skip to Main Content

Apie kai kuriuos simbolius

 

Pradėkime nuo koloradinės juostelės. Ji, be abejo, simbolizuoja Rusijos galybę. Tiek carinės, tiek sovietinės, tiek dabartinės. Tik nereikia apie šv. Georgijų, tai yra apie šv.Jurgį, kurio skulptūra maždaug prieš dešimt metų buvo iškelta Vilniaus centre ant buvusio „Vilniaus“ viešbučio stogo. Seniau šis viešbutis ir restoranas buvo susiprivatizuoti Dekanidzių siejamų su tada veikusia „Vilniaus brigada“.

Taip išeina, kad oranžinė – juoda dryžuota juostelė jungia Sąjūdžio pradžią, eina per visus etapus ir atsimuša į rusiškai-lenkiškus šovinistus.

Kas sugalvojo lenkų autonomijos projektą? Lenkai, rusai, TS (LKD), LSDP? Visais atvejais jie, vedini globalistinių idėjų apie vieningą pasaulį valdomą, delikačiai, kosmopolitų. Per praėjusius rinkimus (ne šiuos, bet buvusius prieš tai), lenkai ir rusai sudarė koaliciją. Jie tada nesurinko 7 procentų rinkėjų balsų, bet į Lietuvos Seimą pateko. Kodėl buvo padaryta tokia išimtis? Bet dabar ne apie tai.

Pakalbėkime apie ryšius, saitus, oranžinę (koloradinę), georgijaus  juostelę jungiančią priešiškas lietuviams jėgas.

Žinoma, nėra kalbos apie atskirus žmones gyvenančius Lietuvoje. Apie jų lojalumą ir kitokius gerus ketinimus prisitaikyti, žinoti istoriją, taikingai gyventi ir sugyventi.

Prieš kurį laiką Lenkija lyg atsiribojo nuo V.Tomaševskio ir lyg nerėmė jo grupuotės per šiuos rinkimus. Kodėl? Dėl koloradinės juostelės V.Tomaševskio atlape ir dėl simbolių kurie buvo po juostele. Ten buvo kažkoks sovietinis ženkliukas, o baltai – raudona juostelė turėjusi simbolizuoti lenkų vėliavą buvo prisegta atvirkščiai. Ji buvo raudona – balta. Sakysite, niekai. Nelabai.

1940 -1941 metų įvykiai sukrėtė Lietuvą. Susirūpinimas, liūdesys apėmė lietuvių tautą išskyrus nedidelę grupelę komunistuojančių, vadinamųjų pažangiečių ( kurie vežė Stalino saulę), žydų. Įvedant į Lietuvą SSRS karines įgulas jie pasitiko jas raudonomis vėliavomis iškeltomis ant jų parduotuvių, namų. Kurie neturėjo raudonų, sovietinių simbolių, Stalino portretų languose, kėlė turėtas Lietuvos vėliavas. Tik atvirkščiai. Juostos – raudona, žalia, geltona. Raudona, būtinai, kaip V.Tomaševskio atveju.

Yra žmonių dirbančių su istorija, heraldika, simboliais ir kitais mokslais. Jiems mokama už politinių užsakymų atlikimą ir jie stengiasi. Mulkina nieko neįtariančius, žaidžia su spalvomis, madomis, apranga. Portaluose pirmoje vietoje maistas, kavinės, užkandinės, restoranai. Šablonai, trafaretai, televizorių ekranuose besisukantys kažkokie prietaisai, lekiančios skiedros, kaip Stalinas sakė – mišką kerta, skiedros lekia, ekranų fonas ir priderinta diktorių apranga – rusų vėliavos spalvų (balta – mėlyna – raudona), diktoriai sėdi prie koloradinėmis – oranžinėmis spalvomis švytinčių stalų. Dūstantys, įkyrūs reklamas įgarsinusių balsai – be te ve ir kitkas. Gausios rusiškos programos apie muchtarus, lavonus, būrėjas, pranašystes. Užtenka ir lietuviškų raganų, horoskopininkų ir kitokių pranašautojų. 

Tas raganiškas pasaulis nuodėmingas, neturi nieko bendro su religijomis ir su pagonybe taip pat.

Kodėl žmonės neboikotuoja tokias globalistų ir putinistų pastangas? 

Kiek tik gali boikotuoja, pavyzdžiui, perjungdami programas ar išjungdami televizorius. Tai matyti iš diktorių veidų (yra būdai nustatyti žiūrimumą), bet ne jie sudarinėja informavimo sistemų programas. Dirba daug pajėgesnės ir gausesnės pajėgos, pavadinkime jas profesoriais, daktarais, redaktoriais, „titanais“.  Tai vadinamas „elitas“, „žvaigždės“ – mokslinės, meno, sporto, politinės. Jų atstovas Sąjūdžio profesorius postringauja pasirišęs koloradinį kaklaraištį – oranžinį su juodais zigzagais.

Tai kas čia dešinysis, kairysis, centristas ar liberalas? Balsavome ne už juos, bet prieš juos. Deja, naujas ministrų kabinetas panašus į buvusį A.Butkevičiaus. 

JAV laimėjo respublikonas Donaldas Trampas. Garbė jam! 

Mūsiškiai tebepila purvą ant jėgų, kurios per teisėtus rinkimus ateina iš galingiausių pasaulio valstybių. 

Kada pas mus bus sutramdytas komunistinis-kagėbistinis siautėjimas? Nustokime garbinti V.Putiną, A Merkel ar Fidelį Kastro. Nutrinkime žvaigždes nuo tautos akių. Neleiskime koloradinei virvei mus galutinai pasmaugti.

 

2016-11-29

Nijolė Medelienė  

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));