skip to Main Content

Jurga Lago
Gegužės 21 d., 18:47 ·
Aš apsisprendžiau lengvai:

keiksmažodžius toleruoju ir lengvai virškinu – man nuo jų kraujas nestingsta, oro netrūksta, o stipresnis ginčas, nuomonių skirtumai irgi, kaip žinia, nemirtini ?. Realiai gerbiu kitą nuomonę ir ją galinčius pagrįsti ir jie tai žino, beeeeet nemėgstu naglumo vulgaris.

Manau, kad prieš gyvenimą negali būti… NAGLAS.

Taip būdingos paniekos ir patyčių kultūros, tiesiog slegiančios šalį iš visų įmanomų “konservų” ruporų, man užteko.
Aš rimtai su ja susidūriau ir netgi prilyginčiau ją bandymams užčiaupti, susidoroti, sunaikinti. Žinau, ką kalbu. Believe me.

Išgirdusi Ingridos kalbą, pajutau “tą” toną. Sakote Ingrida… drąsi? Žodis tas? Kieta, drąsi, kažkokia ten su charakteriu?
Tai nėra drąsa ar kokia ten tiesa, ar per pievas basa – tai yra geras užnugaris – “tas” užnugaris. Sukurtas smogikiškos patyčių ir viešo naikinimo kultūros burundukų. Taip, nes burundukai gali būti smogikiški tik pulkeliais, ne po vieną! ?

Tai va. Aš esu drąsi, jeigu ką! O ne Ingrida. ?

Taip, taip! Nes sulaukti viešo Tapino, Užkalnio, Jogailos Morkūno straipsnio Delfyje, dedikuoto asmeniškai man, kuriame dar kažkoks Puklevičius tave vadina “….”, sulaukti Miliūtės postų, Greito Algio patyčių, būti LRT laidoje vienai prieš 7 prie surežisuotų plojimų, jausti nesibaigiantį tildymą ir devalidaciją, laisvųjų komentarinių trolių pametėjimus “saugokis ir saugok vaikus”, o visa aplinka tyliai šnabžda “mes tave palaikom, bet bijom”… čia yra drąsa!
(O jūs ko bijot? Ar tik ne tų, už kuriuos eisit balsuoti? )
?
Va čia reikia drąsos – visada maniau, kad meno žmonės turi stebėti pasaulį kritiškai. Tarsi iš šalies, kartais iš nepopuliarios pozicijos ir nebijoti išsiskirti, nes kitaip… kas toks būsi ir ką sukursi.
Taigi. Anokia čia drąsa – eiti prilaikomai savos chebros ir partinių babkių, skirstant žmones į “savus” ir “svetimus”. Госстандарт in ingliš. ?

Lietuva vėl būtų padalinta į dvi – kaip norit – stiprius ir silpnus, protingus ir debilus, fainus ir nefainus. O realiai tai savus ir einančius naktį pieno lakti. ?

Kur dialogo nėra. O jėgos aš nemėgstu – ypač su tais, kurie per gyvenimą perskaitė tik porą knygų. Vadinti Ingridos nekultūrą humoro jausmu yra taip pat teisinga, kaip Grybauskaitės vaikų galvų glostymą švelnumu, Minedo tekstus poezija, Tapino TV ar LRT nepriklausoma televizija, o konservus konservatoriais. ?
Ir nemaišykit politinės anatomijos – užnugaris nėra stuburas!

Čia, po šiuo postu eksperimento tvarka irgi dialogo nebus. Čia bus palaikomas Nausėda “konservatoriškais” principais – ištrinant kitas nuomones. kad suprastumėt, kaip LT vyksta dialogas! Pažiūrėkit, kaip #smagu . Relax & enjoy the flight. ?
Gal net politinė reklama?

Facebook komentarai
Back To Top