skip to Main Content

Gintaro Marcinkevičiaus akcijas, susijusias su „Vilniaus prekyba“, ketina įsigyti Mindaugas Marcinkevičius

Bendrovė „Bertona Holdings Limited“ ir Gintaras Marcinkevičius, šių metų sausį pasirašę sutartis dėl smulkiajam akcininkui G. Marcinkevičiui priklausančių su „Vilniaus prekybos“ įmonėmis susijusių akcijų pirkimo, užtikrino įstatymų numatomą pirmumo teisę šias akcijas įsigyti likusiems grupės akcininkams. Praėjusią savaitę bendrovė buvo informuota, kad pirmumo teise ketina pasinaudoti Gintaro brolis, grupės akcininkas Mindaugas Marcinkevičius: penktadienį, vasario 17 d., jo atstovas susitiko su akcijų pardavėju. „Bertona Holdings Limited“ advokatas buvo patikintas, kad pirmumo teise įsigyjamų akcijų sandoris turėtų įvykti pirmadienį, t. y. šiandien.

 

„Išgirdome apie M. Marcinkevičiaus įgalioto atstovo kreipimąsi dėl ketinimo pasinaudoti įstatymų suteikiama pirmumo teise įsigyti dalį parduodamų broliui G. Marcinkevičiui priklausančių su „Vilniaus prekyba“ bei įmonių grupe susijusių bendrovių akcijų. Tai reiškia, kad „Bertona Holdings Limited“ įsigis tik tas smulkiojo akcininko G. Marcinkevičiaus parduodamo akcijų paketo dalis, kurioms kitų akcininkų pirmumo teisė nėra numatyta. Toks M. Marcinkevičiaus žingsnis, ko gero, atspindi grįžusį pasitikėjimą grupės veikla ir ketinimą toliau į ją investuoti“, – sako Ignas Staškevičius, „Bertona Holdings Limited“ Lietuvos skyriaus vadovas.

 

Kipre registruota bendrovė „Bertona Holdings Limited“ yra nuo 2009 m. veikianti grupės bendrovė, kurios misija yra įgyti ir valdyti smulkiuosius grupės įmonių akcijų paketus. Ši bendrovė 2016 metais įsigijo Žilvino Marcinkevičiaus bei Mindaugo Bagdonavičiaus toje pačioje verslo grupėje turėtus akcijų paketus.

 

„Bertona Holdings Limited“ akcininkais ir galutiniais naudos gavėjais iki šiol yra 5 fiziniai asmenys: Nerijus Numavičius, Vladas Numavičius, Ignas Staškevičius, Mindaugas Marcinkevičius ir Gintaras Marcinkevičius.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: SIMONA SARAPAITĖ, FABULA HILL+KNOWLTON STRATEGIES

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));