Nors JAV bombardavo ISIS jau daugiau nei metus, iki šiol šios teroristinės orgnizacijos finansų srautas – naftos eksportas į Turkiją – veikė be priekaištų. Tol, kol šio „naftotiekio“ nesubombardavo rusų aviacija. Dar pinigų srautus užblokavus, įkalus sankcijas belekokias ISIS finansuojančioms valstybėms, tokioms kaip Turkija ir Saudo Arabija užšaldžius fizinių asmenų sąskaitas, kurie finansuoja ISIS, na ir juos už tai dar pasodinus į kaliūzę, tas ISIS monstras kaip mat užtruokštų nuo pinigėlių bado.
Bet aišku geriau apsimesti, kad su juo kovoji, ar ne? Na o šiam kartui deganti ISIS naftos vilkikų vilkstinė, kažkaip jų bombarduot sąjungininkai nesugalvojo, kažin kodėl?
Facebook komentarai!
Mes įterpėme „Facebook“ komentarų papildinį, kad galėtumėte palikti komentarą mūsų svetainėje naudodami savo „Facebook“ paskyrą. Jis gali rinkti jūsų IP adresą, jūsų žiniatinklio naršyklės „User Agent“, saugoti ir gauti slapukus jūsų naršyklėje, įterpti papildomą stebėjimą ir stebėti jūsų sąveiką su komentavimo sąsaja, įskaitant „Facebook“ paskyros koruliuojamą su bet kokiais veiksmais, kuriuos atliekate sąsajoje (pvz., „Patinka“ kažkieno komentaras, atsakymas į kitus komentarus), jei esate prisijungę prie „Facebook“. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip šie duomenys gali būti naudojami, žr. „Facebook“ duomenų privatumo politiką: https://www.facebook.com/about/privacy/update/
Sutinku! Nesutinku!