skip to Main Content

Bronislovas Burgis
 
 

 

Jūs matėte? Nematėte?!

Penktadienį (klaida! nereikėjo to daryti prieš savaitgalį) anksti ryte pirmasis sąraše kandidatas į Lietuvos Respublikos Prezidentus feisbuke paskelbė trumpą savo nuopelnų sąrašą ir esmines idėjas. Per tris dienas jis sulaukė 98358 įverčių „gerai“ („laikų“) ir 87 teigiamų komentarų. O juk vasaros savaitgalis!

Po dviejų valandų tą patį padaręs antrasis kandidatas vos ne dvigubai pralenkė pirmąjį (148755 / 122). Pasirodo, jis mokyklą baigęs aukso medaliu, o 100 metrų nubėgdavo per 11,2 sekundės!

Trečiasis kandidatas pražiopsojo keturias valandas, bet jo rezultatas irgi geras: 112583 / 92. Šis pretendentas atkreipė rinkėjų dėmesį tuo, kad užaugo septynių vaikų šeimoje, mokėsi Čekijoje ir Švedijoje, yra įkūręs ir išlaiko vaikų vasaros stovyklą „Saulė“.

***

Nematėte… 

Ir milijonas kitų rinkėjų, kurie nei skaito, nei rašo, nei domisi, nematė. Tik ateina ir „išrenka“. O tas, kuris viešoje erdvėje politiniais klausimais aistringai diskutuoja su keliolika oponentų, primena šunį, kuris plaka uodega vandenį, siekdamas sumušti sviestą. Taip sakydavo mano šefas (tebus jam lengva Lietuvos žemelė) apie beprasmį darbą.

 
Bronislovas Burgis nuotrauka.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));