skip to Main Content

 

 
 
Jurga Lago

1. Man žiauriai patinka Europa – ta sena svajonė gyventi, “kaip ten” mus visus lydi nuo gimimo, tikriausiai.

2. Tai aš ir noriu, kad ta ES būtų ne kaip nupezusių pūkuotukų gamykla (atsiprašau, jeigu kokiai jautriai snaigei žodis “nupezęs” sukels skausmą), o stipri ir ekonomiškai galinga valstybių sąjunga. Nes mūsų vaikų laukia konkurencija su Kinija, Indija ir kokiu Singapūru, o ne jauki šilta antklodė, po kuria palindę jie gers Prozaką, rūkys žolę ir mylėsis).

3. Valstybių, o ne kokių žemės gabalų sąjunga – gebanti būti stipria, kartu dirbti, o ne aiškinančia pūkuotukams, ką jie turi “teisingai” mąstyti – kur patys žmonės nieko nesprendžia, kur pūkuotukams už akių nusprendžiama priimti tiek nelegalių migrantų (aš esu UŽ legalius,taikius ir norinčius dirbti), kiek tik į tą jų žemės gabalą tilps – ir visa tai – vardan “gėrio žemėje”. ? Pūkuotukai moka didelius mokesčius, žiaukčioja, nes sunkiai beišlaiko savo šeimas ir senelius, bet tiki – taika pasaulyje yra svarbiau už eilę poliklinikoje.

4. Taika-lygybė-brolybė lydėjo visą mano vaikystę. Ir žinau, kaip šūkis “visi lygūs” būna praktikoje. Bet pūkuotukui svarbu, kad “nebūtų smurto”. Net tada, jeigu tam, kad jo nebūtų, reikėtų griebtis…smurto. Nenorėčiau, kad Junkeris ir toliau tikėtų, jog yra Markso reinkarnacija.

5. Kad ES šalyse baigtųsi visas tas pūkuotukų treiningas, darantis iš mūsų bevales mažumas savo pačių valstybėse ar aukas – mokantis žliumbti, jeigu nužudomas artimas tavo, užsirašant FB “je suis charlie” ir dar plačiau atveriant namų duris svetimiems. Šizofreniška treiningo programa – verčianti silpną į durną.

6. Kad niekas nekontroliuotų mūsų žiniasklaidos. Kad neadaptuotų jos pūkuotuko pūkuotai galvai. Nes mes jau kaip nors atsirinksim.

7. Kad ta ES babkių srovė būtų nors kiek kontroliuojama, nes ima veikti priešingai – griauti, o ne statyti. Kalbu apie smulkų ir vidutinį verslą. Apie mūsų medžius ir lia lia lia.

8. ES viršūnėse “tupi tupikas ir kabo kabikas”. Pamenat mįslę? Tai va – šiandien ten tupi tokie šampe ir krevetėmis apsiriję veikėjai ir yra niekieno nerinkti, bet turi pasikabinę vienas kitą už įvairių reikalingų vietų. ES kvepia sena gera biurokratija ir centriniu valdymu, kur šalys nebetenka savo teisės būti valstybėmis.

9. Kad baigtų kišti pūkuotas savo rankytes prie… vaikų. Piešti jiems vienaragius (nekaltybės praradimo simbolius) nuo 3 metų ir stumti genderizmą – kur lytį gali pasirinkti ir pumpuoti tą info pro burnas, nosis ir ausis nepilnamečiams. Ir išvis – kas čia per apsėdimas su tuo seksu?! Fuck off!

Kažkaip taip. Aš esu už tvirtą ir galingą Europą – “kaip seniau”! Grįstą pasitikėjimu jos žmonėmis. Ir demokratišką, po šimts, nes jau tuoj pamiršim šito žodžio prasmę.

Todėl pasirašykit už Vytautą Radžvilą. Šiandien. Va čia: https://goo.gl/LfYH1v Neatidėliokit, prašau. Kad ES neateitų saulėlydis, kaip Špengleris rašė…

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));