Lietuvos Respublika teisiama plėšikavimą

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.46 (12 Votes)

Lietuvos Respublika teisiama už plėšikavimą

Valstybės užgrobto ir apiplėšto "Snoro" banko akcininkai Vladimiras Antonovas ir Raimondas Baranauskas jau pasiekė vieną nedidelę pergalę - Paryžiuje esantis Arbitražo tribunolas, kuriame nagrinėjamas bankininkų 1,1 mlrd. eurų ieškinys dėl žalos atlyginimo, atmetė Lietuvos reikalavimą uždrausti, kad „Snoro“ akcininkų interesams atstovaujantis Rusijos investuotojų užsienio šalyse gynimo fondas (toliau - fondas) bandytų išsireikalauti iš buvusio „Snoro“ laikinojo administratoriaus Simono Freakley jo turimus dokumentus.

 

Lietuvos vyriausybė, slėpdama savo nusikalstamą veiklą, bandė uždrausti Freakley teikti dokumentus arbitražo teismui. Apie tai informuoja "Lietuvos rytas".
Fondui atstovaujanti garsi JAV advokatų kontora „Alston and Bird“ dar pernai rugpjūtį JAV Niujorko pietinio rajono apygardos teismui pateikė prašymą išreikalauti Freakley turimus dokumentus.
„Manau, kad S.Freakley turimus dokumentus gavęs Arbitražo tribunolas susidarys objektyvų vaizdą, kaip buvo užgrobtas sėkmingai veikęs bankas“, – sakė buvęs „Snoro“ prezidentas R.Baranauskas.
Fondas šią bylą prieš Lietuvą pradėjo dar praėjusių metų pavasarį, pasamdęs vieną galingiausių JAV advokatų kontorų „Alston and Bird“, kuri ir parengė 1,1 milijardo eurų ieškinį. Tada pagrindinėms mūsų šalies institucijoms, tarp jų ir tuometei prezidentei Daliai Grybauskaitei, buvo išsiųsti įspėjimai, kad Paryžiuje pradedamas teisinis ginčas. Ieškovai teigė, kad Lietuva, likvidavusi „Snoro“ banką ir neatlyginusi padarytos žalos pagrindiniam akcininkui V.Antonovui, pažeidė keturis Lietuvos ir Rusijos pasirašytos sutarties dėl abipusės investicijų apsaugos punktus.
Paskyrė tris arbitrus Po šio įspėjimo prasidėjo parengiamieji darbai – buvo sudarytas trijų teisėjų Arbitražo tribunolas. Fondas arbitru pasirinko Bostono universiteto teisės profesorių Williamą W.Parką, o Lietuva – Christopherį Thomasą. Tribunolo pirmininku buvo paskirtas daktaras Laurentas Levisas. Lietuva taip pat pranešė, kad jos interesams procese atstovaus Argentinos teisininkų kompanija „DLA Piper“ ir Vilniaus advokatų kontora „Ellex Valiūnas ir partneriai“ (buvusi LAWIN). Šios Vilniaus advokatų kontoros pasirinkimas sukėlė diskusijų dėl galimo interesų konflikto. Mat LAWIN advokatų kontoros partneriu anksčiau buvo vienas „Snoro“ uždarymo iniciatorių – dabartinis Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas. LAWIN partnere ilgai buvo ir dabartinė „Snoro“ kreditorių komiteto narė Dovilė Burgienė.
Kai buvo paskirti arbitrai, fondo advokatai iškart kreipėsi į Niujorko pietinio rajono apygardos teismą prašydami, kad šiuo metu JAV gyvenantis ir kompanijoje „AlixPartners LLP“ dirbantis buvęs laikinasis „Snoro“ administratorius S.Freakley pateiktų su banko nacionalizavimu susijusius dokumentus ir liudijimus, kurie bus panaudoti arbitraže. Administruoti „Snorą“ S.Freakley buvo pakviestas likus kelioms dienoms iki „Snoro“ moratoriumo ir kartu su savo kompanija „Zolfo Cooper“ faktiškai tapo vienvaldžiu banko vadovu.
Ieškovai teigė, kad Lietuva, likvidavusi „Snoro“ banką ir neatlyginusi padarytos žalos pagrindiniam akcininkui V.Antonovui, pažeidė keturis Lietuvos ir Rusijos pasirašytos sutarties dėl abipusės investicijų apsaugos punktus. Vienu metu S.Freakley ėjo stebėtojų tarybos, valdybos ir administracijos vadovo pareigas, tad akivaizdu, kad be atitinkamų dokumentų jis negalėjo veikti. Po trijų savaičių už darbą jam iš jau uždaryto banko buvo pervesti beveik 5 milijonai eurų. Vėliau tos pačios kompanijos „Zolfo Cooper“ partneris Neilas Cooperis buvo paskirtas bankroto administratoriumi. Jam buvo mokama 100 tūkst. litų (29 tūkst. eurų) mėnesinė alga ir suteikta galimybė itin brangiai samdyti įvairius konsultantus. Vien tik per penkis pirmuosius darbo mėnesius N.Cooperis įvairiems konsultantams sumokėjo beveik 35 milijonus litų (apie 10 milijonų eurų). Seimas įrodymų taip ir negavo Netrukus po „Snoro“ uždarymo jo nacionalizavimo aplinkybes tyrusi Seimo laikinoji tyrimo komisija taip pat tikėjosi, kad tikrosios banko uždarymo aplinkybės paaiškės, kai S.Freakley ar N.Cooperis pateiks visus dokumentus. Nors komisija jų ir pareikalavo, S.Freakley perdavė tik 10 eilučių dokumentą, kuriuo taip ir nebuvo paaiškinta, ar banke užfiksuotas turto trūkumas. Po Seimo komisijos tyrimo „Zolfo Cooper Europe“ buvo likviduota. Jos teisių ir reikalavimų perėmėja tapo kompanija „AlixPartners“, o S.Freakley buvo paskirtas šios kompanijos filialo Niujorke vadovu. Advokatai rado landą Kai atrodė, kad likvidavus „Zolfo Cooper“ nepavyks atgauti visų dokumentų, kurie padėtų nustatyti tikrąsias „Snoro“ nacionalizavimo aplinkybes, fondo advokatai rado išeitį. Jie pasiūlė kreiptis į Niujorko teismą, kuris gali išleisti įsakymą, įpareigojantį S.Freakley ir „Zolfo Cooper“ teisių perėmėją bendrovę „AlixPartners“ pateikti būtinus dokumentus, reikalingus arbitražiniame teisme. Savo pareiškime Niujorko teismui fondo interesams atstovaujanti advokatų kontora „Alston and Bird“ paprašė, kad S.Freakley pateiktų visus dokumentus ir pranešimus, susijusius su jo paskyrimu laikinuoju „Snoro“ administratoriumi, bei instrukcijas, kurias iš Vyriausybės ar Lietuvos banko gavo „Snorą“ administravę jo komandos „Zolfo Cooper“ atstovai. Taip pat buvo prašoma pateikti S.Freakley atliktos „Snoro“ finansinės analizės dokumentus, pasitarimų stenogramas. Išreikalauti šių dokumentų per JAV teismą prašoma neatsitiktinai. Mat arbitražui S.Freakley galėtų teigti, kad dokumentų neturi ar juos pametė. Tačiau toks S.Freakley pareiškimas JAV teisme prilygtų jo karjeros pabaigai.
Buvusių „Snoro“ akcininkų nuomone, šie dokumentai turėtų įrodyti, kad bankas veikė sėkmingai, o buvo užgrobtas vykdant politinį užsakymą. „Mes turime kai kurias šių dokumentų kopijas, įrodančias, kad nusavinant banką buvo daromi nusikalstami veiksmai, tad S.Freakley būtų sunku išsisukti. Be to, turime tikruosius balansus ir turto vertinimo ataskaitas. Žinoma, S.Freakley savo padėtį galėtų palengvinti paliudydamas, kad vykdė Lietuvos banko nurodymus“, – teigė R.Baranauskas. Po atsisakymo – byla Tai, kad S.Freakley turimi dokumentai gali iš esmės nulemti bylos eigą, supranta ir Lietuvos interesams atstovaujantys teisininkai. Tad praėjusių metų lapkričio 8 diena Lietuva oficialiai paprašė Arbitražo tribunolo įpareigoti fondą atsiimti savo prašymą iš Niujorko teismo dėl dokumentų atskleidimo. Tačiau Arbitražo tribunolas atmetė šį Lietuvos prašymą. Iškart po šio tribunolo sprendimo Lietuvos generalinė prokuratūra paskelbė, kad teismui perduoda „Snoro“ baudžiamąją bylą, kurioje už akių bus teisiami pagrindiniai banko akcininkai V.Antonovas ir R.Baranauskas. 13 nuotr.Nors Tarptautinis arbitražas dar nepradėjo iš esmės nagrinėti 1,1 milijardo eurų ieškinio prieš Lietuvą dėl neteisėto „Snoro“ banko nacionalizavimo, buvę pagrindiniai jo akcininkai V.Antonovas ir R.Baranauskas jau pasiekė vieną pergalę. „Kodėl taip skubama? Ar ne todėl, kad norima mus nuteisti, kol S.Freakley Niujorko teisme neatskleidė visos teisybės ir neprisipažino, jog sužlugdydami „Snorą“ visi veikė išvien pagal iš anksto parengtą planą, o pats S.Freakley vykdė Lietuvos banko vadovybės nurodymus. Juk jis iš pradžių net nesiūlė skelbti bankui bankroto, o patarė tik jį restruktūrizuoti ir kapitalizuoti. Bankrotas įvykdytas Lietuvos banko vadovų nurodymu“, – teigė šiuo metu Rusijoje gyvenantis R.Baranauskas. Finansų ministerija atsisakė plačiau komentuoti arbitražo bylos eigą. „Atkreipiame dėmesį, kad arbitražo procesas yra uždaras. Vykstančio arbitražo proceso detalių atskleidimas gali turėti įtakos bylai, todėl Finansų ministerija negali jo komentuoti“, – teigė ministerijos atstovė Daiva Šalc. Specialistė sakė, kad nebuvo nustatyta, jog advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ ir „DLA Piper“ konsorciumas turėtų interesų konfliktą. Šis konsorciumas apklausos būdu tarp keturių pretendentų surinko daugiausia balų ir buvo paskelbtas laimėtoju. Žlugdė banką, kurio net nereikėjo gelbėti „Snoras“, ko gero, yra vienintelis civilizuoto pasaulio bankas, kuris valstybės rankomis buvo paskelbtas bankrutavusiu, nors ne tik dirbo pelningai, bet ir buvo išplatinęs 110 milijonų eurų akcijų emisiją

 

Peržiūros: 3655

Komentarai   

+61 # Rimute 2020-01-11 15:26
Sveikinu akcininkus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+62 # Lithujenija 2020-01-11 15:33
Banditų ir vagių valdoma zona turi būti nubausta.
Aišku Adamkus ir KGB prostitutė nieko "nematė", kaip ir CŽV kalėjimo. Melagis adamkus iki šiol laisvėje, tai įrodo, kas iš tikro valdo Lietuvą :-? Aišku KGB prostitutė neatsakys taip pat
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # Visiškas dugnas 2020-01-11 23:33
Iš visų teroristėi Kūsaitei pateiktų kaltinimų neliko nei vieno, iš didžiausios Lietuvos nusikaltėlės Venckienės 39 kaltinimų, po JAV teismo revizijos, liko tik 4 mažareikšmiai kaltinimai. Įdomu, kiek liktų tokių įtarimų jiems Snoro banko akcininkų byloje, jei jie galėtų tikėtis Lietuvoje sąžiningo ir bešališko teismo, o ne TEISMO UŽ AKIŲ???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+47 # Teisėjai nepamirškit 2020-01-12 00:01
ateis laikas ir tą snoro užgrobimą nagrinės tautos tribunolas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+65 # Praloš 2020-01-11 15:46
Lietuva . Bus kaip su Venskienės kaltinimais. Civilizuotas pasaulis reikalauja įrodymu todėl Lietuvos prokurorai išstenėjo 4 kaltinimus iš 39. Taip bus ir su Snoru kai reikės įrodyti kodėl nubankrotino
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+57 # Laima 2020-01-11 19:01
JAU NUO PAT PRADŽIOS BUVO AIŠKU,
kad bankas buvo sunaikintas specialiai!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # Loginis mąstymas 2020-01-12 00:16
Buvo pats geriausias bankas Lietuvoje. Patys mažiausi antkainiai už paslaugas. Sukūrė daug darbo vietų, plėtėsi. Akivaizdu, sunaikino konkurentai su valdžios palaiminimu. O ką turime Lietuvoje dabar? Ogi bankų monopolį!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+49 # Taip 2020-01-11 19:03
Snoro savininkus gynybai finansuoja pasaulyje žinomas fondas, jie šiaip nemerks pinigų, samdo geriausius Amerikos advokatus..bankas buvo sunaikintas, durniui aisku
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+45 # Vytautas 2020-01-11 19:07
Perskaičiau straipsnį ir esu priblokštas, - taip išeina, jog valstybinis Lietuvos bankas pats subankrotino jau nacionalizuotą suvalstybintą banką Snoras! Pasaulyje tokių analogų nėra!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+45 # Klausiu tiesiai 2020-01-11 23:34
O Tulpė jau pailsėjo? Ar jau pasirengusi spec. liudytojos statuse vykti į Paryžių Tarptautinį arbitražą dėl Snoro pasiaiškinti? :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # O 2020-01-12 14:43
Lesbo žydelka su smirdančiu paršu tikiuos atsakys dar už tą bežpridielą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Saulius iš Airijos 2020-01-11 23:40
Tai jei Lietuva pralaimės byla, turės sumokėti 1,1 milijardo + bylinėjimosi išlaidos? Kokiom utelem mes sumokėsim? Vėl 10 metu žemiau skurdo ribos mesle murkdysis du trečdaliai lietuvių?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+52 # Prokurorams 2020-01-11 15:47
Vardiju tikruosius Snoro banko vagis : Grybauskaitė, Kubilius, Šimonytė, Vasiliauskas, Valiūnas, Sutkienė, Norkus, Rimšelis, Markevičius, Udrėnas, Maciejevski, Mažintienė, Friklis, Cooperis, Adomonis ir Degutis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+65 # RASA 2020-01-11 15:52
KARBAUSKI ,priimkite istatyma kad uz padarytus nusikaltimus moketu patys kas juos padare ,nes kitaip tie nusikalteliai subankrotins Lietuva .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Atas 2020-01-11 22:56
Sutinku su visomis vagių pavardėmis, išskyrus vieną - Degutis. Jis joks ne vagis, tik įtakingų asmenų pagalba sugebėjo susigrąžinti savo pinigus, o tai jokia ne vagystė. Jeigu būtų turėję galimybę, kiekvienas iš mūsų taip būtų padaręs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+62 # Negaliu atsistebėti 2020-01-11 15:49
Grybauskaitės statytinis Vasiliauskas su konservatorių gauja bei Kubiliumi, Šimonyte priešakyje sužlugdė Snorą it išvogė žmonių pinigus, o teisti ruošiasi buvusius pagrindinius akcininkus???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # ALVYDA 2020-01-11 19:02
Apie kokį nusikalstamą bankrotą prokurorai kliedi? Juk Lietuvos banko vadovas Vasiliauskas asmeniškai suklastojo Snoro banko balansus, kartu su atsikviestu iš užsienio aferiūga Frikliu susitarę nupaišė turto trūkumą ir taip sužlugdė penktąjį pagal dydį šalies banką! Greit apie tai sužinos visa Europa!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Atas 2020-01-11 22:59
žino ir taip, bet kas iš to?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+41 # vladas lukosevicius 2020-01-11 16:21
KGB pro-stit-ute Grybauskaite su Šimonyte greitai varykite dantis valytis ,,,, jau juodais nepraustais kotais mojuoja prie LT pasienio nelegalai .....
Lansbergis jau išsimuilno uodegą ,,, padės Grybui ir Šimonytei ieškinius atidirbinėti .....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Tik mąstantiems 2020-01-11 23:38
"Saulius Lipnickas. Snoro banko užgrobimo, likvidavimo ir turto išvogimo istorijoje skamba tų pačių korumpuotų teisėjų ir žinomų advokatų pavardės". Na, čia tai tikrai daug informacijos apie valdžios vagis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+45 # jeronimas 2020-01-11 17:40
Kad Lietuva neturi teisines sistemos,kad Lietuvoje veikia banditu grupe uzvaldziusi Lietuva.Geresnio irodymo jau buti negali,kaip snoro banko uzgrobimas tu valdzioje isitaisiusiu banditu,kurie turi tiek naglumo,jog patys isvoge snora,dar drista teisti uz akiu tuos,kuriuos apvoge.o apvoge ne tik Baranauska,Antonova,ar banko akcininkus ir isigijusius banko turto.Apvoge visos Lietuvos zmones,ir tokiais savo veiksmais Lietuvai ateme milijardus doleriu saziningu investiciju.Uzsienio veerslininkai nera tokie avuliai,pangoniai ,vasiliauskai.Jie versla puikiai ismano ,sazininga versla pletoja,todel po snoro uzgrobimo ,i Lietuva kojos nekelia.Turiu gyvu pavyzdziu,bet kadangi verslininku sutikimo neturiu,todel nevardinsiu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Na ką Dalyte 2020-01-12 14:57
Grybauskaitei , simonytei , vasiliauskui viso turto konfiskavimas ir į Panevėžio moterų kalėjimą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # Būčiau aš akcininkas 2020-01-11 18:16
tikrai ieškočiau AK47. Būtų visokiems Frikliams ir kitiems vagims baiktas kriukis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # lLeonas Šnaras 2020-01-11 18:58
Geras bankas buvo Snoras. Prie Baranausko nei vienam klientui nedingo nei litas, visi tik uždirbo . Užgrobė, apvagino, apiplėšė ir sužlugdė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # VAGIS ŠIMONYTĖ 2020-01-11 19:04
ŠIMONYTĖ YRA VAGIS. JI KARTU SU VASILIAUSKU IR KUBILINIAIS UŽGROBĖ SNORO BANKĄ, PASIKVIETĖ AFERISTUS FRIKLĮ SU KUPERIU IR IŠVOGĖ IŠ BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGUS. ŠIMONYTĖS VIETA TEISIAMŲJŲ SUOLE.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # AAA 2020-01-11 19:05
Kur konservatoriai prikiša rankas ten amžina vagystė ir iš visų žmonių,Grybauskaitė,Kubilius, Šimonytė, Degutienė, kuri padėjo sūnui atsiimti pinigus jau bankui uždarius bet kokį veiksmą, jau nekalbant apie pasamdytus užsienio veikėjus ir jiems išmokamas sumas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # SNORO AFERA 2020-01-12 14:47
- vienos Partijos veiklos padarinys !!! Tikiuos rinkėjai Tai supranta
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # jeronimas 2020-01-11 19:38
Lietuvai tiek nuostoliu nepadare net hitleris su stalinu kartu sudejus,kiek padare koncervatnyku-landsberginiu teroristine partgauja.Jeigu hitleris Lietuvoje karo metu nuzude tris simtus tukstanciu pilieciu,dar du simtus tukstanciu vasarijonovicius su berijom isveze i siberija ,tai landsberginiu partgauja padedama pastumdeliu masiuliniu partgaujos isvijo is Lietuvos milijona ,sunaikino teisesauga,sunaikino pramone,sunaikino zemes uki,sunaikino gamta ir miskus,sunaikino svietimo sistema,ir beveik sunaikino medicina.Tik patrijotu -mediku ,kuriems Hipokrato priesaika sventas reikalas ir garbe,deka sugebant ivairiom priemonem pasipriesinti valstybes nieksams ,dar sendien turime bent jau tiek ,kiek issaugota.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Nykstanti Lietuva 2020-01-12 14:45
Prie ko prisilietė grybauskaitė viskas yra visiškas sss. Skola, Suskilusi gelda, Snoras. Baisu. Buvo superinis bankas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # Grybauskaitei 2020-01-11 19:47
Bijok Dievo, bestija
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Atas 2020-01-11 23:03
cha, tokios nei dievo, nei šėtono nebijo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Vytautas 2020-01-11 23:31
Perskaičiau straipsnį ir esu priblokštas, - taip išeina, jog valstybinis Lietuvos bankas pats subankrotino jau nacionalizuotą suvalstybintą banką Snoras! Pasaulyje tokių analogų nėra!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Batenka 2020-01-11 23:35
Rinkimuose butinai balsuokite uz konservatorius, pamatysite nauju cirko numeriu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Atas 2020-01-12 23:22
Teisingas pastebėjimas, bet už ką balsuoti, kai praktiškai visos tos partijos vienodos?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # VISKAS OK? 2020-01-11 23:37
KUR BUVAI, BRUDE, KAI DIEVAS SĄŽINĘ DALINO?
PROKURORAS DARIUS STANKEVIČIUS SENIO LANDSBERGIO IR GRYBĖS NURODYMU SUFABRIKAVO SNORO AKCININKAMS BYLĄ.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Įsitikinęs 2020-01-11 23:41
Bijo prokurorai viešo teismo posėdžio dėl Snoro. Juk tokio teismo posėdžio metu išplaukia daug įdomių dokumentų ir pavardžių : Degučių ir atkatučių. Ir tokių bus visose partijose. Tai neuždarytumėt burnos, kaip susitarėt su Masiuliu. Taigi, neturint svarių įrodymų, lengviau teisti neakivaizdžiai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Rimas Kanapienis 2020-01-11 23:43
AR KAZIMIERĄ RAMONĄ KVIES LIUDININKU Į TEISMĄ UŽ AKIŲ? Pagoglinkit straipsnį "Liudininkas iš Lietuvos banko: "Snoro" šturmą laimino prezidentė".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # AHA 2020-01-11 23:56
O Friklį su Cooperiu į teismą kvies? :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # Pseudoprokurorams 2020-01-11 23:44
Pirmiausia, ponai negerbiami prokurorai, bankroto nebuvo, o buvo banko sunaikinimas Ir patys ta zinot, kaip zinojo ir friklis ir senelis Kuperis. Kuperis tiek prisivoge, kad jo visi adresai pasikeite, su ziburiu jo nerastum, patys paleidote, senelis nesapnavo, kad tiek milijonu prie pensijos presides, tas pats ir su dabartiniu bankroto administratoriumi Adamoniu, vagia Baranausko ir Antonovo sukurta turtą ir vargo nemato.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Iš SNORO 2020-01-12 00:54
Lanzbyyrgio vagys neblogai "uždirbo"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Teisingumas 2020-01-11 23:51
Nukentėję dėl snoro sunaikinimo , turi teisę pririšti už kojų mėlynąją tumba grybovskaja ir tampyti žvyrkeliais kol nuo kušio visi plaukai nukris .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # GRYBAUSKAITEI 2020-01-12 00:12
… ir niekšai turi viltį. Ir niekšai tiki, kad jų niekšybės nepaaiškės, neišvys dienos šviesos. Tačiau niekšų viltis yra tamsa. Tamsa yra niekšų viltis. Ir todėl ji yra vilties priešingybė – neviltis. Neviltis, kuri skleidžia tamsą. Neviltis, kuri atima prasmę iš žmogaus gyvenimo, jį žlugdo, demoralizuoja, galiausiai – sunaikina. Sunaikina dvasiškai, o po to – fiziškai. Iš žmogaus nieko nelieka – tik faktas, kad jis buvo. Buvo, bet neturėjo vilties. Ir todėl – iš tikrųjų nebuvo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # SPYRĖ ŠIKNON 2020-01-12 00:13
DAR ATSIRUGS GRYBAUSKAITEI SNORAS. TULPEI EUROPA SPYRĖ ŠIKNON IR PENSININKĖ SĖDI NAMUOSE...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # NA, VA 2020-01-12 00:35
VASILIAUSKUI KALĖJIMO NARAIS PAKVIPO
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # Ricka 2020-01-12 00:52
konservu gauja apiplese snoro zmones ir sedi patenkinta su riebaluotais snukiais
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Leonas Korsakas 2020-01-12 14:29
Pažiūrėjau internete, tai Snoro akcininkus ginanti amerikiečių advokatų kompanija Alston&Bird įkurta 1893 metais! Nieko sau! Kiek anksčiau skaičiau, tai ši kompanija sutiko ginti akcininkus už sėkmės mokestį. O tai rodo tik vieną, kad jie tiki savo pergale, juk nemerks tokie žinomi advokatai veltui pinigų. O kai dar pažiūri jų klientų sąrašą, tai viskas stoja į savo vietas. Įsitikinęs, jog šį amerikiečių advokatų kompanija, veikianti jau 127 metus, padarys Lietuvą lengvai arbitraže.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # PETIA 2020-01-12 14:51
kaip Amerikos teismai vertina kišeninės Durnių Laivo prokuratūros "įrodymus" labai gerai parodė Venskienės byla :)) dabar ruoškitės Durnių Laivelio bankrotui, kai Paryžiaus arbitražas priteis virš milijardo eurų plius dar bylinėjimosi išlaidos bus šimtamilijoninės
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Verčia susimąstyti 2020-01-12 14:49
Kam reikėjo banką uždaryti ir milijonus sukišti į bankroto administravimą? Jei buvo tiek daug pinigu , kad buvo taškomi tiems užsieniečiams, vadinasi bankas buvo mokus. Tai gal iš tikrųjų ne tie teisiami? :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Jėzau 2020-01-12 14:52
bet kiek gyvenimu sugadino eilinė partinių afera ir kiek jie dar gadins mums tautiečiai,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Pensijų ir algų 2020-01-12 14:53
nebus už ką kelti. Lietuvos žmonės viena karta jau sumokėjo už šio banko nacionalizavimą , bet tai ne pabaiga , nes jei laimės , reikės mokėti dar karta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # BUTAI PIGZZZ 2020-01-12 14:55
nes mokesciai kils, vargsai litvynai eilini karta mokes uz aferiugu darbelius
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Esu 2020-01-12 14:54
buves smulkusis akcininkas, vienas is tukstanciu. Net susapnuoti negalejau, kad nepriklausomoje kapitalistineje Lietuvoje is manes valstybe atimtu akcijas taip , uz nieka, net nepadarius jokio nusizengimo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # kaas 2020-01-12 15:05
nieko nuostabaus ,anksciau ar velliau uz blogus darbelius bus atlyginta,o kencianciam visada atleista ..
sazine atsiranda? daug veliau ,atgaila taip pat-ar reikia laukti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Pensininkas 2020-01-12 16:28
Manau į pirmąjį akcijų užgrobimo dešimtuką patenka ir Gaidjurgis, o gal Bosas? Vienas tebesėdi, o kitas jau "atsėdėjo"?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # antans 2020-01-12 22:22
Vagys Snoro akcininkai visus marginalu puslapius nupirke uz juos agituot
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Snoro darbuotojas 2020-01-13 00:11
Pamenu, kaip tą lemtingą dieną banke atsirado Friklis su 20 britų komanda, nustūmė apsaugą, atsivedė savo apsaugą tuo metu švedų Falk saugos tarnybą, užgrobė banką, atjungė banką iš rozetės, atjungė tarptautinių mokėjimų sistemą Swift, susėdo vadovybės kabinetuose, susikėlė anglosaksų kiaulės kojas dar ant stalų, ant puikių kabinetinių baldų, užsisakę nuolat ėdė picas, tuščias dėžes metė ant grindų čia pat šalia stalų, nulaužė bankinę programą Forpost, naikino banko dokumentus ir vogė klientų pinigus iš sąskaitų. Šį brudą reikėjo seniai patraukti baudžiamojon atsakomybei!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Pupa 2020-01-13 09:46
Oho. Pasibjaurėtina...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Šatrijos Ragana 2020-01-13 00:49
Prie ruso taip tikrai nebuvo, bijojo Maskvos, dabar vagys nebijo nieko. Net KGB prostitutė išvertė savo kailiuką
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Negerbiami prokuro 2020-01-13 00:50
Kodėl nekeliama byla Snoro kreditorių komiteto pirmininkei Aurelijai Mažintienei, kuri katu būdama "Indėlių draudimo fondo" direktore, niekada nekontroliavo banko bankroto administratorių darbo, nei Cooperio prieš tai, nei dabar Adomonio? Juk A.Mažintienė tvirtino visa Snoro turto pardavimo pusvelčiui sandorius, tuo padarydama didžiulę žalą banko kreditoriams. Pasiskaitykite nors ir seną straipsnį apie tai - „Snoras“ tirpsta, jo prižiūrėtoja tarpsta".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Skaitykite 2020-01-13 00:55
Apie su mamytės konservatorės buvusios Seimo pirmininkės Irenos Degutienės pagalba apvogusį Snoro kreditorius vagį G.Degutį - „Snoro“ aferoje skamba garsios pavardės".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Nagi nagi 2020-01-13 00:57
Mikrochirurgas Vitkus geriau papasakotų spaudai apie savo žentą ir mylimos anūkės Saulės Marijos tėvelį, "verslininką" Gediminą Degutį, kuris apvogė Snoro banko indėlininkus, pavogęs iš jau uždaryto banko daugiau kaip 200 000 EUR! Vagis Degutis turėjo sėsti į teisiamųjų suolą, tačiau korumpuotas Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras G.Tarasevičius G.Degučio mamytės konservatorės, tuometės Seimo pirmininkės Irenos Degutienės prašymu neteisėtai nutraukė jam ikiteisminio tyrimo bylą. Va, kokia "šauni" ši šeimynėlė!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Marius 2020-01-13 01:29
Buvo informacijos kad šitos Degutienės sūnus pinigus atsiėmė jau po Snoro uždarymo. Tad nenuostabu kodėl ši boba priešinosi komisijos sudarymui. Elementaru. Įdomus turėjo būti vaizdelis: "Mama, mama, Snorą uždarė,įmonės pinigai liko užblokuoti, daryk ką nors!"... Tėvynsąjungiečiai - tai patys šlyščiausi niekšai ir veidmainiai Lietuvos politikoje. Kada jie galų gale juos nustosite rinkti? Nejau nematote, kad jie dirba sau, bet ne Lietuvai. Kauno megztaberetininkai, na kodėl jūs tokie bukapročiai? Kodėl vis balsuojate už tą patį mėšlą?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Nuomone 2020-01-13 01:15
Snoras buvo bankas, kuris kasmet augo....ziurekit dokumentus ir nereme konservatoriu, o dar isigijo L.ryta, ir turejo daug pinigu....skaudejo konservams galva, kad Snoras gali paremti bet kuria partija ir bet kuri sekanti prezidenta....Yra irodymu, kad konservatoriai prase pinigu partijai, bet Snoro vadovai nesutiko.Bankas akiplesiskai, ziauriai, ciniskai sunaikintas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Gelbėtojai... 2020-01-13 01:54
Laikinasis „Snoro“ administratorius Saimonas Friklis per 8 darbo dienas sau ir savo komandai generavo 5 mln. eurų. O nelaikinasis banko bankroto administratorius Nilas Kuperis kartu su konsultantais kainavo 46,963 mln. eurų. Paties N.Kuperio darbo dienos įkainis buvo 935,5 euro kasdien. Vos ne keturios vidutinės mūsų pensininkų pensijos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # teisinė teritorija 2020-01-13 07:59
Visa tai naudinga Lietuvos vagims. Aišku kaip visda niekas nieko "nematė" už pakišas. Kadangi pakišas mėgsta teisėjai, prokurorai mentai ir kitokio plauko "teisėsauga" eilinis žmogelis lieka už borto. Juo labiau kad silkė pūna nuo galvos, o čia ir galva ir viduriai ir uodega papuvę :-x todėl ir bandė nuslėpti sąskaitas, nes nenaudinga saviems vagims.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Banko Vasiliauskas 2020-01-13 08:05
Vytautas Vasiliauskas su dauno sindromo snukiu, KGB prostitutės rėmėjas pasakė: "Moralė ir etika yra ne šio pasaulio dimensijos" :o
Tai ko norėti iš kitų graužikų ir erkių?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # nuotraukoje 2020-01-13 10:49
sakiau gi čia lietuviškasis porošenko
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # SUPER! 2020-01-15 00:32
Pagoglinkit straipsnį - "Konservatoriai ir Grybauskaitė kviečiami į Niujorko teismą papasakoti apie Snoro bankrotą".
O Paspaudus ant mėlynai pažymėto portalo pavadinimo – Vniešneekonomičeskije sviazi – kompiuterio ekrane atsidaro žurnalistinio tyrimo metu parengta Lietuvos valdžios nusikaltėlių schema, kurie užgrobė Snorą. Patiko, gera iškalbinga informacija. :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti