Lietuvos moterų širdelės apsalo nuo dvimetrinio grožio - daug metų ruoštas elito kandidatas išlindo Juodo Stiklo Kubo Belmonte

Peržiūros: 2833
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (7 Votes)

Balys Tulevičius

Hibridinė rinkimų kampanija prasidėjo! Lietuvos moterų širdelės apsalo nuo dvimetrinio grožio - daug metų ruoštas elito kandidatas išlindo iš Juodo Stiklo Kubo Belmonte

 

Įdomus dalykas, bet tai, kad kai kurios elito grupuotės senų seniausiai nusižiūrėjo bankų tarnautoją dr.G.Nausėdą, kaip potencialų laimėtoją Prezidento rinkimuose, anokia paslaptis jau daug metų.

Kandidato pasirinkimas atvirai nutaikytas į tą rinkėjų daugumą, kuri balsuoja vadovaudamasi ne tiek galvos, kiek ...khhm, kitos kūno vietos signalais. Na, kaip galima nenubalsuoti už tokį protingą, turtingą, berods, su ta pačia gyvenantį ir nuolat savo ekspertinę išmintį televizoriuje ir spaudoje reiškiantį dvimetrinį gražuolį pačiame jėgų žydėjime? Taigi Svajonių Jaunikis visame gražume. Neįmanoma susilaikyti paprastai moterėlei!

Tuo tarpu kuo šis kandidatas užkabina dalį vyriškos auditorijos, kuriai neturėtu būti būdingas balsavimas antru galu - bent jau kol kalbame apie politiką, suprasti sunkiau.

Taip, kad G.Nausėda gerai atrodys ir puikiai reprezentuos Lietuvą, sveikindamas tautą Kalėdų proga bei pozuodamas nuotraukose kitų šalių vadovų apsuptyje - akivaizdu. O kas dar?

Kokie gyvenime nuveikti darbai ar žygiai byloja šio kandidato naudai?

Na taip, gavo gerą išsilavinimą, padarė puikią karjerą ir užkalė gražaus pinigėlio skandinaviškuose bankuose, gindamas ir rūpindamasis jų interesais. Taip, moka pakalbėti televizoriuje nutaises ekspertinę veido išraišką bet kokia tema. Taip, patinka moterims. Taip, yra pripažintas Lietuvos elito narys ir mėgstamas žurnalo "Žmonės" personažas.

Berods, viskas?

O štai kitos savybės, pademonstruotos ilgame gyvenimo kelyje, sukelia minčių. Tame tarpe, baisu net paminėti, įvairių.

Na, kad ir šios senos ir kiek naujesnės istorijos:
-------------
A. Tas saldus žodis - Privatizacija:

Dr. Rasa Čepaitienė dalinasi senais studentiškais nutikimais privatizacijos kontekste:

"...Kažkada būsimas Kandidatas Nr. 1 dar nebuvo elito svajonių Kandidatas, o tik paprastas VU ekonomikos doktorantas, su žmona gyvenęs VU darbuotojų bendrabutyje. Ir stojo Nepriklausomybė irgi kitos permainos. Ir sugalvojo mūsų herojus privatizuoti savo butuką bendrabutyje, ir suagitavo kitus bendrabučio gyventojus per teismą irgi privatizuoti ten esančius savo būstus. Ir teismas leido jiems visiems privatizuoti. Išskyrus mūsų svajonių Kandidatui, mat paaiškėjo, kad jis jau turi butą Klaipėdoje, bet tai nuo teismo nuslėpė, o privatizuoti savo gyvenamą būstą buvo galima tik tiems, kurie nieko neturėjo...

Jau tada Kandidatas pasižymėjo polinkiu neteisėtai įgytam nekilnojamam turtui, kuris visu gražumu išsiskleis vėliau, bet tą istoriją jau žinote... "

B. Netyčiomis - visai netyčiomis - apsitvertas valdiškos žemės gabalėlis:

Gitanas Nausėda neišsitenka savo žemėje, tai prigriebė ir valstybinę

http://www.ve.lt/…/gitanas-nauseda-neissitenka-savo-zemeje…/

Kas Vilniaus parkuose užėmė valstybinę žemę: pažeidimai ir G. Nausėdos kieme
https://www.delfi.lt/…/kas-vilniaus-parkuose-uzeme-valstybi…

C. Torto dėžės formos stiklainis regioniniame parke vietoje seno kolūkinio šiltnamio greta istorinių paminklų - su neminimų teisėjų pagalba:

Aplinkosaugininkai įgėlė stiklinį namą po Pūčkorių atodanga pasistačiusiam G. Nausėdai

https://www.delfi.lt/…/aplinkosaugininkai-igele-stiklini-na…

Įdomūs dalykai, vienok:

"....yra juridiniai dalykai, kurie įpareigoja šnekėti puse lūpų tam, kad pats nebūtum patrauktas baudžiamojon atsakomybėn kaip pasakęs per daug“, – DELFI aiškino Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos direktorė Vida Petiukonienė. .....patys ekspertai išvadoje rašė, kad ir teisės aktai modernaus namo statybai prieštarauja, tačiau teismai įpareigojo suderinti projektą....Ji norėjo lentelėje parašyti ir teismų pavadinimus, ir teisėjų pavardes. Tačiau tada tektų veltis į teisminius ginčus.

....ten, kur dabar stovi G. Nausėdos namas, sovietmečiu pastatytas šiltnamis. Šalia išdygusiame 16 kvadratinių metrų ploto šiltnamio priestate gyveno žmonės. Kai atsirado galimybė privatizuoti gyvenamąjį plotą, ten gyvenę žmonės miniatiūrinį namuką privatizavo. Taip priestatas gavo gyvenamojo namo statusą, prie kurio suformuota namų valda. Taip atsirado nekilnojamojo turto vienetas, istoriškai neturintis nieko bendro su vietove.

„Tokie kubai yra Rytų kraštų, o ne Lietuvos, tradicinė architektūra, be abejo, tai visiškai prieštarauja galiojantiems teisės aktams, nieko bendro neturi su tradicine architektūra. Antra, šalia patrankų liejyklos, šalia dvaro turi būti stilistinis vientisumas – ir šlaitiniai stogai, ir privalomos tradicinės statybinės medžiagos – medis, akmuo, mūras, o turime tai, ką turime“, – dėsto direkcijos vadovė.
--------------
Panašu, kad Elito kandidatas Nr.1 turi gan savotišką supratimą apie turtingo ir įtakingo piliečio santykį su visuomene ir lyg ir visiems privalomais įstatymais?

Panašesnį į tą, kuris paplites šalyse, esančiuose kiek į Rytus nuo gimtosios Lietuvos. Ten irgi įstatymai rašomi visiems, išsskyrus tuos, "kam nepriklauso".

Žiū, atgims ir gatvių blokavimai, kaip kokioje Maskvoje, kai Prezidentas teiksis į savo Stiklo Rūmus važiuoti laisvalaikiui.

Na, bet dar palaukim. Gal dar nenutiks.

#HibridinėRinkimųKampanija
#SkandinavųBankaiValdysLietuvą
#MoterieBalsuokGalvaNeTarpkoju

Komentarai   

+60 # DĖL 2019-12-05 14:22
skonio nesiginčijama...Man jis joks ne gražuolis..ŠaltasI ir save įsimylėjęs.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-26 # ss 2019-12-05 22:12
Jus pasidomekite, kur stovi pono laisvo laikrascio savininko namas - Valakampiuose ir kaip jam pavyko ten pastatyti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-22 # einantis 2019-12-06 07:56
Aurimas Drižius neeilinis aferistas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # ss 2019-12-05 22:13
Vaidilutes g. (draustinyje)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # jeronimas 2019-12-05 15:26
Vistik ,gal moteriskes irgi ne visos balsavo tarpkoju??Juk iki antro turo prezidento rinkimuose liko du,tai esamas Prezidentas ir landsberginiu partgaujos uzvertusiu snoro banka viena is asabu Simonyte.Antram ture zmonems nieko kito nebeliko ,kaip rinktis is dvieju blogybiu mazesne.Absoliuti dauguma mastanciu pilieciu ir pasirinko mazesne blogybe.O dabartinis Prezidentas irgi turejo neblogu,net labai geru ir laukiamu ideju.T.y. teisines sistemos reformacija iis pagrindu.Deja,kol kas Lietuvai nusikalstamas magnolijos palikimas teisinej sistemoj ne tik nekeiciamas,bet klesti nevaldomas,nereorganizuojamas,nevalomas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Pilietė S Tulevičiui 2019-12-05 17:36
Jei tamsta teigi, jog moterys išrinko Nausėdą prezidentu, tai aš teigiu, jog vyrai, t.sk. ir Jūs asmeniškai rinkote Šimonytę. Kadangi jie abu labu tokiu, todėl ir mūsų "nuopelnai" Lietuvai vienodi. Kaip paprasta visada sumest kaltę kitiems, šį kartą moterims, o pačiam dėtis labai protingu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # kaipogi 2019-12-05 18:11
matau dvara su ukiniais pastatais ,bet ne Karbauskio ,ir ne gyvuliu ukio,o geroves Lietuvos
Geroive kazkur prasideda...tik didziojio tauitos dalis to neturi suzinoti...tanm yra saugumas ir viskas islaptinta
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Diana Gavrilova 2019-12-06 03:13
Kokia tauta, tokia ir galva.
Runkeliai ir avinai jį rinko, tai ko kas nori? :-?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Misteris 2019-12-06 10:35
Tai KOMPROMATAS,ant kurio jis pakabintas žemyn galva.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Buvo dvi blogybės 2019-12-06 10:38
per antrą Prezidento rinkimų turą.
Aš tą dieną ilsėjausi.
Dėl SMULKMĖS neverta vargint kojų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Komentatorius 2019-12-06 12:52
Jeigu buvo "Kyšis", tai buvo pasirūpinta,
kad "Kyšio" įteikimo faktas būtų tinkamai užfiksuotas.
Nuo "užfiksavimo momento" žmogus "davęs Kyšį" yra parištas ir paklusnus vykdytojas.
...
Štai ir pasaka baigta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Komentatorius 2019-12-06 12:57
Yra kitas įdomus dalykas:
Kur yra šitokių "užfiksuotų parišimo faktų" archyvas?
Vienas nekvailas žmogus sakė, kad to archyvo reikėtų ieškoti pas vietinius State Department'o chebrantus...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # ManeKenas 2019-12-06 17:42
prie ko čia moterys prie prezidento rinkimų? Lyg nežinotų, kaip ale rinkimai vyksta. Visiškas priedurnis tas, kuris taip rašė, o jei norite moksliškai - seksistas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Vytas 2019-12-06 20:13
Įdomu, ar kada nors žmonės sukils prieš įšnauduotojus žydus, ar taip ir sėdės su mintim: kitaip nebus !!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti