Petras Gražulis : Paradoksalu, tačiau didžiausia grėsmė valstybei ir yra pati VSD..

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.60 (10 Votes)


Petras Gražulis


Paradoksalu, tačiau didžiausia grėsmė valstybei ir yra pati VSD..

 

Reaguodamas į vakar dienos įvykius, kai V. Bakas paviešino galimai VSD sektų politikų, verslininkų ir kitų asmenų pavardes, ir Prezidento pamąstymus: „neva tokie pareiškimai turėtų būti traktuojami kaip bandymas diskredituoti svarbiausias institucijas ir siekis mažinti visuomenės pasitikėjimą jomis”, mano nuomone, VSD pati save diskreditavo šimtus kartų.

Ji mato grėsmę E. Kusaitėje, kuri neva Rusijoje norėjo įvykdyti teroro aktą, mato grėsmę A. Paleckyje, kurį laiko 1,5 metų uždarytą belangėje nepateikdama kaltinimų, mato grėsmę neįtikusiems politikams, rašydama įvairias pažymas ir kurpdama politines bylas.

Tačiau nemato grėsmės kai kontrolinį AB „Mažeikių nafta“ akcijų paketą įsigyja Rusijos bendrovė „Jukos“, kai „prasukamas“ Visagino AE uždarymo projektas, kurio metu pinigus įsisavino bendrovė „Nukem”, kurią įsigijo rusų „Rossatom”.

Taip pat nemato amžiaus aferos SGD terminalo, kuris perka suskystintas dujas per tarpininkus ir ofšorines kompanijas iš to pačio Gazprom.

Niekada VSD netyrė ir Seimo komisijos išvados, kad tilto per Bražuolę sprogdinimą organizavo asmenys, turintys teroristinės organizacijos bruožų, kurie susiję su Konservatorių partija.

Neminėsiu Rusijai palankių sprendimų Lietuvos geležinkeliuose, jūrų uoste ir kitose valstybinėse įmonėse...Tas vyksta nuolat ir dabar.

Kai Lietuvoje veikiantys skandinavų bankai „plauna“ V. Putino aplinkos žmonių pinigus, čia irgi grėsmės nėra.

VSD nematė ir slapto kalėjimo, nepastebėjo vežamų ir kankinamų kitų šalių piliečių, nors Strasbūro teismas oficialiai pripažino, kad Lietuvoje 2005-2006 metais veikė slaptas CŽV kalėjimas

Kai pačiai VSD vadovauja buvęs sovietų KGB rezervistas A.Pocius, taip pat viskas gerai.

Prisimindamas kad D. Jauniškis buvo SOP (specialiųjų operacijų pajėgų) vadas, baisu ir pagalvoti už kokius nuopelnus jis gavo šį VSD direktoriaus postą....Juk jo vadovaujami kariai parengti vykdyti aukštos rizikos ir aukštos pridėtinės vertės operacijas, kuriomis siekiama rezultatų politinėje, karinėje, ekonominėje ir informacinėje plotmėje.

Gal tai ir atsakymas į tai, kaip labiausiai ieškotas žmogus, D. Kedys sugeba paspringti skrandžio tūriniu, kitas toks pačios bylos liudininkas paskęsta balutėje, aukštas VSD karininkas iškrenta pro langą, sveikas B. Lubys staiga miršta kai pasiūlo statyti dujų terminalą už savo lėšas, buvęs kontržvalgybos valdybos vadas H. Margenis dienas baigia neva padauginęs insulino, po to, kai viešai pareiškia rašysis memuarus.

Pats esu persekiojamas spec.tarnybų klano visą nepriklausomybės laikotarpį, man iškeltos 5 politinės bylos. Buvau persekiojamas sovietų valdžios, o kas pasikeitė dabar.?

Net kai visuomenei, policijai pateikiau aiškius įrodymus, paviešinau neegzistuojančio (pagal policiją) automobilio numerius, paviešinau mane persekiojusiu asmenų nuotraukas, nei viena institucija nesiėmė atitinkamų veiksmų, nes bijo tos pačios VSD.

Per 30 metų VSD tik baugino ir gąsdino žmones, turbūt taip ir nesugaudama nei vieno tikro šnipo.

Paradoksalu, tačiau didžiausia grėsmė valstybei ir yra pati VSD.

Peržiūros: 1724

Komentarai   

+51 # Nueinantis 2020-03-05 20:02
Pagarba Petrui Gražuliui
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+40 # Antanas 2020-03-06 01:26
Tikras Lietuvą atstovaujantis parlamentaras.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # vilnietis 2020-03-06 13:20
Petrai stiprybes tau ovojant su KGB mafija
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # jeronimas 2020-03-06 17:34
Kai pagalvoji,kokias patikras,kokias patycias,kiek islieta purvo ant seimo nario Petro Grazulio,tai kiekvienas Petro issakytas zodis ,panasu,skaidrus kaip vaiko asara,ir saziningas .panasu petras uzmyne ne vienam valdzios nieksui ar landsberginiu gaujos balvonui ant kiausu,kad tiek buvo pilta ant Grazulio pamazgu.Net pasitelkus degradavusias kuzias,buvo isviesintos asmenines Petro detales,netgi mergina.Uztenka paziureti filmuka ,kur uniformuoti nesa seimo nari kaip kaime rieznikai kiaule skersti.O juk tai seimo narys?? ir kai tai daroma visu zmoniu akivaizdoje,tai panasu ,jog Lietuvoje nebera jokiu civilizuotos valstybes istatymu.Juk jau rytoj Petras ,kaip seimo narys turejo susitikimus su rinkejais,su eiliniais pilieciais.Gerai,kai protingi zmones palaike Petra moraliskai.laikykis Petrai grazuli,nes rinkejai Tavim tiki ir pasitiki.Neabejoju ,kad vel busi isrinktas garbingai rinkeju ir nereiks tau jokiu sarasu,kaip ne kuriemslandsberginiams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # O kas belieka 2020-03-06 18:38
kai bijai tiesiogiai susikauti su FSB,tai gaudai smulkmę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Barbe 2020-03-06 20:02
visada buvau geros nuomones apie Grazuli.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # naisia 2020-03-07 16:15
gresme yra seimo dauguma nesugebanti atskirti vertybiu nuo meslo,kurio nieks nenori mezti,budami seime skundziasi per spauda-juokdariai,taigi ziurekit istatymus pagal kuriuios veikia visos strukturos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Tautos atstovas 2020-03-10 14:26
Gerb. Petras Gražulis - tikras Tautos atstovas. Todėl Tauta Petrą myli ir palaiko per visus Rinkimus. Sėkmės Jums, Petrai, mes didžiuojamės Jumis ir nusispjauname į fake news sukurtą nuomonę apie Jus, kurią mums perša delfi, lrytas, 15 min, diena ir kt. portalai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # naisia 2020-03-23 13:08
ar gali vsd pasiklauso ka virusas kalba ir tuei pateikti gynimo tarybai,cia yra bendras darbas ne pries pilieti,o pries virusa
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti