Teisėjo Vaclovo Pauliko viešas prisipažinimas dėl neteisiškai jo priimtų sprendimų…, ir toliau dirba teisėju

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.65 (17 Votes)

Teisėjo Vaclovo Pauliko viešas prisipažinimas dėl neteisiškai jo priimtų sprendimų…, ir toliau dirba teisėju

 

Man pavyko įrodyti teisėjui Vaclovui Paulikui, kad įmonėje UAB Plieninis Skydas yra įvestas neteisėtas carinis režimas, bei direktorius save pasiskelbęs caru daugeliu atveju elgiasi neteisiškai tiek prieš visuomenę, tiek prieš akcininką, bet kas iš to?

Teisėjui Vaclovui Paulikui buvo pateikta per šimtas nusikalstamų veiklų, kurias atlieka direktorius Rolandas Guobys UAB Plieninis Skydas įmonėje. Teisėjas Vaclovas Paulikas pripažino direktoriaus nusikalstamą ir neteisišką veiklą įmonėje ir įvardyjo kaip neteisišką, tačiau nepriešingą įmonės tikslams. Citata iš nutarties (Nr. 2-55-3-01075-2015-6)

pažodžiui:

Nors atsakovas nepagrindė, kodėl nekilnojamojo turto įsigijimas pats savaime būtų nenaudingas bendrovei, nes turtą siekiama įsigyti už rinkos kainą, tai patvirtina į bylą pateikta turto vertinimo ataskaita, teismas iš dalies sutinka su atsakovo argumentais, jog kitų aplinkybių kontekste ieškovo Rolando Guobio veiksmai, susiję su įmonės išduotomis paskolomis, nekilnojamojo turto įsigijimu, taip pat vengimu plėsti įmonę ir kita, galėtų būti laikomi neteisėtais. Visi šie veiksmai atlikti, siekiant išsaugoti įmonę, siekiant apsaugoti nuo konkurentų, tame tarpe ir nuo atsakovo įsteigtų įmonių, todėl šiuo konkrečiu atveju negali būti laikomi priešingi įmonės tikslams.

Teisėjo Vaclovo Pauliko teigimu, yra teisinga neteisiškais veiksmais įgyti prekybinį pranašumą prieš konkurentus. Taip teisėjas Vaclovas Paulikas rašo savo nutartyje. Visa tai parodo, kad teisėjas Vaclovas Paulikas akivaizdžiai palaiko kriminalinio pasaulio nusikaltėlius, o ne teisiškai besielgiančius sąžiningus piliečius. Pasak teisėjo Vaclovo Pauliko, neteisiškas elgesys tarp Lietuvos valstybės verslininkų yra norma. Visiems suprantama, kad toks teisėjas, kuris viešai prisipažįsta, kad atstovauja kriminalinio pasaulio interesus, negali dirbti teisėju, nes remiantis teisėjo Vaclovo Pavliko įteisintomis neteisiškomis normomis Lietuvos versle kriminaliniai nusikaltėliai įgytų konkurencinį pranašumą prekyboje.

Prezidentūros atstovė, dėl neteisėtų teisėjo veiksmų irgi pasisakė: - Trūksta teisėjų, todėl laikome ir tuos, kurie nusikalsta.

 

Pagarbiai,


Dr. Remigijus Guobys

 

 

 


Remigijus Guobys PhD
CEO

Fort Engineering Ltd
Unit E
Bramingham Business Park
Enterprise Way
Luton Bedfordshire
LU3 4BU


E: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
M: +44 (0) 780 878 9515
Visit our website: www.fortengineering.co.uk

Peržiūros: 1231

Komentarai   

+23 # Zibute 2020-02-10 09:54
Na jo, čia tik mūsų mažoi Lietuvoj tiek daug korupcijos.
Kad net prezidentui nusispjaut į korupciją.
Teisėjas surištas su korupcija gali dirbti, o mokytojas, ar medikas padaręs žalą turi pasišalinti.
Tokia nuomonė susidarė, kad neteisingai vyksta, o teatras Teismuose.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Medikas 2020-02-10 10:04
Ar galima saudyti konkurentus, remiantis V. Pauliko logika? Panasu, kad  kad teisejas Vaclovas Paulikas irgi serga sunkia psichikos liga, kaip ir is 6 auksto issokusi teiseja Ona Gasiulyte. Kokiame aukste gyvena teisejas V. Paulikas? Ar nesuzeis atsitiktinio praeivio, jei issoks pro savo namu langa kaip ir teiseja Ona Gasiulyte?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Medikas 2020-02-10 10:11
I kokia prezidenturos atstove man kreiptis, noreciau jai pasisiulyti sutaisyti dantis, nes truksta geru pigiu mediku. Mokiausi taisyt dantis, bet man nepavyko, bet kadangi truksta geru mediku, noreciau pagydyti ta Prezidenturos atstove. Smegenu, deja nekeicia, bet galeciau pabandyti, nes nera geru smegenu specialistu, kurie galetu tai padaryti. Kysio neiimu, esu geras zmogus. Prasom registruotis pas mane. Dirbu is pasaukimo, nes man patinka garbingas Daktaro vardas. O gal reikia teisejo? Irgi garbingai skamba toks vardas- Teisejas! is karto supranti,kad protingas zmogus! Ir saziningas. Galeciau pabandyti! Saket, truksta teiseju...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Asta Bogušienė 2020-02-12 23:32
Juos gi skiria Prezidentas. tai reiškia, kad jis ir yra banditų stogas- :-*
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti