skip to Main Content

 

Kaip verslą daro „tikri lietuviai“ ?

 

  Pamenate kokia euforija tvyrojo Lietuvoje kai „tikras lietuvis“ Aivaras Abromavičius nutarė „padėti“ pomaidaninės Ukranos demokratijai. Jis tapo šios šalies Ūkio ministru ir nuoširdžiai ėmesi darbų, kartu su visa Ukraina kovojant prieš žiaurų agresorių – Rusiją.

   Tie kas sekė informaciją prisimena, kad tuo pat metu kai „tikri lietuviai“, „tikri ukrainiečiai“, „tikri gruzinai“ ir kiti tikri PROFESIONALAI suformavo „legionierių vyriausybę“ Ukrainoje, „tikras vengras“ Joškė Sorošas, aktyviai lobiravo idėją, jog vakarai Ukrainai nedelsiant skirtų nuo 50 iki 150 milijardų dolerių tam, kad ši jauna demokratija užtemdytu savo augimu „atsilikusią, autoritarinę Rusiją“. Pamenat žiniasklaidos ditirambus Ukrainos „profesionalų vyriausybei“, kuri buvo pasiruošusi tinkamai įsisavinti numatomą pagalbą, agresoriaus užpultai Ukranai? Tikri profesionalai laukė, laukė, bet kažkaip nesulaukė tų milijardų, todėl po savęs palikę šiukšlynu paverstą Ukrainos ekonomiką, vietinių dykūnų maitinimuisi, išsilakstė „profesionaliauti“ kitose vietose.

 

   Nežinau kaip su kitais „tikrais profesionalais“, bet „tikras lietuvis“ Aivaras Abromavičius pradžioje buvo vienas iš Lietuvos konser/VOČIŲ siūlomų profesionalų į Lietuvos ūkio ministeriją. „Tikrų profesionalų“ klanams padarius rokiruotes, dabar ūkio ministru dirba kitas „tikras lietuvis“ palūkininkas (politkorektiškai – finansininkas), Virginijus Sinkevičius (be je, irgi Salomėjos Neries mokyklos abiturientas). O ką gi daro konser/VOČIŲ proteguotas kovotojas su „Rusijos agresija? O jis daro verslą „agresorės“ viduriuose.  Kitaip sakant, kovoja savo mažas kovas priešo stovykloje. Netikit? Ir aš netikėčiau, bet vartydamas internetinės informacijos šiukšlynus, netyčia atsiverčiau „tikrą rusą“, Germaną Grefą, šlovinantį straipsnį. Koks jis geras ir tinkamas „Rusijos Sberbanko“ valdytojas. Skaitydamas šio tikro Rusijos patrioto nenuilstamos veiklos motinos Rusijos labui aprašymą, radau „Rusijos Sberbanko“ akcininkų susirinkimo aprašymą. Jame vienas iš šios „šalies agresorės“ pagrindinio banko akcininkų, „tikras lietuvis“, AIVARAS ABROMAVIČIUS, labai pergyvena, jog „tikras rusas“ Germanas Grefas gali netekti savo posto, kaip neteko kitas „tikras rusas“ Anatolijus ČUBAISAS.  Čubaisui netekus savo posto, nukentėjo investuotojai į Rusijos energetiką, kurie prarado daug pajamų, perskirščius Rusijos enegetikos sistemos pelno panaudojimą (rusai pradėjo reinvestuoti pajamas, sumažindami dividendus palūkininkams).

 

p.s. Pinigai nekvepia. Kol rusai tiesiogiai Lietuvos verslui pardavinėjo savo dujas, jie agresoriai. Kai pradės pardavinėti per tarpininką, ofšore užregistruotą, „tikrų švedų“ ir „tikrų lietuvių“ Independensą, tada taps partneriais. Juk naujasis ūkio ministras jau sugalvojo kaip priversti paskutinį Lietuviško verslo milžiną, ne tik mokėti Independenso aferos sumanytojams šimtamilijoninę duoklę (be je kartu su visa Lietuva), bet ir pirkti tas pačias Rusijos suskystintas dujas per jų tarpininkus. Anstolis jau dirba tam, kad „Achema“ negalėtų tiesiogiai pirkti dujų iš Rusijos Gazpromo, tik per „tikrus lietuvius“ užsiregistravsius ofšore.

 

Čia nuoroda į straipsnį apie Germaną Grefą su Aivaro Abromavičiaus pasisakymu: 

 

https://www.vedomosti.ru/finance/articles/2017/12/04/743989-gref-sberbank?shared_token=a6cdba501857adae13d825cf52882ef76c9c04b1

 

Vladimiras Troščenka

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));