skip to Main Content

Jurga Lago

Sausio 24 d. · 

 

Aš labiausiai nemėgstu pavydo. Jis man atgrasiausias žmogaus bruožas, bet vis paskutiniu metu pagaunu save pavydint… lenkams. 

Taip. ? Juokitės. Tuoj paaiškinsiu. Nes puikiai matau, kokia bestuburė yra kairiųjų valdoma Ispanija! 

PAVYDŽIU LENKAMS BALTAI – ne dėl pigesnio gyvenimo, O DĖL STUBURĄ IR SVEIKĄ PROTĄ TURINČIOS VALDŽIOS.

 

Lenkija pripažino, kad norvegę p. Garmo Silje persekiojo Barnevernet, tuo pažeisdami Europos žmogaus teises. Ir… suteikė moteriai prieglobstį! Pasaulis apakęs -nuo kada skandinavai ima trauktis į Rytų Europą? ? Ispanai stebisi ir nesupranta! 

 

Lenkija nusprendė šiai moteriai ir jos vaikui suteikti prieglobstį nuo Norvegijos valstybės vardu vykdomo persekiojimo ir šeimų ardymo.

 

Garmo Silje, buvusio Norvegijos parlamentaro dukra, pasakoja, kad jos kūdikis turėjo būti paimtas dėl to, kad, ji “piktnaudžiauja nuskausminamaisiais, jos gyvenimo stilius yra gana chaotiškas ir ji patiria nuovargį”. 

 

Lenkai ne tik atvėrė savo šalies vartus Barnevernet aukoms (be p. Silje čia keliasi daugiau norvegų), tačiau ir drąsiai ėmėsi ginti savo šalies piliečius pačioje Norvegijoje. Dėl to Norvegijos užsienio reikalų ministerija pareikalavo iš diplomatinės tarnybos atšaukti Lenkijos konsulą p. Slavomirą Kovalskį (Slawomir Kowalski). Konsulas pagelbėjo net 150-iai lenkų šeimų, susidūriusių su Bernevernet! 

 

Ir štai čia Lenkija žengė žingsnį, kurio lietuviai iš savo kinkadrebės valdžios tik sapnuose galėtų tikėtis, o “tolerantiškieji” ispanai tik ausimis karpo – norvegams buvo oficialiai pareikšta, kad konsulas S.Kowalski tarnyboje išbus iki pat termino pabaigos! Tiek, kiek reikės! Jokių nuolaidų! Lenkijos užsienio reikalų ministras pareiškė norvegams, kad Lenkija “kovos už savo piliečius, išsisklaidžiusius visame pasaulyje ir lenkams svarbūs… lenkai”.

 

Ačiū, Ruta Visocnik už info! ? Nuotrauka su p. Garmo iš ispaniškojo FB.

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));