsaugos“ ir vadinamų „teisėjų“, kurie klusniai vykdo buvusio Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto Alvydo Sadecko neteisėtus ir nusikalstamus skundus ir parėdymus. Vilniaus miesto apylinkės teismas pagal A.Sadecko prašymą įvedė cenzūrą, kurią draudžia tiek Konstitucija, tiek ir Visuomenės informavimo įstatymas, ir net penkis kartus išgalvotais motyvais atmetė mano prašymus panaikinti cenzūrą, sistemiškai klastodamas savo nutartis.

Dėl visos šios teismų ir prokuratūros nusikalstamos veiklos buvau nuteistas devynis kartus, „teisėjams“ ignoruojant bent kokius įstatymus ir Konstitucijos reikalavimus, buvo nusavintas mano ne mažiau 50 tūkst. eurų vertės 15 arų dydžio žemės sklypas Vilniaus mieste, man du kartus teismai neleido dalyvauti rinkimuose, taip paribodami mano žmogaus teises ir lūkesčius.

Vilniaus miesto apylinkės teismas patenkino šį A.Sadecko „prevencinį“ ieškinį civilinėje byloje Nr. 2-117-734-2009 ir uždraudė atsakovams Aurimui Drižiui ir UAB „Laisvas laikraštis“ savaitraštyje „Laisvas laikraštis“ publikuoti rašinius, kuriuose Alvydas Sadeckas būtų siejamas su AB „Mažeikių nafta“, su šios bendrovės privatizavimu ir Gedemino Kiesaus nužudymu.

Tokiu būdu Vilniaus miesto apylinkės teismas įvedė neteisėtą cenzūrą, kurią draudžia tiek Lietuvos Konstitucijos 44 str. 1 d., kurioje numatyta, kad masinės informacijos cenzūra draudžiama.

Konstitucinis Teismas yra išaiškinęs, kas  yra cenzūra: „Cenzūra – tai spaudos, kino filmų, radijo ir televizijos laidų, teatro spektaklių ir kitų viešų renginių turinio kontrolė, kad nebūtų platinamos tam tikros žinios ir idėjos. Demokratijos požiūriu svarbu, kad viešoji nuomonė formuotųsi laisvai. Tai pirmiausia reiškia, kad masinės informacijos priemonės steigimas, jos veiklos galimybė neturi priklausyti nuo būsimų publikacijų ar laidų turinio.“. 

Be to, Visuomenės informavimo įstatymo 10 straipsnis „Draudimas taikyti neteisėtus informacijos laisvės apribojimus“ sako: „Viešosios informacijos cenzūra Lietuvos Respublikoje draudžiama. Draudžiami bet kokie veiksmai, kuriais siekiama kontroliuoti visuomenės informavimo priemonėse skelbiamos informacijos turinį iki šios informacijos paskelbimo, išskyrus įstatymų nustatytus atvejus.“.

Nepaisant to, teismai penkis kartus atsisakė panaikinti cenzūrą išgalvotais motyvais, klastodami dokumentus. Visa tai remiasi tariama „teismų nepriklausomybe“, kas iš tikrųjų yra nežabota teisėjų savivalė ir įstatymų laužymas

Turint omenyje, kad minėtas pilietis Sadeckas ne kartą yra viešai pasisakęs ir minėtoje pedofilijos byloje, pvz., siūlė Stankūnaitei pasidaryti plastinę operaciją, tai mano pavyzdys įrodo, kad Neringa Venckienė niekada nesulauktų sąžiningo teismo Lietuvoje. Pirmiausiai turi būti nuteisti vaikų prievartautojai ir žudikai šioje byloje. Dar viena aplinkybė – kaltinimas Drąsiui Kedžiui remiasi vienintelio „liudininko“ Mindaugo Žalimo melagingais parodymais. Jam prokuratūra mainais už melagingus parodymus nutraukė bylą dėl vieno itin sunkaus M.Žalimo nusikaltimo – Baltarusijos piliečio sumušimo iki sąmonės netekimo. Nors auka kaip savo užpuoliką nurodė M.Žalimą, prokuratūra dėl šio nusikaltimo apkaltino kitą asmenį, taip šantažu priversdama minėtą M.Žalimą duoti melagingus parodymus ir pasiūsti į kalėjimą nekaltus žmones, kaip pvz., Raimundą Ivanauską.

Beje, tame pačiame Vilniaus apygardos teisme minėtas M.Žalimas buvo liudininkas dviejose bylose – minėtas teismas nurodė, kad M.Žalimas yra melagis, kai buvo teisiami Kriminalinės policijos biuro vadovai, tačiau analogiški M.Žalimo paliudijimai puikiai tiko tam, kad nuteisti R.Iavnauską.

Todėl dar kartą kartoju – Lietuvoje jokio teisingumo nėra ir būti negali, o visa prokuratūros ir teismų sistema yra pilnai užvaldyta organizuotos nusikaltėlių ir žudikų gaujos.

Mane taip pat bandė nužudyti – 2013 m. gegužės 27 d. inscenizuojant avariją greitkelyje, kai mano automobilį taranavo sunkiasvoris vilkikas.

Todėl mano prašymas JAV teismui – jokių būdu neišduokite Neringos Venckienės atgal į šią mafijos pilnai užvaldytą Lietuvos respubliką. Ji čia neabejotinai būtų nužudyta, žudikams derinant savo veiksmus su Lietuvos generaline prokuratūra

 

Pagarbiai – Aurimas Drižius

Savaitraščio „Laisvas laikraštis“ redaktorius

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));