skip to Main Content

Kaip iš V. Šustausko sąrašą pavogė

Kristina Sulikienė

Vytautas Šustauskas žmogus naivus, ir geras. Atvažiavo pas jį ne kartą vyrukai, liaudyje vadinami keturiais komunarais ir maldavo duoti savo partiją.

Sakė jis, kad neduos. Ir kad sąraše save savo partijos nori įsirašyti, o ne gale šių komunarų.

Komunarai, pamatę, jog neina susikalbėti, padarė rokiruotę – vienas komunaras eina su viena partija, kitas su kita.

Lieka tik du.

Sąlyga tokia – tavęs turi nebūti, bet ”mes padėsime”.

Įdomu, kokiu kompromatu ar kuo dar reikia šantažuoti, kad Vytautas Šustauskas galiausiai nusileido – be partijos suvažiavimo atidavė savo partiją vienam iš komunarų, kuris yra visiškai paslaptinga asmenybė.

Nepriklausomybės pradžioje jis, pabėgus Šimėnui, tapo Vagnoriaus (taigi, V. Landsbergio dešiniosios rankos) vicepremjeru.

Neseniai, priešiškos užsienio TV vedėjos paklaustas ar jis su savo vyrukais nedalyvavo TV šturme, atjungė ryšį.

Jeigu jo paklausia, kaip jo vadovaujama firma iššvaistė ir valstybei negrąžino 4 mln. litų, jis viską “sustumia” ant D. Grybauskaitės – ji man davė, ji kalta. 

Tapęs VSD vadovu, ne tik vadovavo 38-iems KGB-istams, bet ir per naktį gavo sau sklypą Valakampiuose – gražioje Vilniaus vietoje. Tiesa, istorija nutyli, ar jis buvo šių 38 KGBistų tarpe ar ne.

Minimas ir Medininkų istorijoje ne iš gražiausios pusės. Vienas iš muitininkų nebuvo taip smarkiai sužalotas, bet po komunaro apsilankymo tas Medininkų pasienietis mirė. (Apie tai rašė “

Karštas komentaras”.)

Vytauto Landsbergio žmonės – vis dar gajūs. Vieni, kaip matome, vaidina “opoziciją”, bet gyvena valstybės skirtose prestižinėse vietose. Maitinasi iš rentos, kurią moka valstybė, o visos sklolos nurašomos.

Komunaras, kuris neva ves Vytauto Šustausko sąrašą, pračiulbo apie atominius reaktorius – bet vienas iš jo “gerųjų darbų” yra kovojimas prieš Ignalinos AE 3-iąjį reaktorių, kurio darbų baigtumas buvo jau 60 procentų, ir jis tuoj turėjo pradėti veikti. Komunaras, prisidengęs žaliosiomis idėjomis, keletą milijardų rublių grąžino Maskvai, kartu su užboikotuoto Vilniaus aplinkkelio pinigais. Priminsiu, jog komunaras tuomet buvo TSRS liaudies deputatų tarybos deputatas, būdamas vos 24 metų amžiaus.

Beje, Vytauto Šustausko sąrašas galimai pagrobtas, nes jis būti įrašęs visiškai naujus žmones. Na, nederindamas su “centru”. O to negali būti: jugk Drąsos kelio sąrašas irgi buvo pagrobtas, ir į jo pirmąjį dešimtuką nepateko netgi partijos įkūrėja A. Skučienę – pateko V. Landsbergio žmonės.

Kad į Seimą ateitų jauni, nauji, “nežinomi” žmonės -to senoji šutvė negali leisti. Lietuvą privalo valdyti landsbergininkai ir Lietuvai prisiekę KGBistai.

Beje, Maskvoje Vladimiras Putinas pasirašė įsaką atverti archyvus.

Komunaras pasakė, jog labai gerai, nes Dalios Grybauskaitės informacija pagaliau mus pasieks.

Ar tikrai labai gerai, žmogau? – Juk Vytauto Petkevičiaus “Durnių laive” yra toks  įvardytas KGB agentas “Studentas”? – aš vis netikėdavau, bet dabar įdomu man irgi bus sužinoti, ar tai tiesa, ar ne tiesa – juk su V. Petkevičiumi komunaras nesibylinėjo…

Taip, VRK anketoje kaip KGBistui Sargūnui nereikės įsirašyti jokių KGB – aš koviausi už Lietuvą, ir man VSD tai yra aš pats sau seniausiai pažymą išdaviau, jog jeigu ir bendradarbiavau netyčia, tai tik su Lietuvos užduotimi.

Tai ačiū, už 3 reaktorių, kurio nėra.

Už Vilniaus aplinkkelį, kurio nėra. Niekada nepamiršiu.

Beje, aplinkosauginės, paveldosauginės draugijos buvo KGB priedanga. Vienas iš komunaro draugelių įsidėjęs nuotrauką, kad buvo naivus, daineles dainavo Sąjūdžio mitinge. Dainavai, nes kieno vežimė sėdėjai, to giesmelę giedojai.

Paskiau ėjai giedoti į Drąsos kelio partiją, per ją pralindai į Seimą.

Dabar apsiuostei, kad Vytautas Šustauskas atsigavo, sąrašą pristatė į VRK – ir ką, atiduok mums, mes geresni.

Gaila, kad Vytautas Šustauskas nesuvokia, jog jis populiaresnis už šiuos dinozaurus. Kurie 25 metus miegojo, arba uostė miltelius, ravėjo šieną, plpvė milijonus, o dabar išlindo “gelbėti Lietuvos”.

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));