skip to Main Content
 
 

 

 
Agnė Širinskienė
Vakar, 09:36 · 
Shared via AddThis
 · 
 
Ką reiškia opozicijos tyla? 
Panašu, kad J. Kutkauskienei ir Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės vadovo pareigose teks dirbti nuolatiniame privačių interesų konfliktų lauke, tik jau didesniu mastu nei Karoliniškių poliklinikoje, nes medicinos prietaisų pirkimo iš vyro vadovaujamos UAB “Limeta” vargu ar pavyks išvengti. Ar toks darbas nuolatinio interesų konflikto zonoje įmanomas ir pasirinktinas valstybės tarnautojui – manau, kad ne.
Bet opozicija, paprastai ir krislą pamatanti sveikatos sistemoje, jau kuris laikas paslaptingai tyli.
Gal dėl to? “Paklaustas, ar dabar naujai paskelbtas supaprastintas konkursas nėra tik formalumas – juk dalis įrangos jau stovi – R. Rastauskas patikino: „Nebūtinai turi laimėti „Limeta“. Gali dalyvauti visi norintys.“: apie skandalingą pirkimą savo laiku teisindamasis kalbėjo Pasvalio ligoninės vyr gydytojas p. R.Rastauskas, buvęs Seimo narės R.Juknevičienės vyras (https://www.alfa.lt/…/medicinos-uzkulisiai-kai-konkursu-lai…). 
O štai A. Matului sekėsi kur kas „geriau“: Žurnalas „Ekstra“ straipsnyje 2005 m. rašė, kad „Limetos“ prezidentas Kęstutis Kutkauskas, generalinis direktorius A. Z. Kaminskas, A. Matulas bei SAM Sveikatos programos skyriaus viršininkas Vaidas Marozas nuolat keitėsi informacija apie konkurso eigą. Kilę iš to paties Panevėžio krašto K. Kutkauskas ir V. Marozas slapta susitikdavo Fabijoniškėse, P. Žadeikos gatvėje, o Seimo narys A. Matulas su „Limetos“ atstovais — įvairiose Vilniaus kavinėse. Šių susitikimų rezultatas — dešimčių milijonų vertės pirkimo-pardavimo sandoris, kuris ir sukėlė rimtą STT susidomėjimą. 
Nematoma Tėvynės sąjungos ranka UAB „Limeta“ globojo ir kitais atvejais, vos tik įmonė atsidurdavo prieštaringose situacijose: https://lietuvosdiena.lrytas.lt/…/agentu-purtyta-bendrove-…/
 
Suprantama, kad kai esi TS-LKD ir negebi nieko sukurti, dar esi apsiskelbęs, kad tavo pagrindinis ateities darbas – viską atšaukti ir sunaikinti, ką kuria LVŽS, tada esamuoju laiku tikrai turi daug laisvo laiko. Tada ir užsiimi „verslo“ planų kūrimu, kurių tikslas – bet kokia kaina „įsisavinti“ biudžeto pinigus, kad ir partijai, ir partijos bičiuliams būtų patogu.
#IskalbingaTyla

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));