skip to Main Content

Jauni lietuviai savaitgaliais mokosi kautis su sukilėliais – etniniais rusais

 49

 

Paskelbta: 2016-12-07 00:16 Autorius: ekspertai.eu
Prezervatyvus galima naudoti ne tik lytinių santykių metu, bet ir siekiant išgyventi miške semiant su jais vandenį iš balos. Nuotr. plannedparenthood.org

Prezervatyvus galima naudoti ne tik lytinių santykių metu, bet ir siekiant išgyventi miške semiant su jais vandenį iš balos. Nuotr. plannedparenthood.org

Prieš keletą dienų Rasa Miškinytė praleido šaldama miške netoli Vilniaus, prezervatyvu iš tvenkinio semdama vandenį, filtruodama jį per maišelį ir pildama į savo viryklę, pagamintą iš alaus skardinės.

Ji pasakė, kad išgyvenimo įgūdžiai praverstų, jeigu Rusijos armija įsiveržtų į Lietuvą ir tektų trauktis į miškus.

Apie tai skelbiama tik kokybiškos informacijos portalo 15min.lt straipsnyje„JAV žurnalistė: Lietuva – patriotiška Baltijos šalis, kurioje ir civiliai ruošiasi Rusijos invazijai“.

Šioje publikacijoje apie lietuvių pasirengimą gynybai pasakoja JAV naujienų agentūros AP žurnalistė Vanessa Gera.

„Rusija yra labai pavojingas kaimynas. Jie visada taikosi į mus“, – amerikiečių žurnalistei nurodė penkiasdešimt trejų Rasa, dirbanti filmų kūrėja.

Atskleidžiama, kad „Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje stiprėja baimė, kad Maskva, pademonstravusi savo agresyvumą Gruzijoje, Ukrainoje ir Sirijoje, gali nusitaikyti į Baltijos šalis“.

Todėl jauni lietuviai savaitgaliais mokosi kautis su sukilėliais – etniniais rusais.

Kovojant su sukilėliais – etniniais rusais – labai svarbu tinkmai įvaldyti vieną iš svarbiausių prezervatyvų paskirčių. Nuotr. kam.lt

„Reaguodama į piliečių nerimą, Lietuvos vyriausybė išleido tokio pasiruošimo vadovą. Rimvydas Matuzonis, savaitgaliais organizuojantis partizaninio karo kursus, pacitavo posakį, išgirstą iš savo tėvo, užaugusio Dzūkijos miškuose: „Pavasaris ateis, gegutė užgiedos ir mes nutiesime savo kelius Rusijos kareivių lavonais“, – rašo amerikiečių analitinės plunksnos meisrė V. Gera.

Apžvalgos autorė informuoja, kad nerimą lietuviams  kelia ir pašlijusi pasaulio tvarka – naujai išrinktojo JAV prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) pareiškimas, esą jis pasvarstytų, ar ginti Baltijos šalis.

Taip pat baiminamasi ir branduolinių raketų, kurias Maskva telkia šalia Lietuvos.

Susiję:

Konservatorius: jeigu mes neįveiksime Azijos savyje, tai mumis pasinaudos kita Azija

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));