skip to Main Content

Jei valstybėje klesti korupcija –  yra   sąlygos    sunaikinti    valstybės   nepriklausomybę

 

Zenonas Lapinskas (Volkovas)

LL atstovas Klaipėdoje, tel.8 662 33770.

 

 

  Estija – viena iš nedaugelio NATO narių, skiriančių rekomenduojamus 2 nuošimčius šalies gynybai. Vienas iš jos planuotojų teigia, kad Baltijos šalys dabar tik patikintos, kad bus ginamos, bet dar ne saugios. Ir situacijai pakeisti būtina sąjungininkų ir savo pačių ginkluotė, bet ir jos gali neužtekti, jei valstybėje klesti korupcija, o institucijos silpnos. Tuomet yra sąlygos sunaikinti valstybės nepriklausomybę.

      Lietuvos vyriausybė, kaip ir daugelis iš mūsų jau žino, kad Lietuvoje klesti ne tik korupcija, bet  ir mafijinė Lietuvos teisėsauga, apie kurią jau A.Beržinio ir A.Drižiaus paruošta knyga, jos išleidimą galite paremti pervedę pinigėlių į UAB „Patikimas veslas“ DNB bankas LT7540100051001776086. Galimai todėl Jungtinės Valstijos sulaukė Lietuvos prašymo dėl 84 šarvuočių „Stryker“ pardavimo. Lietuvos vyriausybė teigia, kad kol kas jų tik prašė pateikti pasiūlymą, kuris bus svarstomas greta kitų variantų.

      Kaip rašoma Gynybos saugumo bendradarbiavimo agentūros lapkričio 5 d. išplatintame pranešime – Lietuvos Vyriausybė paprašė parduoti 84 M1126 „Stryker“ pėstininkų gabenimo mašinas su ATK 30 mm pabūklų, XM813  30 mm pabūklų arba europinį variantą su nuolatinės ginkluotės sistema ir 84 M2 kulkosvaidžiais.

      JAV Valstybės departamentas pritarė galimam sandoriui.

Lietuvos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas teigė, jog politinis sprendimas pirkti vieną ar kitą techniką nėra priimtas, nes tai tik prašymas dėl pasiūlymų pateikimo, todėl Vyriausybė ir paprašė amerikiečių ne parduoti „Stryker“ o pateikti pasiūlymą.

 

 Ministro teigimu, pėstininkų kovos mašinų įsigijimui numatyta apie 500 mln.eurų, šis pirkimas gali tapti brangiausiu Lietuvos istorijoje. Konkretų Jungtinių Valstijų siūlymą tikimasi išgirsti vizito į JAV metu, kuris vyks dar lapkričio mėnesį.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));