skip to Main Content

Alvydas VEBERIS

 

 

IŠVERSTASKŪRIAI PRIEŠ RINKIMUS VĖL GRAŽBYLIAUJA IR LIPA PER ŽMONIŲ GALVAS. ŽMONĖS BŪKITE BUDRŪS!

 

 

Rašau, Panevėžio m. kandidatei į merus p. Sandrai Jakštienei, po jos kreipimosi į miesto gyventojus dėl dalyvavimo Panevėžio miesto mero rinkimuose, po darbo partijos vėliava. Jos logotipe šypsena, ir užrašas: ,,Atsakau už savo žodžius!“ 

 

 

Internete S.Jakštienė  nuoširdžiai dėkoja visiems už pagalbą, nes surinkta 80 proc. daugiau gyventojų palaikymo parašų nei reikėjo surinkti.
 
 

 

 

Gerbiamoji S.Jakštiene, atsakyk už savo žodžius, parašytus logotipe ir konkretų savo darbo barą savivaldybėje:

 

Jūsų šypsenų nelieka, kai pas jus ateini spręsti gyventojų problemų. Jūs jų net nenorite spręsti, nors gaunate už tai atlygį. Ką gerbiamoji padarėte, kai aš,  labdaros – paramos fondo ,,Biblijos studijos“ steigėjas, ,,Laisvo laikraščio“ Lietuvai korespondentas Alvydas Veberis, mano įsteigto Fondo vadovas S.Marcinkevičius, V.Repšys, Lietuvos piliečių tarybos pirmininkė Sh.Katavičienė kreipėmės į jus (prieš tai, 4 metus jūsų kuruojamą soc. skyrių atakavo senolės kaimynai) dėl 92 metų vienišos M.V.Kasiulienės ir kt. straipsniuose paminėtų asmenų, kad jais pasirūpintumėte? Jums nepaklusta net jūsų pavaldinys V.Michailovas, kuris ne tik nesirūpina senoliais, našlaičiais ir soc. remtinais žmonėmis, bet per teismus juos už menkiausias skolas su antstolių pagalba išmetate į gatvę.  Jeigu savo veiklos bare negebate susitvarkyti, kaip jūs miestui vadovausite? Absurdas!

Dėl jūsų savivaldybės aplaidaus darbo net tik nušalintas buvęs meras R.M.Račkauskas, bet visokias R.Žeimienes, V. Michailovus…reikia vyt lauk iš savivaldybės, kad jie rūpintųsi ne privačiais senolių turtais, viešaisiais pirkimais, bet pasirūpintų miesto gyventojais-rinkėjais ne tada, kai jums reikia parašų, bet kai jie prašo, kad suteiktumėte jiems būtiną ir reikiamą pagalbą. Ko jūs ten lendate, tarnauti žmonėms ar tyčiotis iš jų? Pirmiausia savo darbo bare reikėjo susitvarkyti, o tik po to lipti karjeros laiptais.