Nužudyto VSD pulkininko Valdo Kvaraciejaus šeima įsitikinusi, kad jo mirtis V.Landsbergio darbas (pildoma)

Peržiūros: 3526
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.59 (11 Votes)

Nužudyto VSD pulkininko Valdo Kvaraciejaus šeima įsitikinusi, kad jo mirtis  V.Landsbergio darbas (pildoma)

Aurimas Drižius

 

2001 m. netikėtai mirusio Valstybės saugumo departamento (VSD) Vilniaus apygardos skyriaus viršininko Valdo Kvaraciejaus teta Virginija Kvaraciejienė įsitikinusi, kad jo mirtis nebuvo natūrali.

Moteris įsitikinusi, kad sūnėnas nužudytas, kai aptiko tuos, kurie užsakė Bražuolės tiltelio sprogdintojus.

V.Kvaraciejaus kūną pirmasis aptiko jo tėvas Juozas Kvaraciejus. Varėnos rajono Puvočių kaimo sodybos kieme sukniubusį 36 metų sūnų tėvas pamatė šeštadienio rytą, 2001 m. liepos 21 d. rytą.

J.Kvaraciejus atvyko į Puvočius iš Druskininkų, kur gyvena, nes buvo taręsis su sūnumi iš ryto eiti žvejoti. V.Kvaraciejus - žinomos žurnalistės, Lietuvos televizijos direktorės Ritos Miliūtės vyras.

Aukšto saugumo pareigūno kūnas buvo rastas druskininkiečiui "Lietuvos" sanatorijos direktoriui Algimantui Šiaučiuliui priklausančios kaimo turizmui skirtos sodybos kieme. Teigiama, kad naktį V.Kvaraciejus pasijuto blogai ir išėjo į lauką pakvėpuoti grynu oru. Vyriškį lauke ištiko priepuolis, ir jis mirė dėl sustojusios širdies. Kūnas gulėjo tiesiai po antrame aukšte esančio kambario balkonu, tad neatmetama versija, kad pareigūnas galėjo iškristi.

 Pirminiais duomenimis, V.Kvaraciejus mirė nuo ūmaus epilepsijos priepuolio, kurį sukėlė smegenų auglys. Teigiama, kad jis buvo labai mažas ir anksčiau nebuvo pastebėtas. V.Kvaraciejaus kolegos teigė negirdėję, jog jis skųstųsi sveikata. 

V.Kvaraciejaus mirtis yra tik viena iš daugelio mirčių tų Lietuvos valstybės pareigūnų, kurie žuvo bandydami išsiaiškinti Nepriklausomybės „patriarcho“ Vytauto Landsbergio įtariamus nusikaltimus.

Beje, ironiška tai, kad akivaizdu, kad VSD žudė savo pareigūnus, kurie bandė atskleisti tiesą. Buvęs VSD įkūrėjas ir šefas Mečislovas Laurinkus iki šiol mums pažeria savo išminties „Lietuvos ryto“ puslapiuose.

Visi VSD darbuotojai, kurie žuvo tirdami „patriarcho“ ir jo gaujos nusikaltimus:

1.       VSD darbuotojas Juras Abromavičius, 1997 m. susprogdintas savo automobilyje Kaune. Po jo automobiliu sprogo maždaug 500 gramų heksogeno, kitaip vadinamo „jūros mišiniu“. Susprogdintas tada, kai tyrė savanorių maištą ir Bražuolės tilto sprogdinimą.

2.       VSD Vilniaus skyriaus viršininkas Valdas Kvaraciejus, staiga miręs 2001 m. liepos 21 d. nuo „staiga sustojusios širdies“.

3.       VSD pulkininkas Vytautas Pociūmas, 2006 m. rugpjūčio 23 d. išmestas pro viešbučio langą Breste, Baltarusijoje.  Nužudytas todėl, kad pasipriešino CŽV kalėjimo statybai Lietuvoje – jis matė, kaip VSD viršininkai dalinosi maišus dolerių už leidimą statyti šį kalėjimą

4.   2015 m. balandžio 10 d. Vilniuje rastas nusižudęs ar nužudytas buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) Kovos su terorizmu valdybos vadovas, tuo metu dirbęs advokatu Arūnas Paukštė. Jis buvo rastas savo namuose ištaškyta galva nuo šūvio iš savo legaliai laikyto medžioklinio šautuvo. Viena versijų, kodėl jis buvo nužudytas - neva advokatas A.Paukštė artimųjų rate buvo prasitaręs, jog jį VSD atleido už tai, kad jis, būdamas atsakingas, sužlugdė „Snoro“ banko užgrobimo operaciją, kurią Grybauskaitės nurodymu organizavo VSD kartu su Grybauskaitės statytiniu V.Vasiliausku ir tuomete finansų ministre I.Šimonyte. Ir kad neva jį - A.Paukštę, jei ką, - padarys toje istorijoje iešmininku, jei viskas galų gale paaiškės. A.Paukštė, kaip VSD valdybos viršininkas, būdamas atsakingas už Snoro užgrobimo operaciją, padarė esminę klaidą, kad nepasisekė iškart, kaip buvo planuota, suimti „Snoro“ savininkų ir juos sulaikius, dar pačioje pradžioje, leisti jiems viską „prisipažinti“, o po to leisti užspringti nendrės lapu ar skrandžio turiniu, pvz. dar areštinėje ir tada jau galutinai viską ant jų nurašyti. Informacija apie „Snoro“ užgrobimo operaciją nutekėjo į spaudą, ir bankininkai spėjo pabėgti. Dabar jie gyvena Rusijoje, laisvai važinėjo po visą pasaulį, ir Niujorko arbitraže rengia Lietuvai milijardinį ieškinį.

5.       Andrius Ūsas, Garliavos pedofilijos bylos įtariamasis, nužudytas po to, kai pagrasino, kad paviešins, kas su dalyvavo pedofilijos orgijose. Kaip VSD agentas, buvo infiltruotas į Darbo partiją, vėliau V.Muntiano pastangomis ji buvo suskaldyta. A.Ūsas ne kartą gyrėsi Seimo NSGK pirmininkui A.Matulevičiui pažintimis su itin įtakingais VSD pareigūnais, kurių net pavardžių visuomenė nežino.

6.       „Mažeikių naftos“ direktorius Gedeminas Kiesus, jo sūnus ir vairuotojas. Jų mirtys buvo tiesiogiai naudingos Vytautui Landsbergiui, kuris apšmeižė V.Kiesų, paskelbęs jį vagimi, ir pasirėmęs suklastota neva Didžiosios Britanijos Sandhersto karo akademijos studija. Britai pareiškė, kad ta studija yra klastotė, o G.Kiesus buvo greitai po to nužudytas, kaltę suverčiant „tulpinių“ gaujai. Pats „tulpinių“ vadeiva Algimantas Vertelka Lūkiškių kalėjime LL sakė, kad dar ne laikas pasakoti, kas buvo šio nusikaltimo užsakovai

     

 Saugumo departamento Vilniaus apygardos skyriaus viršininkas V.Kvaraciejus netikėtai mirė “Lietuvos” sanatorijos direktoriaus Algimanto Šiaučiulio sodyboje Puvočiuose, Varėnos raj.

Nužudyto  Valdo Kvaraciejaus teta Virginija Kvaraciejienė atsakė į  LL klausimus:

-          Ar jūs tikite, kad Valdo Kvaraciejaus mirtis buvo natūrali?

-          Ta mirtis tikrai nebuvo natūrali, tačiau viskas po jo mirties buvo labai greitai užgniaužta. Jo tėvas į tą sodybą atvažiavo devintą valandą ryte, tai kūnas jau buvo išmuštas lavondėmių. Reiškia, kad jis mirė dar vakare, apie 11 val. Keista, kad jo žmona Rita Miliūtė net nepasigedo savo mylimo vyro visą naktį, o kūną aptiko tik ryte atvažiavęs tėvas.  Mano vyras ir V.Kvaraciejaus tėvas yra tikri broliai, taigi, aš Valdui esu teta, mus siejo labai artimas ryšys. Jis buvo mano vyro brolio vyriausias sūnus, visos giminės šviesulys. Po Valdo mirties praktiškai iširo visa mūsų giminė.  Mes visi labai susenome dėl jo mirties. Tai įvyko 2001 m., man paskambino vyras, ir pasakė, kad „nebėra Valdo“. Jį rado negyvą antradienį, o prieš kelias dienas aš jį dar buvau susitikusi Palangoje. Prieš tai aš dar su juo kalbėjausi, sakiau, kad „Valdeli, būk labai atsargus“. Jis man atsakė, kad jam grasina, tačiau jis neva į tuos grasinimus nekreipia dėmesio ir dirba savo darbą. Nors tik Valdo dėka buvo išaiškinta kunigo Mikutavičiaus nužudymo byla – jis per naktį atsekė tris lavonus, trečias kūnas buvo Mikutavičiaus. Nors Kaune jau buvo visi galai paslėpti, tačiau Valdas sugebėjo viską išsiaiškinti.

-          Ar V.Kvaraciejus buvo vedęs Ritą Miliūtę?

-          Ne, nebuvo, ir jie draugavo gal tik dešimt mėnesių. Jeigu tu myli žmogų, kaip tu gali jo nepasigęsti visą naktį? Tas man labai įdomu. Tėvas atvažiavo iš Druskininkų paimti sūnaus į žvejybą, ir rado kūną gulintį lauke tik su apatiniais drabužiais. Iš pradžių sakė, kad mirė dėl vėžio, paskui – kad jam buvo insultas. O paskui jau niekas nieko nesakė dėl jo mirties priežasčių, tik Mečys Laurinkus pasakė, kad jie labai apgailestauja dėl jo mirties. Tas Puškorių kaimas, kuriame rado jo kūną, buvo visas apsuptas saugumiečių.  Jie saugojo ir salę, kurioje buvo pašarvotas V.Kvaraciejus Druskininkų mokykloje. – aš tiek pastebėjau.  Aš net nežinojau, kad jis užima tokias pareigas, o Algimantą sakė, kad vien dėl jo pareigų galima su juo draugauti.  Vėliau kelis kartus keitėsi jo mirties diagnozė, tačiau kai jis paėmė tirti to Bražuolės tilto sprogdinimą ir Juro Abromavičiaus žūtį, tai labai greitu laiku jį „sutvarkė“.  Jam jau tada grasino, kad nesikištų į tuos tyrimus – jis pats man tai sakė.

-          O kas jam grasino?

-          Šito nesakė, tačiau kalbėjo, kad sulaukė skambučių.  V.Kvaraciejus buvo darboholikas ir mums labai daug nepasakojo apie savo darbą.

-          Tačiau gal jis bent užuominomis kalbėjo apie savo darbą?

-          Jis imdavosi labai tokių drastiškų ir rezonansinių bylų. Ir visas jas išaiškindavo.  Būtent V.Kvaraciejaus dėka buvo išaiškinta, kas nužudė kunigą Mikutavičių, ir buvo gražinti keli iš jo pagrobti paveikslai. Tačiau vos tik jis ėmėsi tirti J.Abromavičiaus pradėto tyrimo dėl Bražuolės sprogdinimo, tai labai greitai buvo „sutvarkytas“.  Ir kas tai padarė, ir kaip – iki šiol mus tai yra mįslė.

-          Tai jūs pasišnekate apie priežastis?

-          Pasikalbame su vyru, o jo sūnus Paulius Kvaraciejus dabar dirba saugume. V.Kvaraciejaus tėvas nenorėjo kištis, kad neva nebūtų sugadinta karjera kitam sūnui Almantui Kvaraciejui, kuris yra kariškis.  Taip viskas ir nurimo.

-          Labai lietuviškai požiūris – kad „nesugadintų“ šeimos  karjeros, atsisako aiškintis, kas nužudė sūnų?

-          Taip, nes Vladas Kvaraciejus mums ir mano dukrai buvo labai brangus, jungė visą mūsų giminę. Ir man po šiai dienai tas klausimas kelia nerimą – kas jį nužudė?

-          Kiek supratau, tai padarė tas pats VSD?

-          Taip, jį gražiai „nuėmė“.

-          Tai jau tradicija – VSD žudo savo darbuotojus, kurie per daug žino ir prisikapsto prie sunkių nusikaltimų užsakovų? Pavyzdys – Vytautas Pociūnas.

-          Aš su jo žmona mokėmės kartu., ir ji visas tas aplinkybes kėlė į viešumą. O V.Kvaraciejų nužudė ir taip sutvarkė visas aplinkybes, kad viskas nurimo. Jo motina ieva Kvaraciejienė per nervus susirgo vėžiu ir numirė. Taip tyliai ramiai viskas nurimo, ir iki šiandien niekas nieko nežino.  V.Kvaraciejus turėjo turizmo agentūrą, ją buvo perrašęs savo brolio vardo, po mirties net negražino sūnui. Po to, kiek žinau kartu su R.Miliūte buvo nusipirkę butą per du aukštus prie Seimo. Sūnui irgi niekas neatiteko, visą turtą sutvarkė R.Miliūtė.  tai yra agentų agentė, ir aš nebijau to žodžio pasakyti.

-          Kieno ji agentė?

-          Gal saugumo? Jeigu manęs nepasodins už tokius žodžius. Kai R.Miliūtė, neturėdama jokio išsilavinimo, galėjo užimti tokias pareigas? Juk tik Valdas Kvaraciejus privertė ją baigti žurnalistikos mokslus.

-          Tačiau vis tiek visi nužudymo motyvai veda pas Lietuvos „patriotus“?

-          Taip, šitų (gestais rodo V.Landsbergio barzdelę).  Supratote mane. Ir labai gražiai viskas buvo sutvarkyta, iki šiol niekas nėra išaiškinta. Kaip toks sveikas ir jaunas vyras mirė staiga, per akimirką, ir kodėl tiek daug kartų keitėsi mirties diagnozė? Jis neturėjo nė 40 metų, ir staiga – krito negyvas? Mes su juo buvome vienas kumštis, laikėmės kartu, nes jis buvo mano tikras pusbrolis, važiuodavau  pas jį kai dar dirbo tokiame pastate prie Šv. Povilo bažnyčios. Ir manau, kad mirties priežasčių aš niekada neįminsiu.

-          Ar VSD bandė aiškintis mirties priežastis, ar iš karto viską užglaistė?

-          Jie man tik pasakė, kad „Valdo dėka buvo išaiškinta Mikutavičiaus byla“. Paskui paminėjo Bražuolės bylą, ir pridūrė, kad „jis buvo labai gražiai sutvarkytas“, Iš saugumiečių aš ir išgirdau tokius žodžius.  Tai pasakė jo patys artimiausi draugai.

-          O koks buvo Ritos Miliūtės vaidmuo?

-          Valdui labai nesisekė su moterimis ir meile. Draugavo tai su viena, tai su kita..Ir...kaip galima paprasta žurnalistė prieiti prie saugumo? Ji atėjo pas jį tiesiai į jo kabinetą, ir ten „užsikabino“. Matyt, kad žinojo jo skaudžiausias vietas ir jomis pasinaudojo. Tačiau Valdas nebuvo laimingas su R.Miliūte, kiek aš supratau. Ji labai gudri lapė.

 

Leonas Merkevičius : "Asmeniškai teko prieš porą metų iš paties V.Landsbergio išgirsti jo mintis apie Valdo Kvaraciejaus mirtį. Nedideliame ratelyje kalbėjome apie D.Kedžio nužudymą ir Paliulio kompanijos išvadas apie jo "nesmurtinę mirtį". Tada V.Landsbergis prisiminė V.Kvaraciejaus atvejį; jį jis pateikė kaip aiškiai kažkieno įvykdytą nužudymą. "Ir staiga atsiranda ekspertizės išvada : mirė nuo ...(dabar nepamenu: auglys, insultas ar dar kokia sveikatos problema). Ir kas gi tą pažymą atneša? Ogi Braziuuuuuulis". Po to jau turėjau apginti Braziulį, prie V.Kvaraciejaus kalba ir negrįžo. Bet užtikrintai galiu pasakyti, kad V.Landsbergis mano, kad Vilniaus apygardos VSD vadas buvo nužudytas, ir kad ekspertizė suklastota".

Advokatas  Vytautas Sirvydis : "Dėl Paukštės - ne čia priežastis. Jis aiškinosi dėl CŽV kalėjimų, prie kurių ir pats buvo kažkiek rankas prikišęs, bet kur kas daugiau žinojo".

 

Komentarai   

+59 # Prie SNORO 2020-03-08 11:58
Prie SNORO istorijos reikia priskirti dar vieną mirtį, - tai Seimo nario Juliaus Veselkos netikėtą mirtį. Kai tik sutiko parlamentaras J.Veselka liudyti Snoro akcininkų naudai Londono Westminsterio teisme, tai iškart ir numirė nuo "širdies smūgio" radijo laidoje. Akivaizdu , kad VSD vyrukai rankeles pridėjo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # TIK PRIMENU 2020-03-08 12:11
Lietuvos parlamento narys, ekonomikos komiteto pirmininkas Julius Veselka (dabar a.a.) kalbėdamas tuo metu interviu savaitraščiui „Laisvas laikraštis“ (2012-03-13 d.) sakė, kad niekas negali paneigti, kad prieš banką Snoras buvo įvykdyta iš anksto suplanuota operacija, užgrobiant banką, ir kad šiai Snoro sunaikinimo operacijai asmeniškai vadovavo pats Lietuvos banko valdybos pirmininkas V.Vasiliauskas. Šiuo atveju tada, aišku, visiškai subliūkšta Lietuvos banko vadovo V.Vasiliausko liudijimas Seimo laikinojoje tyrimo komisijoje, kad „Snoro nacionalizavimo ir bankroto istorija yra tik priežiūriniai veiksmai“.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+47 # Seimo narys Veselka 2020-03-08 12:19
Parlamentaras J.Veselka taip išdėste banko Snoras nacionalizavimo „užgrobimo“ įvykių seką. Nenustatytam asmeniai nutekinus slaptą informaciją, 2011 lapkričio 15 d. laikraštyje „Lietuvos rytas“ pasirodo publikacija apie valstybės ketinimus išspręsti savo finansines problemas privačių bankų nacionalizavimo sąskaita. Jau kitą dieną (2011 m. lapkričio 16 d.) netikėtas išorinio Snoro valdymo įvedimas ir po dviejų valandų priimtas sprendimas dėl banko nacionalizacijos. Visa tai buvo padaryta AB banko Snoras vadovybei, pagrindiniams akcininkams neesant Lietuvoje, tuo metu jiems būnant komandiruotėse. 2011m. lapkričio 17d. aukščiausi šalies pareigūnai, tame tarpe ir prezidentė D.Grybauskaitė, pareiškė absoliučiai pritariantys Lietuvos centrinio banko veiksmams ir staigiai pasirašė visus reikiamus įstatymus dėl banko Snoras nacionalizavimo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+47 # Žaibiška operacija 2020-03-08 12:21
Seimo nario ekonomikos komiteto pirmininko J.Veselkos nuomonė: „Už visų žaibiškų žingsnių, kuriuos vykdė Lietuvos vyriausybė, Seimas ir Lietuvos Respublikos prezidentė nacionalizuodami Snoro banką, slypi gerai suplanuota sudėtinga operacija. Turbūt mažai kas galėtų patikėti, kad šioje ekstremalioje ir stresinėje situacijoje Lietuvos bankas ir vyriausybė sugebėjo veikti taip užtikrintai. Parlamentas fiziškai negalėjo paruošti Lietuvos bankininkystės įstatymų pataisų per vieną naktį. Nepaisant to, įvyko būtent taip. Ir jeigu šalies prezidentė pasirašė tas pataisas, netgi jų neskaičiusi, reiškia, kad jau iš anksto galėjo su jomis susipažinti“.
O tai, pasak J.Veselkos, įmanoma tik tokiu atvėju, kai „žaibiška operacija vykdoma pagal gerokai iš anksto sudarytą scenarijų“.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+55 # Leonas 2020-03-08 11:59
Kokie tragiški “sutapimai”. Prieš konservų aferą su ofšoru dėl Mažeikių Naftos nužudomas jos priešininkas Gedeminas Kiesus.(galvą jam Panevėžio banditai “Dėdulės” nurodymu nupjovė) . Prieš konservų aferą, vėl su ofšoru, dėl SGD terminalo, netikėtai miršta (Landsbergio Tatos nurodymu “nuvečiamas” nuo dviračio Druskininkuose) didžiausias to priešininkas Bronislovas Lubys. Ir Snoro akcininkų (jei nebūtų pabėgę nuo "širdies smūgio") tas pats Lietuvoje laukė?!…
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+56 # Nu jo 2020-03-08 12:02
Baisu, kur prisiliečia konservuotas gaivalas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # pastebėjimas 2020-03-08 12:04
saugumas baranausko biografija isnagrinejo nuo pat darzelio ir nieko isskyrus pagyrimus nerado, kas labai isiutino korumpuotus valdziazmogius,,,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Sakykite 2020-03-08 12:16
Ar tikrai ekskomisaras LIUBERTAS yra GARIŪNŲ savininkas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # Warrning! 2020-03-08 12:24
Niageraj, oi niageraj. Kaip tai- gyvianti “be melo”, a? Melas yra mūsū Santvarkos pamatas! Ši valstybybė laikosi tiknant melo ir grius jeigu visi meluoti liausis. Be melo neliktų žiniasklaidos, neliktų statistikos, be melo žlugtų švietimas, sveikatos apsauga, be melo žlugtų maximos, ikinės, riminės pardovkės ir senukų viarslumo dvasia. Be melo nebūtų nuolajdū akcijų ir jomajo-jamam atrakcijū. Be melo neliktų žvaigždžių, gerųjų naujienū televizoriuose, be melo delpiai atrodytų plokščiai, lyg mergos be papū. Be melo nebūtų partijų, anūkai nepaveldėtų postų, o paprastos austėjos liktų melžėjomis taip ir netapę karalienėmis mortomis. Be melo nebūtų anušauckinių sąrašų pas burackaites, be melo kgb, fsb ir nkvd gaisrininkų dukros bei sūnus negalėtų iš praeities semtis stiprybės, o avinai neturėtų kam linkėti pagarbū.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Achtung! 2020-03-08 12:25
Be melo nustiptų reitingū gaidžiai, o žydri gaidžiai netektų prestižo žygiuoti paraduose centriniu sostinės prospektu. Be melo upių paupiai, užupiai ir kilmingųjų žvėrynai apaugtų tujomis, o naujųjų valdovų rūmai apaugtų pelėsiais ir kerpėmis. Tik melo dėka jie stovi dar vis! Be melo nebūtų auksinių šaukštų, brangiū tankų bangiūlietuvosžmoniū gynimui, be melo nebūtų bankų, nebūtų bankinių nuosėdų kandidatavimui rinkimuose kurie taip pat negali vykti be melo. Seubas! Todėl rusteikizmus reime uždrausti. Teisingi stasiai, purai ir kiti pažangiai budrūsiliečei provalo apie rustikos apraiškas nedelsiant pranešti Ten Kur Reike, o kometetingi organai tada padarys Ką Reikia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Karaūūūl! 2020-03-08 12:27
Privalome saugoti ir puoselėti, ginti Melą- be melo ši Valstybybė pasaulyje niekam būtų niaydomi! Jos net rūsaj nepultų! Nes ruskiams tiesa yra niamatoma, jų regėjimas nepritajkyta tiesai. Kas žinotų Vilnių jeigu vilnius būtų tik Vilnius? Niekas! O G tašką žino visi. Visi žino, kad pas mus pigeuses alus ir lietuvaitės. O kas žinotų jeigu mūsų alus nebūtų myžalas, o merginos duotų tik po šliūbo? Niekas! Melas yra mūsų Nacijonalinė Viartybė, jame glūdi Šv. Tititiucijos Dvasia ir Vyties arklio šypsenos žavesys buvusios Prezidentės Ypėdinės feise. Lietuva be melo, Lietuva be ateities!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+48 # Pagoglink straipsnį 2020-03-08 12:29
LL straipsnis - "Vytautas Landsbergis : „Jeigu tirsite, kur pavogti „Snoro“ banko milijardai, „bus kruvini rinkimai.“
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+51 # Nuomonė 2020-03-08 12:33
Snoro užgrobimui dirigavo pati Grybauskaitė, tačiau rankas pridėjo ir VSD.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # Tikrovė tokia 2020-03-08 12:35
Banko Snoro sunaikinimo operaciją buvęs Grybauskaitės rinkimų štabo vadas, jos statytinis LB valdybos pirmininkas V.Vasiliauskas taipogi pradėjo ruošti po to , kai prezidentė dar 2011-06-23d. pati asmeniškai užsakė pažymą iš VSD apie Snoro banką, kad turėtų pretekstą imtis neteisėtų veiksmų prieš banką. Tą faktą nustatė ir savo išvadose konstatavo Seimo laikinoji tyrimo komisija. Uolūs G.Grinos vadovaujami VSD vyrukai, norėdami įsiteikti prezidentei, rašydami šią pažymą aiškiai persistengė ir prifantazavo nebūtų dalykų apie Snorą, kas vėliau buvo naudojama masmedijoje visiems paprastiems piliečiams smegenims "plauti", visaip juodinant banką, kaltinant neteisėta veikla (atminkime, kad ir, neva, kokius tai pinigų pervedimus į Iraną??!...), kas vėliau subliuško kaip muilo burbulas (net Grybauskaitės nurodymu prokurorų sufabrikuotoje Snoro savininkams byloje tokių įtarimų ir briedų nėra, o ir tie "kišeniniai" be įrodymų nedrįso nieko panašaus pareikšti).
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # Taigi taigi 2020-03-08 12:36
Toliau prisiminkime, jog banka tyčia subankrotino 2011-11-16d. - tai yra po 5-rių mėnesių! Beje VSD pažyma apie Snoro banką nebuvo pateikta kitiems aukščiausiems šalies vadovams (nei Seimo pirmininkei, nei Premjerui), kaip nustatyta įstatyme, o neteisėtų veiksmų planas prieš Snorą buvo vykdomas kartu su užsienio konsultantu (?!)- Švedijos centrinio banko rekomenduotos užsienio įmonės "Oliwer Wyman" specialistų pagalba. Be to, reikia pažymėti , VSD prezidentūros prašymu parengęs pažymą apie Snoro banką (ir kodėl tik apie Snorą???), tuo metu jau nebegalėjo vykdyti ikiteisminio tyrimo funkcijos, nes tai šiai organizacijai - VSD - jau buvo atimta įstatymu. O tada išvada tik viena : tokios VSD pažymos paruošimas Prezidentūros prašymu yra aiškiai politizuotas veiksmas. Taigi, Snoro užgrobimui dirigavo pati Grybauskaitė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # ĮSITIKINĘS 2020-03-08 12:44
KAD PRIE SNORO BANKO AFEROS IR SENOJO OŽIO KVAPAS TVYRO!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+60 # Kai pagalvoji 2020-03-08 12:47
Grybauskaitė..., Landsbergis..., Šedbaras.... Slušnys..., Šimašius.... Žiobienė....,Garliava...., ir t.t., ir t.t. - viskas surišta viena virvele... o gal trusikų gumute?...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+41 # Manau 2020-03-08 12:48
Tata šachmatų partijos nebaigs dėl laiko limito.Laukia įdomūs įvykiai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # Karma bitch 2020-03-08 12:50
Landsbergistai - praeitis, Lietuvos jie nevaldys.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # VYTAS 2020-03-08 12:57
Taip, atrodo atėjo landsberginiams krachas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+54 # Istoriniai faktai 2020-03-08 13:00
Austėjos Landsbergienės tėvas Evaldas Čijauskas sovietiniais laikais dirbo Elektrografijos MTI kadrų skyriaus viršininku. Kas nežino, Elektrografijos MTI buvo "pašto dėžė", turėjo apie 2000 darbuotojų. Devyniasdešimtaisiais, Maskvai nutraukus finansavimą, institutas, kaip ir daugelis kitų, užsilenkė. Evaldas Čijauskas 1954 m gimimo, kadrų skyriaus viršininku, dirbo ten apie 1985 m, taigi skyrių gavo turėdamas apie 30 metų. Ir neatrodo, kad jis ten dirbo nuo paskyrimo baigus mokslus, kaip tais laikais būdavo. Tiesiog atėjo iš kažkur (kaip ir Grybauskaitė į Filharmonijos kadrų skyrių , grįžusi iš Leningrado) tiesiai į viršininkus. Į kadrų skyriaus viršininkus. Į pašto dėžę. Trisdešimties metų. Matyt, labai gabus žmogus tas Evaldas Čijauskas. Matyt, asmeniškai Čijauskas KGB labai buvo nusipelnęs!...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+52 # Justina 2020-03-08 13:05
Visa Dinastija bendradarbiavo su KGB???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # MAFIJA 2020-03-08 14:18
Jei prof. Aurelijaus Gutausko manymu, pagrindiniai organizuoto nusikalstamumo požymiai yra: 1. nuolatinis žmonių susibūrimas ilgalaikei veiklai; 2. nusikalstamas šios veiklos pobūdis; 3. kuo didesnio pelno siekimas; 4. hierarchinė struktūra. Tai pagal šiuos požymius MAFIJA yra Dinastija, vadovaujama seno ožio Landsbergio!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # Geras uošvis 2020-03-08 14:10
Geras tas broilerio uošvis: Austejos tevai - Evaldas Zigmas Cijauskas (g. 1954 m.) ir Nijole Cijauskiene. Evaldas Cijauskas, jei prisimenat, iki 2003 m. dirbo Nacionalines mokejimu agenturos prie ŽUM direktoriumi, bet 2003 m. kilo skandalas del išvogtu ES lešu (agentura pervedinejo jas Nijoles Cijauskienes draugu firmoms), ir jis turejo atsistatydinti, bet kadangi jis jau tada buvo Landsbergio anuko uošvis, tai matyt del to ir nebuvo teisiamas ir nesusilauke baudžiamosios atsakomybes. Europos Sajungos (ES) lešas skirstancios Nacionalines mokejimo agenturos direktorius Evaldas Cijauskas atsistatydina. Pirmas skandalas del ES žemes ukio ir kaimo pletros paramos programos (SAPARD) lešu grobstymo kilo liepos viduryje, kuomet žiniasklaida praneše, jog Jonavos rajono Prauliu kaime esancias apleistas fermas iformine kaip paramos reikalaujanti objekta, sukciai spejo pagrobti beveik 200 tukst. litu SAPARD lešu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # Tikrai geras uošvis 2020-03-08 14:13
Tie patys nusikalteliai kesinosi dar i 740 tukst. litu. Pernai spali E. Cijausko žmona Nijole pasiskolino iš verslininko Jono Jagmino 35 tukst. litu. Po keliu savaiciu E. Cijausko sprendimu Kaišiadoriu bendrovei Gireles paukštynui, kurio beveik 100 proc. akciju paketa valdo J. Jagminas, buvo sumoketa daugiau kaip 650 tukst. litu iš SAPARD paramos fondu. Iš Nacionalines mokejimo agenturos Jagminu šeima ir su ja susijusi imone iš viso turejo gauti beveik 4 mln. litu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+54 # Mazeikiu nafta 2020-03-08 13:01
Kiek kainavo ? Kur dingo blokados fondas ? Kur Butinges terminalo pinigai,kuri visi jau seniai pamirso ? Tik va zmones nepamirso. Kaip su norvegu suaukotu milijonu ? Kaip su paskolomis iš švedų bankų? Kaip su Snoro banku? Į jaučio oda visko nesurasysi,visu landsbergyno aferu,tik mane pribloskia kad pasitaiko vienas kitas ju uztarejas,ponai,jums dimensija ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+47 # Negaliu atsistebėti 2020-03-08 14:11
Iš kur lietuviams tiek kantrybės??? Kiek dar šita išgamų gauja šiks žmonėms ant galvų tuo pačiu dar ir išsityčiodama? Suprantama, kad jokia teisėsauga LT neegzistuoja ir “vierchai” nebaudžiami išdarinėja ką nori, tačiau yra tokie dalykai kaip šakės , lazdos ir gatvė. Turėk, lietuvi šiek tiek savigarbos, išvilk prakeiktus išgamas į dienos šviesą .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+41 # Klausimux 2020-03-08 13:08
Ar tiesa, kad kai parvežė Venckienę, tai Markizui De Sadui ir kitiems elitiniams pedofilams viduriai iš baimės buvo užkietėję?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+41 # Kas gali paneigti? 2020-03-08 14:17
VST vadovui generolui Ričardui Pociui paviešinus informaciją apie „buvusiųjų“ planus perimti vidaus reikalų jėgos struktūras, kyla daug klausimų. Tačiau, pažvelgu gyliau, atrodo, keista, jog niekam neįdomu, kodėl KGB generolas Madalovas Landsbergio limuzinu važinėja?....“Patriotas” Madalovas manau dar gali pasakyt kiek doleriukų Ozz.ys gavo išvežęs rusiškus rublius i Čėčėniją o ne i Rusijos centrinį banką grąžinti (kada buvo įvestos vagnorkos) už kuriuos Dudajevo banditai šauninkų prisipirko. Kažin ar ne per šitą Landsbergio “didvyrį” bizniukas ir įvyko. Juk čia gi privati Lansbergio armija buvo. O kie asmeniškai pats "FAKTINIS" šalies vadovas V.LANDSBERGIS iš to uždirbo, kiek KGB generolas S.MADALOVAS? O kiek buvęs premjeras G.VAGNORIUS, kuris iki šių dienų niekur nedirba ir atrodo nebėdnai gyvena? O kiek dar tokių ale "vagnorių ir "madalovu"buvo? O kiek zmogzudysčiu , kai tai nuslėpti buvo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # Aiškintis 2020-03-08 14:28
Pradeti reikėtų nuo Madalovo!Lansbergio limuzinu vazineja!Kokiu pagrindu?Rusu Armijos KGB generolas!Ar tik ne jis tikrasis”Sajudzio “vadas?2.Pavarde rusiska ,o is tikruju kalnu zydas a ne?3.Tai kokia pasaka seka mums musu istorikai?Kas turi sesti i kaliuze?!Kaip kitas zydas Guoga atsidure ES parlamente turedamas Australijos pilietybe!!!?Ir daina be galo…
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # Stabdom melą 2020-03-08 14:29
Tai kas ten Bražuolės tiltą susprogdint davė įsakymą?Jeigu jau sakom tiesą ir stabdom melą!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # jeronimas 2020-03-15 15:59
Reiketu prideti ir Pranciskaus Sliuzo nuzudimo uzsakovus?? Nejau yra tikinciu,kad AA Pranciskus savo namuke tiek dauze galva pats sau iki mirties,kad visos sienos pasruve buvo krauju??? Ar imanoma nusizudyti tokiuo budu,kad kunas liktu be kraujo laso???? Gal vistik reiktu pateikti kazkam klausima ir del sitos zmogzudystes???? Nes nesuprantama,kaip cia atvaziave policininkai vietoje ir iskarto nustate savizudybe,net nereikejo laukti nei garsiausio patalogaanatomo isvadu???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # Neliečiamieji 2020-03-08 14:21
Visi Landsbergiai( čia tik išskirčiau padorų rašytoją Vytautą V. Lansbergį, Gabrieliuko tėvą) iki šiol buvo neliečiami, susikūrę muziejus savo asmenybėms, įtikinėjantys Lietuvą, kad jie – išrinktųjų kasta. Vedybos iš išskaičiavimo, postai, protekcijos, norvegų tautos padovanoti Lietuvai pinigai- viskas šeimynos rankose. Senis Čijauskas, jo “gražuolė” pedagogė dukra nebus nei patrauklūs, nei dori, kad ir kiek besibalintų…Užuojauta Gabrieliui. Nemylėjo tauta senelio, nemylės ir jo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # pastebėjimas 2020-03-08 14:23
Nuo pat Baltijos kelio scenarijaus parasymo Kremliuje, tokie kaip Audrius Butkevičius, KGB buvo naudojami kaip prezervatyvas. Apie 1985 metus Kremlius jau turejo plana kaip atsikratyti Pabaltijo. Patys kgbistai nenorejo reklamuotis, naudojo tokius prezervatyvus. Lansbergis, Butkevicius iskovojo Lietuvai nepriklausomybe? O kas jiems vadovavo? Ka veike tie 2 000, Kremliaus nurodymu, dar 75 metams LR Seimo uzslaptinti kgbistai? Kodel juos 26 taip vadinamos nepriklausomybes metais reikejo uzslaptinti? Gal todel, kad Lietuva sukurta tiksliai tokia, kokios reikia Kremliui, ir tikrai ne tokia kokia reikalinga lietuviams?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # SUPER! 2020-03-08 14:30
Nei vieno teigiamo komentaro, apie tą Lansbergių "šeimynėlę": :-) :-) :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # DEŠIMT METŲ 2020-03-08 14:33
GRYBĖ TATAI TVARTELĮ SAUGOJO NUO RUSELIO.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # ??? 2020-03-08 14:34
DIEVAS PASIIMA GERIAUSIUS, o Vytuko kaip neima, taip neima :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Bronius 2020-03-08 14:39
VISAS MLRD AFERAS PRASUKO OZIO JUDO UTELES!!!!!
Mazeikiu nafta (PAVOGE 7 MLRD LITU),INDEPENDENCE (PAVOGE 1 MLRD EURU PO NUOMOS PRATESIMO),ATOMINES ELEKTRINES UZDARYMAS(PAVOGE 2 MLRD EURU),SKOLOS 8 MLRD SU 10% PALUKANOM (PAVOGE 4 MLRD EURU), SNORO BANKO SUZLUGDYMAS (PAVOGE 8 MLRD LITU) !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # jeronimas 2020-03-08 18:34
Lietuvos teritorijoj zodis -landsbergis- tapo baisiausiu keiksmazodziu.Tas keiksmazodis didelei perspjove visus rusiskus keiksmazodzius sudejus kruvon.O juk rusiskus keiksmazodzius suprato ir naudojo beveik visa pasaulio zmonija???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # vsd ir šūdkalniui 2020-03-08 18:55
gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Vytas 2020-03-08 20:07
Prakeikti zydai nuzude ir Jura Abramaviciu !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Atas 2020-03-08 23:44
Šaunios nepriklausomybės ir laisvės susilaukėme, prokurorai daro nusikaltimus, VSD daro dar didesnius nusikaltimus, neišaiškinamai žūsta pažangūs žmonės...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Landsbergi 2020-03-09 01:29
Iš kur imsit milijardą Snorui? Juk Tarptautiniame arbitraže Snorui atstovaujantis advokatūros Guru - JAV advokatų kompanija "Alton & Bird LLP", - kuri atstovauja tokias pasaulio milžines kaip Apple Inc., Nokia Corp., Microsoft Corp., Amazon.com Inc., Electrolux AB, General Electric Co., Bank of America Corp., Goldman Sachs Group INC., American Express Co., HSBC Holdigs PLC, Deutsche Bank AG, ConocoPhililips Co, Exxon Mobil Corp., Ford Motor Co., Toyota Motors Corp, Porche, Starbuks Corp., Wal-Mart Stores Inc., Adidas AG ir kt. perkąs Paryžiaus arbitraže Lietuvą kaip kokį popkorną ir užgers Coca-Cola, kurios interesus taip pat jie atstovauja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # nesusipratėlis 2020-03-09 18:01
Nu i na***j!Ir visur drg Landsbergis?Jaučiu kad jo dvėstinė bus didelė šventė Lietuvai.It centrifūga jis suksis grabe nuo jį keikiančios tautos...O kas žino-gal jį, kaip Čičinską,ištėkš iš kapo niekinta Lietuvos žemelė?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # laikas 2020-03-09 22:34
tai kodel jo buv zmona zurnaliste Miliute ,kaip ir Pociuniene kovoja del savo vyro zuties nustatymo,kas gi jei ne artimiausi zmones
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti