Seime inicijuojamas specialiosios tyrimų komisijos sudarymas dėl Dalios Grybauskaitės nuslėptų mokslų KGB (pildoma)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.95 (10 Votes)

 

Gerbiami žiniasklaidos atstovai, kviečiame Jus į specialiąją spaudos konferenciją Seime (spaudos konferencijų salėje), vasario 6 dieną, ketvirtadienį 11:00 val., kurios metu visuomenei bus paskelbti ir paviešinti naujausi įrodymai (filmuoti kadrai) apie galimą prezidentės D.Grybauskaitės mokslą KGB mokykloje bei pranešta apie tai, kad Seime inicijuojamas specialiosios tyrimų komisijos sudarymas.

 

Viešai prabilusių liudytojų teigimu, prezidentė D.Grybauskaitė praėjusiais metais pati asmeniškai jiems prasitarė, kad mokėsi KGB mokykloje. Prezidento rinkimų įstatymas įpareigoja kandidatus dar iki įregistravimo pateikti VRK duomenis apie savo mokslus SSRS ar buvusių sovietinių respublikų NKVD, NKGB, MGB, KGB mokyklose. 

 

Nuslėpdama šią aplinkybę nuo VRK ir visuomenės, kai du kartus kandidatavo prezidento rinkimuose, prezidentė galimai padarė esminį Prezidento rinkimų įstatymų pažeidimą.

 

Seime inicijuojamos komisijos tikslas nustatyti visas su šiuo naujausiu liudijimu susijusias aplinkybes ir įvertinti ar prezidentė D.Grybauskaitė iš tiesų mokėsi KGB mokykloje, jeigu taip - kokiais metais, kokiame mieste, ar ją baigė, ar vykdė KGB užduotis, kokias, kieno atžvilgiu ir tt? Ar nuslėpdama šią aplinkybę nuo VRK ir visuomenės prezidentė padarė esminį rinkimų įstatymo pažeidimą?

 

Liudyti Specialiajai Seimo komisijai bus kviečiama ir pati prezidentė D.Grybauskaitė ir jos prisipažinimą girdėję bei jį paviešinti visuomenei sutikę asmenys.

Spaudos konferencijoje dalyvauja Seimo narys, specialiosios tyrimų komisijos sudarymo iniciatorius N.Puteikis ir jo patarėja R.Janutienė.

 

Gražios dienos.

 

Pagarbiai,

 

Seimo nario Naglio Puteikio patarėja

Aurelija Aleškevičienė

 

Šios iniciatyvos autorius Naglis Puteikis atsakė į LL klausimus:

Kodėl G.Nausėda nusprendė vetuoti turto konfiskavimo įstatymą?

V.Bakas siekia ginti viešąjį interesą, kaip jis ginamas Vakarų Europoje. Jeigu valstybės ižas yra apkraustomi, tada valstybė taiko įstatymą atgal laike ir naudoja tokį mechanizmą, kad nusikalstamu būdu įgytas turtas būtų konfiskuotas. Jeigu, pvz., turtas įgytas prieš 9 metus, ir dėl to buvo pradėtas tyrimas, tai tokiems piliečiams būtų taikomas reikalavimas pagrįsti turto kilmę. Jeigu jie negali pagrįsti turto, kurio vertė – virš 100 tūkst. eurų, savo pajamomis, tas turtas konfiskuojamas. Esminis dalykas, kad įstatymas veikia atgal 10 metų. Tai pagrįsta tarptautine praktika ir tarptautiniu teismų pavyzdžiais. Tą patį patvirtina ir Širinskienė. Jeigu du priešingų pažiūrų politikai supranta viešą gynimą vienodai, tai mano pareiga jiems padėti.

- kaip rasite Lietuvos piliečių turtą užsienyje, jeigu jis Lietuvoje nėra deklaruotas?

- Įstatymas taikomas dviem kategorijoms – žmonėms, kurie įtariami korupcija, ir tie, kurie priklauso organizuotoms gaujoms. Jų turtas būtų ieškomas visame pasaulyje

- Labai siaura kategorija – kas nuspręs, kad pilietis korumpuotas?

- Teismas. Visa procedūra vykdoma tik teismo sprendimu. Turima omenyje stambioji politinė korupcija, ir tokie veikėjai, kaip Eligijus Masiulis. O ne 50 eurų davimas, pvz. gydytojui. Prezidentas, vetuodamas šią Bako iniciatyvą, kurią parėmė valdančioji dauguma, stojo visų tų, kurie dabar labai išsigandę šio naujojo įstatymo reikalavimų, pusėn. Prezidentas kažkodėl stojo ne iždo ir valstybės, ir viešo intereso pusės, tačiau jis tvirtai stojo visų įtariamųjų korupcija pusėn.

- Kažkodėl – tai kodėl?

- Prie Grybauskaitės atsirado tradicija, kad stambiausios advokatų kontoros valdo Lietuvą. Kitaip sakant, turtingiausi Lietuvos žmonės per didžiausias advokatų kontoras siunčia savo žmones į prezidentės Grybauskaitės aplinką. Tokie kadrai tampa Lietuvos bankų, konkurencijos tarybos ir kitų stambių įstaigų vadovais, ir taip stambusis kapitalas ir valdo Lietuvą, ir formuoja teisinę ir ekonominę praktiką, mokesčius ir t.t. Deja, prezidentas eina Grybauskaitės keliu, vėl apsistatė advokatų kontorų kadrais. Nes advokatų taryba kreipėsi dėl veto, ir neabejotina, kad tie advokatai ir parengė veto tekstą prezidentui Nausėdai. Tai labai gaila, kad prezidentas stogo turtingiausiųjų pusėn.

- Kai kas sako, kad minėtas įstatymas neveiks, nes nėra privalomo turto deklaravimo, ir labai sunku surasti turtą už Lietuvos ribų, kurį yra įsigiję kokie nors Eligijai Masiuliai?

- Melagingas argumentas, lygiai tokios pat vertės, kaip ir tie, kuriuos naudojo minėtos advokatų kontoros, kai jos sakydavo, kad progresiniai mokesčiai  reiškia, kad pensininkai mokės už sodo namelius.

- O iš kur galima sužinoti, kad koks nors Eligijus Masiulis turi, pvz., vilą Graikijoje ar pan., jeigu nėra prievolės tai deklaruoti?

- jeigu Navalno organizacija sugeba prasimušti pro griežtai kontroliuojama Rusijos nekilnojamojo turto duomenų bazę, tai manau, kad Lietuvos teisėsaugai tai bus juokingai lengvas darbas. Juk atsirado kažkokių prokurorų, kurie ėmėsi „Grigeo“ vamzdžio. Vadinasi, randasi prokurorų, kurie gina viešąjį interesą. Tačiau turime jiems duoti normalius instrumentus. O prezidentas pribėgo, ir su laužtuvu trenkė per Bako ir Širinskienės pasiūlytą kovos su korupcija būdą.

- O ko jūs siekiate, inicijuodami komisiją tirti Grybauskaitės mokslus KGB mokykloje?

- Teisingumo. Lietuvos politikai kenčia dėl baisios veidmainystės . jie viena sako, kita daro, visą laiką išvertinėja kailius ir keičia partijas bei Dievus.

- Grybauskaitė pati pasigyrė, kad mokėsi KGB mokykloje – kas jai už tai gresia – juk kadencija pasibaigė? Ką duotų tokios komisijos išvados?

-2020 m. nė vienas kandidatas į Seimo narius nedrįs nuslėpti savo kdgistinės praeities. ARBA nebūtinai KGB-istinės – yra įvairių užsienio spec. tarnybų, kurios taip pat yra pavojingos. Kinijos šilko kelio trasa per Klaipėdos uostą tikrai yra parengta padedant Kinijos spec. tarnyboms, nes to didžiojo išorinio uosto Klaipėdoje niekam nereikia, tik Kinijai.

- Kodėl Lietuvos spec. tarnybos 10 metų buvo užsimerkę, kai Grybauskaitė sakė, kad ji nebendradarbiavo su KGB, t.y. melavo visiems rinkėjams?

- Lietuvos spec. tarnybos yra pajungtos Lietuvos politikų valiai ir joms trūksta savarankiškumo. Manau, kad spec. tarnyboms buvo duotas nurodymas šių dalykų neviešinti.

- Ar jūs manote, kad Grybauskaitė yra prisipažinusi KGB agentė?

- Ne, mes galvojame, kad Rusijos spec. tarnybos nusprendė jai atkeršyti ir nutarė šią informaciją paviešinti. Todėl atliekamas toks pasiskiepijimas. Ši informacija nutekinama Tapino laidoje, o Tapinas jos neiškerpa. Nes jeigu tai būtų klaida, tai Tapinas būtų tą dalį iškirpęs savo laidoje ją montuodamas.

- tačiau Grybauskaitė sąmoningai paleido tą žinią, kad ji mokėsi KGB mokykloje, pasakiusi tai filmo režisieriui.  Prie ko čia KGB kerštas, nesuprantu?

- bet kokiu atveju mūsų pareiga yra užtikrinti teisingumą ir tai, kad tokių atvejų daugiau nebūtų. Visuomenė turi žinoti tokius dalykus – mes norime šią žinią paskelbti visuomenei, ir tada imtis iniciatyvos. Jeigu šis Seimas nesugebės surinkti tokios komisijos, tai padarys kitas Seimas. Tegul rinkėjai mums padeda surinkti tokią komisiją.

 

Peržiūros: 2512

Komentarai   

+31 # KGB prostitutė 2020-02-05 14:59
Ya na Severe byla
Zoloto kopala.
Esli bi ne moya pizda,
S golodu propala!
:D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # vladas lukosevicius 2020-02-09 05:29
Odin v žopu , drugoi v rot ,,,, doivajut kislorod ....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-32 # Daiva Guobienė 2020-02-05 17:11
Mažiau raudoną nušiurusią piniginę pas Laimutę ir gaisrininko šlangą Grybauskaitės spintoje :oops: :oops:
Po to dar mačiau aštuonias rankas ir uosčiuau kartu su epsertu iš EU Naku :D Kam nepatinka eikite nakui
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # PSichiatras 2020-02-05 19:25
Daivai Guobienei
Nedidelei daliai pacientų šis sutrikimas gali užsitęsti daugelį metų ir tapti lėtiniu ar net pasireikšti stabilia asmenybės deformacija (F62.0).
Manytina, kad nuo prokurorės darbo pas Tamstą DEFORMAVOSI ASMENYBĖ :sad:
Kreipkitės į artimiausią skyrių, kol nehospitalizavome priverstinai. Laukiame artimiausiu metu.
Jūsų psichiatras :-| :-|
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Atas 2020-02-05 21:55
Koks čia galvočius pradėjo rašyti Guobienės vardu? Psiche, Guobienė dar taip nesmuko, kad taip asiliškai rašytų, dasiprotėk
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Laimutės piniginė 2020-02-05 22:29
O kodėl nepuolė? Juk visko pasitaiko su bobomis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # VRM 2020-02-05 23:38
Magnolija ne tiek nukvakus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # vasia 2020-02-05 18:27
10 metu paveluota..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Bocmanas 2020-02-06 00:06
Bet vis tiek Durnių laivo konservatnikai, sysaldemai ir liberastai prarado amą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Sakykite 2020-02-05 18:58
Kalbama , kad viena Leningrado aukštosios mokyklos absolventė turėjo slapyvardžius Magnolija", "Lisica" (lapė), "Beločka" (voverė), ar tai teisybė?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # NKVD KBG 2020-02-05 19:27
Cituoja Sakykite:
Kalbama , kad viena Leningrado aukštosios mokyklos absolventė turėjo slapyvardžius Magnolija", "Lisica" (lapė), "Beločka" (voverė), ar tai teisybė?

Ji žinoma ir TULPĖS vardu, veikė Lietuvoje 10 metų su runkelių ir avinų pagalba buvo prastumta į postą :-*
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # MYKOLAS 2020-02-05 19:00
Sita k.u.r.v.a. su gauja dar Snoro banką sužlugdė!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # OZIO GAUJOS AFEROS 2020-02-05 19:03
Mazeikiu nafta (PAVOGE 7 MLRD LITU), INDEPENDENCE duju laivas (PAVOGE 1 MLRD EURU PO NUOMOS PRATESIMO), ATOMINES ELEKTRINES uzdarymas (PAVOGE 2 MLRD EURU), PASKOLA 8 MLRD SU 10% PALUKANOM (PAVOGE 4 MLRD EURU), SNORO banko suzlugdymas (PAVOGE 8 MLRD LITU) !!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # AKURAT 2020-02-05 19:04
VISAS SIAS MLRD AFERAS PRASUKO OZIO JUDO UTELES!!!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # Kai pagalvoji 2020-02-05 20:34
Snoras yra stambiausia konservatorių įvykdyta valstybinė afera po “Mažeikių Naftos”. Yra visiems aišku, sakyčiau, kad banko Snoras užgrobimo afera yra “Mažeikių Nafta” kvadratu, tačiau Lietuvą valdo paties šėtono (ožio) į krėslą pasodinti prezidentai. Siaubas. Apgailėtina tikrovė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Antanas 2020-02-11 14:46
Tai ji kurva, ar lesbiete?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Nuomonė 2020-02-05 19:11
Nieko tie valstiečiai negali. Lietuva valdoma iš JAV ambasados Akmenų g. Vilniuje. Valstiečiams po laimėtų rinkimų buvo leista tik ūkvedžiauti, nieko nekeičiant. Jiems Daukanto aikštė tik atkartojo amerikonų nurodymus: nieko nekeisti šalies ekonomikos strategijoje bei užsienio politikoje. Todėl turime jiems reikiamus užsienio reikalų bei krašto gynybos ministrus L.Linkevičių ir R.Karoblį, o Lietuvos finansus valdo D.Grybauskaitės statytinio ir globalistų vasalo LIetuvos banko vadovo V.Vasiliausko buvęs kiemsargis V.Šapoka.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Gaisrininkas 2020-02-05 19:30
Visie tie KArobliai ir kiti yra atmatos plaunančios €. Jie skirti subinėms laižyti, ne daugiau ir loti pagal užsakymus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Rolandas 2020-02-05 19:40
O KAS SUREAGUOS Į PRANEŠIMĄ - „Užsienio žiniasklaida atkreipė dėmesį į mirtiniausias Europos vietas: viršūnėje trys Lietuvos miestai“ ir į Mirčių Užsakovą Anūko Senelį, kurį gerbia vyskupai, o Seime sodina šalia prezidentų Dalios ir Valdo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Vien tik už SNORĄ 2020-02-05 19:44
tu, GRYBAUSKAITE, turėjei jau seniai sėdėti Sniego gatvės izoliatoriuje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Gaisrininko dvasia 2020-02-05 20:06
išgelbėkit eilinę Magnoliją.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # G.Ražulis 2020-02-05 20:11
“kurios metu visuomenei bus paskelbti ir paviešinti naujausi įrodymai (filmuoti kadrai) apie galimą ..”
O jei rytoj irodymu nepateiksime, vadinkite mus tiesog vatnikais .. iš didžiosios Raidės !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Kindziulis 2020-02-05 20:33
10 (dešimt) metų laukėm, ką čia reiškia vieną dieną pakentėti !
Šlovê didvyriams !!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # S 2020-02-05 20:44
Oi nejuokinkit......................pries kiek metu Vaisvila tuos dokumentus rode??? Pabudo....cia kaip tam anegdote apie FLEGMAS........ Trecia flegma sako : OI TIK PASKAMBINAU IR ATIDARE ..... mirstu is juoko ...:). :). :))))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Prezidentas Mockus 2020-02-05 21:50
Kaip ir Landsbergis, faktinis valstybės vadovas Kurlianskis galėtų ir apsaugos ir pensijos Seime paprašyti!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # AAA 2020-02-06 00:03
Ar yra dar nežinančių, jog MACŲ kepimas pats geriausias biznis:- tik miltai-vanduo-ir ravio suteiktas monopolis. Bet protėvių patyrimas praverčia ir MG boltik mockams, ir brendžio dėžučių "taupyklių" maSiuliams, ir konsultantinių SPENIŲ profams maSiuliams, ir kitiems seimo maSiuliams, ir ... :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Negaliu 2020-02-06 00:04
Patikėti , kad taip Rokas Masiulis pasmirdo : sukosi , sukosi ministerijoje ir bumptelėjo š...krūva .O kaip kuopia visi LRT ekspertai , rimvydai , andriai- matosi tikrai pajudino . Mes už tave Ramūnai , nors to kaina nepavydėtina , esi žlugdomas jau ketvirti metai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # KGB-FSB 2020-02-06 05:19
Po penkių metų atostogų Magnoliją prastumsime trečiai kadencijai, o po mirties jos statula stovės šalia Kimo Filbio Maskvoje. Visas mūsų infiltratas, su agentais dirba per mūsų placdarmą užkonspiruota po Antano Mončio Namais X mieste. Buvęs Raudonasis Lenino kampelis juose dabar vietoj Raudonos žvaigždės paslėptas po karūna iš Prancūzijos Karolina Pal----nė. Po nešvarių darbų nusiplauti galite mūsų Šarūnėlio Dušinėse Palangoje. Jeigu mėginsite sekti Alvydo Ziabkaus pėdomis ir viešinti mūsų Dušinių statybos ypatumus ar pranešti apie ruso užgrobtus turtus Palangoje (Lrytas 2014-04-10 "Palanga apstulbo: rusas įžūliai užgrobė jos turtą) ateityje turėsite problemų su mūsų būsimos Litvos gubernatoriumi Algirdu Paleckiu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # vladas lukosevicius 2020-02-06 05:25
Neliko šunaujoj strateginio mastymo ……….
Nejaugi nesuprantate ,, kad Lietuvių išeivija infiltravo Grybauskaitę į KGB ir KPCC , kad rinkti informaciją apie šias nusikalstamas organizacijas ir griauti jas iš vidaus visais galais …..
Grybauskaitei teko net kotus graužti vardan tos nepriklausomos Lietuvos .
Matote koks patriotizmas ir pasiaukojimas …..
Tėvelis jos irgi buvo išeivijos infiltruotas į NKVD , teko net LT patriotus miškuose gaudyti ……..
PATRIOTINĖ ŠEIMYNĖLĖ …..
Lansbergis irgi turi dar didesnių nuopelnų .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Pranas Pričkus 2020-02-06 09:39
Jeigu 10 metų ši "teisinė" valstybė atsirašinėjo netirdama, nepradėdama tyrimo, tai užgrobtas turtas nuplaukė ir liks jiems. Manau be "Batkos" čia tvarkos dar neįvesime. Vis tiek palaikome V.Baką, Širinskienę, Puteikį siūlome ir kitiems Seimo nariams, norintiems būti išrinktiems, palaikyti šią iniciatyvą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Tai 2020-02-06 12:51
kur "laisvoji žiniasklaida"? Bailiai...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Mažoji žemė 2020-02-06 14:25
Mažieji karai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Birutė 2020-02-07 15:51
Atsiminė numirę nusipersti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Nuotraukoje 2020-02-09 14:04
Leningrado kurva su tautiniais drabuziais
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti