skip to Main Content

Masiulis: laikas atsakyti į klausimą dėl partijos „Drąsos kelias“ likvidavimo

   

Dar 2014 m. vidryje Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija kreipėsi į Teisingumą ministeriją ir prašo patikrinti, ar partija „Drąsos kelias“ nėra likviduotina – t.y. ar šiai partijai vis dar priklauso bent 1000 narių, kaip numato minimalūs Politinių partijų įstatymo reikalavimai.

 

„Kaip žinome, N. Venckienės mandatas Seime – panaikintas, frakcijos „Drąsos kelias“ Seime taip pat nebėra. Todėl šiandien kyla rimtų abejonių, ar ši partija vis dar yra gyvybinga, ar jos veikla – tik imituojama. Išsiaiškinti reikia kuo greičiau, nes minėtos partijos išlaikymas visiems mokesčių mokėtojams kainuoja itin brangiai. Pavyzdžiui, 2013 metais „Drąsos keliui“ skirta beveik 1 milijoną litų siekianti asignavimų suma iš valstybės biudžeto“, – sako Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis.

 

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, už 2013 metus partijai „Drąsos kelias“ iš valstybės biudžeto skirta 973,2 tūkst. litų, dar 514,2 tūkst. Lt pervesta už 2014 metų pirmąjį pusmetį.

 

Birželio mėnesį Seimas užbaigė Liberalų sąjūdžio frakcijos inicijuotą N. Venckienės apkaltos procedūrą – nutarė panaikinti šios parlamentarės mandatą.

 

 

 

Skaitykite daugiau: Masiulis: laikas atsakyti į klausimą dėl partijos „Drąsos kelias“ likvidavimo | Alfa.lt http://www.alfa.lt/index.php/straipsnis/373853/masiulis-laikas-atsakyti-i-klausima-del-partijos-drasos-kelias-likvidavimo#ixzz48dGSLpMm

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));