skip to Main Content
Kaip H.Clinton stumiama į prezidentus  – Obama pašalins FTB šefą už tai, kad jis pradėjo tyrimą prieš Hilary Clinton

Kaip H.Clinton stumiama į prezidentus  – Obama pašalins FTB šefą už tai, kad jis pradėjo tyrimą prieš Hilary Clinton

Didžiosios Britanijos portalas dailymail.com šiandien rašo, kad JAV prezidento Barako Obamos patarėja Valerie Jarrett įtikino jį atleisti Federalinių tyrimų biuro (FTB) vadovą James Comey iš karto po rinkimų.

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3914340/Senior-adviser-Valerie-Jarrett-convinced-President-Obama-FIRE-FBI-director-James-Comey-election.html

Poralo šaltiniai sako, kad po ilgų Valerie Jarrett įtikinėjimų Obama sutiko atleisti kiečiausią JAV policininką. Teigiama, kad dėl to kelias dienas vyko diskusijos apie tai, kaip politiškai pateisinti FTB direktoriaus atleidimą.

• Prezidentas Obama buvo įniršęs, kai Comey nusprendė atnaujinti FTB tyrimą dėl Hillary elektroninių laiškų. Tačiau jis bijojo pašalinti FTB šefą dėl to, kad nebūtų apkaltintas trukdymu teisingumui (JAV tai labai rimtas kaltinimas).

Tačiau prezidento patarėja įtikino jį, kad tai prezidento galioje pašalinti FTB šefą už tai, kad FTB labai kvailai kišosi į JAV prezidentinię kampaniją. Ji taip pat įtikino, kad Comey atstatydinimui nesipriešins ir Konggresas, nes tiek respublikonams, tiek ir demokarmas Comey yra svetimas. Po to, kai šis planas buvo patvirtinas, ir prezidento patarėjai sutiko su juo, Obama nurodė savo patarėjams parengti planą, kaip atsikratyti Comey.

Dar nenuspresta, kieno rankomis tai padaryti – pačio Obamos, generalinio prokuroro ar dar ko nors. Taip pat nenuspręsta, kada Comey bus liepta pasitraukti.

 

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));