skip to Main Content

„Patvorio“ bylų pasakoriams: tik nereikia mūsų gąsdinti! Nesąmoningiausių „patvorio“ bylų dešimtukas

Kristina Sulikienė

Varant „į vienur vartus“ Tobulosios Motinos fanklubui, kai dalimis spausdinamas fantastinis romanas, pavadinimu „Kalės istorija“, kuris nepagrįstas jokiais objektyviais duomenimis, tik vienos moteriškės įtikėjimu savo kaltumu ir visos likusios jos vaiko giminės demonizmu, pasipylė jau grasinimai.

Jeigu esą Garliavos diedukai ginsis, ir bus viešinama pozicija, jog Tobuloji Motina meluoja, tai esą bus dar krūvos bylų.

Na ir kiek tų bylų dar galima prikelti?

Priminsiu, kokias fantastine bylas kėlė Andriaus Ūso asmeninis advokatas, Egidijus Motiejūnas, iš kurio viešai šaipėsi TV3 – nes jis ne advokatu, o valstybės kaltintoju dirbo!

1. Triusikų byla. Nors Deimantės senelis Vytautas Kedys apie „triusikus“ yra pasakojęs viešai ir ne vieną kartą, „melagingų parodymų“ byla sugalvota teisėjui A. Cininui dar nebaigus bylos. Teisėjas pasakė „fas“ Ūso advokatui E. Motiejūnui, o tas Ūso advokatas staiga prisiminė, kur dirba – prokuratūroje, ir skubiai prikėlė baudžiamųjų bylų. Taip visiems laikams pasidarydamas ne tik Ūso advokatu, bet ir jo trumpikių gynėju.

2. Vyndėmės byla. Tarsi nebūtų gana “triusikų bylos”, buvo iškelta nePedofilo vyriško organo dėmės byla. Neva kai yra apie ją kalbama, yra pažeidžiama jo, jau oficialiai mirusio ir palaidoto, garbė ir orumas, nors, priminsiu, pavyzdžiui diedukai apie jo triusikus pasakojo dar jam gyvam esant- juk negalėjo žinoti, kad jis numirs. Bet kaip sakoma, duokite mums žmogų, o jau mes straipsnį jam pritaikysime (KGB instrukcija, kurios labai jau laikosi Ūso advokatūra.)

3. “Teismo sprendimo nevykdymo byla”. 2011 12 16 Kėdainių rajono apylinkės teismas priėmė sprendimą sugrąžinti Deimantę Kedytę jos motinai. Sprendimą įpareigojo įvykdyti Deimantės Kedytės motinai bei Kauno rajono ir Kauno miesto savivaldybių administracijų vaiko teisių apsaugos skyriams. Už šio sprendimo nevykdymą teismai, prokuratūros ir antstoliai apkaltino Neringą Venckienę, Laimutę Kedienę, Audronę Skučienę, ir dar 40 asmenų, kurie 2012 05 17 budėjo privačiame kieme, kuriame, policija “palaikė viešąją tvarką”. Visi asmenys teisti arba teisiami dėl minėto teismo sprendimo nevykdymo, kliudymo, nors tame sprendime visi šie asmenys iš viso neįrašyti. Na o Tobuloji Motina su Tobulosios Vaiko teisių apsaugininkėmis – gal nepakaltinamos? Juk joms dėl sprendimo nevykdymo bylų niekas nekėlė. O baudą galėjo susimokėti pati Tobuloji – juk ji nevažiavo bendrauti su vaiku, taigi, nevykdė teismo sprendimo. Deja, teismo sprendimo nevykdymu ji apkaltino vaiko globėją, ir gavo po 200 litų už dieną – nors pati Tobuloji nevykdė sprendimo, ir nevyko pratinti vaiko prie saves. Jos pasakos, jog “baubianti minia trukdė” tėra jos fantazijos, nes 2012 m. nuo sausio mėnesio Garliava skendėjo pūgoje, o žmonių ir net “baubiančios minios” nei su sniego valymo mašina negalėjai rasti. Tobulajai Motinai matyt reikėjo didelio spektaklio, o be “baubiančios minios” ji juk nebūtų buvusi tokia populiari – na kam demonstruoti nusipieštą fanarą?

4. “Fanaro” byla. Tobuloji motina daužė ir braižė savo dukrą 2012 03 23, padarė jai nežymų sveikatos sutrikdymą (yra teismo medicinos išvada…). Tada tam, kad išvengtų atsakomybės, pati “gavo į snukį”, arba nusipiešė fanarą, ir diedukui V. Kedžiui buvo iškelta baudžiamoji byla, nors jis nevaldo dešinės rankos ir net prie didelių norų negali uodo nudaužti, o ką jau kalbėti apie įmitusią, niekur nedirbančią amžinai saugomą ir amžinai Tobulą Motiną.

5. “Pedofilų Kedžių ir Olios byla”. Šita byla ne tik yra teisinio nihilizmo, bet ir galimai idiotizmo viršūnė.

Jau teisėjas Cininas nustatė, jog jokios pedofilijos nebuvo, išteisino Ūsą, nors net negalėjo vykdyti proceso, šiam mirus, prikėlė krūvas bylų – triusikų, vyndėmių. Atrodo, turėtų užtekti. Bet ne – tą pačią jau nubylinėtą bylą kažkuris prokuroras “reanimavo”, vietoj Ūso įrašė kitus asmenis – Kedžius, ir Girdauskienę, ir iš naujo perdarytą bylą nunešė į teismą. O teismas lyg niekur nieko nagrinėja pakartotiniame procese TĄ PAČIĄ JAU IŠNAGRINĖTĄ BYLĄ.

