skip to Main Content

Įtarimai dėl konservatoriaus J. Pundziaus milijoninių turtų kilmės liko nepaaiškinti

 

Seimo socialdemokratų frakcija atkreipia visuomenės ir politikų interesus kontroliuojančių institucijų dėmesį į TS – LKD kandidato į Seimo narius Juozo Pundziaus deklaracijos neatitikimus.

 

Žiniasklaidai paskelbus, kad J. Pundzius kaip kandidatas į Seimo narius deklaravo 1,5 milijono eurų turto paveldėto iš tėvo, nors miręs tėvas nurodė kur kas mažesnes sumas, J. Pundzius staiga prisipažino suklydęs ir ėmė taisyti turto deklaracijas. Tačiau dėl to įtarimų buvusiam Kauno klinikų vadovui nesumažėjo – iš kur į politikus taikantis Juozas Pundzius įgijo milijoninį turtą.

 

Konservatoriai deklaruojantys savo interesų skaidrumą turėtų pirmiausiai ištirti savo partiečių neaiškiai deklaruotų sumų ir turto teisėtumą ir paaiškinti visuomenei kylančius klausimus – ar J. Pundziaus turtai yra gauti teisėtais būdais.

 

Seimo antikorupcijos komisijos narė Agnė Bilotaitė  nuolat komentuoja politinių oponentų įtariamus interesų neatitikimus ir skelbia įvairiausius pareiškimus dėl galimos korupcijos. Tuo tarpu savo partijoje negalinčio paaiškinti milijoninių turtų kilmės žinomo mediko J. Pundziaus kovotoja su korupcija  A. Bilotaitė nepastebi.

 

Konservatoriams jaustis ramiais, matyt, padeda aktyviai rinkimų kampaniją už juos dirbanti Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šalies vadovė, turinti būti objektyvi ir nešališka bent jau rinkimų kampanijos metu, nuolat eskaluoja „auksinių šakučių“ bylą, kurios tyrimą iš esmės inicijavo socialdemokratų ministras, o numarino tos pačios Prezidentės kontroliuojami prokurorai.

 

Ko tuomet verti D. Grybauskaitės pareiškimai, kad ji balsuojanti už tuos, kurie galvotų apie Lietuvą ir vogtų mažiau? Tai čia kas mažiau ir kas daugiau? J. Pundziaus deklaracijoje ar E. Masiulio dėžutėje? Ar vogti mažiau tai jau, pasak Prezidentės, galima?

 

Šie rinkimai užduoda vis daugiau mįslių dėl kai kurių partijų narių reputacijos. Apmaudu, kad griežtai kontroliuojama ir kritikuojama tik viena kandidatų dalis, o į kitos pusės interesus ir įtartiną veiklą žiūrima pro pirštus.

 

Išsamesnė informacija žiniasklaidai:

 

Irmina Frolova-Milašienė

 

LSDP informacinis centras

 

el. paštas: irmina.milasiene@lrs.lt

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));