6. “Patvorio gaujos” byla. Šita byla yra neeilinio galimo idiotizmo viršūnė. Joje giminės, draugai, kaimynai ir artimieji kaltinami “gaujos sukūrimu”, giminę, bendruomenę, kaimynystę, draugystę prilyginus”organizuotos nusikalstamos gaujos kūrimui”. Kadangi sovietai daužė ir skaldė bendruomenes, išskyrė šeimas, sugriovė ištisas gyvenvietes, akivaizdu, jog šita byla kruopščiai vedama pagal KGB vadovėlius, kuriuose teigiama, jog norint pavergti tautą, ir sugriauti valstybę, reikia suskaldyti šeimą ir bendruomenę. Beje, raginimu sugriauti valstybę šios bylos kurpėjai kaltina ne save-  o Neringą Venckienę, kuri demokratiniuose rinkimuose laimėjo Seimo nario mandatą. Pasirodo, rinkimai yra antivalstybinė veikla,o nesąmoningų bylų kurpimas, prokuratūros resursų švaistymas – čia yra labai jau teisėta veikla.

7. 39 nusikaltimai Neringai Venckienei. Šitą kliedesį jau esu pavadinusi “girtos kumelės sapnu”. Dalį “nusikaltimų” tyrė toks prokuroras Navickas, kuris iš viso nesugeba tirti elementarių nužudymo bylų. O štai Neringos Venckienės “nusikaltimai” jam suprantamesni. Yra tekę bendrauti su šiuo prokuroru, tai dėl klausimų sesers Virginijos nužudymo byloje jo aplinka man pradėjo grasinti prikelti baudžiamųjų bylų. Viskas yra su juo aišku, o su Panevėžio teisėsauga, kuriai “nukanalizuojamos” bylos neva dėl bešališkumo ir objektyvumo – dar aiškiau.

8. Neringos Venckienės “ekstradicija”. Na čia anekdoto verta byla. Manęs ištisai žmonės, skaitytojai, gerbėjai, klausinėja, na kur ta ekstradicija. Vis žada. Čia kaip rusai turi užpulti Lietuvą kokius trejus metus. Ir niekaip jie neateina.

9. Karolio Venckaus, 11 metų vaiko, nusikaltimai. Neseniai Kauno prokuratūra, kuri turbūt nei korumpuota, nei nieko, Karoliui Venckui, kuriam 2010 m. buvo 11 metų, iškėlė baudžiamąją bylą dėl himno giedojimo prie prokuratūros. Kadangi nusikaltėlis yra išvykęs iš Lietuvos (o amžius turbūt ne kliūtis – juk KGB ir NKVD persekiojo ir teisė vaikus), nusikaltimą “regreso” tvarka “pripaišė” Karolio senelei. Ir o stebukle, kas gi ji tokia – ogi Laimutė Kedienė. O kad riebiai atrodytų byla, dar parašė, jog ji padarė nusikaltimą, nes prašė išnagrinėti sūnaus nužudymo bylą (aukščiau skaitykit, kaip man prokuroro Navicko tyrėjai grasino, kad man iškels bylą, jeigu klausinėsiu dėl sesers), bei kad apšmeižė Betingį, parašydama straipsnius Gorienės, Dargio ir kitų žurnalistų rankomis. Na įsikūnijo spiritizmo seanso metu ir tiek. Šiuo metu šiuos galimai kliedesius yra paprašyta išnagrinėti generalinės prokuratūros – nuo kada babytės atsako už savo mažamečius anūkus.

10. “Patvorio šturmo gaujos” byla. Čia dar atskira gauja, ne ta, kuri kitoje byloje analizuojama, nors dalis “mafijozų” kartojasi per abidvi bylas. Taikiai stovėję žmonės buvo daužomi neaiškių asmenų, kurie nei kad pareigūnai, nei kariškiai, nei robotai. Iš viso nėra aišku, kas 2012 05 17 siautėjo privačiame kieme. Visi kas papuolė po ranka, buvo surinkti ir priduoti baudžiamajai atsakomybei. Tokia Greta buvo “teisiama” pagal LR BK 155 str. (įžeidimas) kurio seniausiai nebebuvo dėl dekriminalizavimo 2015 06 25. Na ji galėjo nevykti į posėdžius. Nes nėra nusikaltimo, nėra atsakomybės, nėra bylos. Ne. KGB instrukcija suveikė aukščiau – kadangi jau yra žmogus, straipsnį jam būtina pritaikyti. Už tai, kad susijaudinusi nuo matomų smurto vaizdų prieš Deimantę rėkė privačiame Vytauto Andriaus Kedžio kieme ant galimai korumpuoto žurnalistu prisistatančio policijos agento, jai buvo iškelta teismo proceso metu kita byla – dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Privačiame kieme.

Žmonės – rinkitės atsakingai. Nes per 4 metus niekas nepasikeitė, tik situacija Lietuvoje pablogėjo. Kol daugelis stovėjo po medžiu, ir galvojo – o manęs gal nepalies. Bet jeigu galima šitokias nesąmoningas bylas kelti, nes nepatinka žmonės, gynę pedofilų nuskriaustą vaiką – tai tokie metodai įmanomi prieš kiekvieną iš jūsų. Susimąstykime.

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));