VALDŽIAI UŽTENKA PINIGŲ TIK ŽUDYMO ĮRANKIAMS PIRKTI. BADAUJANTIEMS VAIKAMS IR SENELIAMS PINIGŲ NĖRA

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.71 (7 Votes)

VALDŽIAI UŽTENKA PINIGŲ TIK ŽUDYMO ĮRANKIAMS PIRKTI. BADAUJANTIEMS VAIKAMS IR SENELIAMS PINIGŲ NĖRA

KAM šiandien pranešė:

„Šį ketvirtadienį, lapkričio 21 d., Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos pasirašys sutartį su JAV gynybos departamentu dėl 200 šarvuotųjų kovinės paramos visureigių JLTV (angl. Joint Light Tactical Vehicle, JLTV) įsigijimo. Šios sutarties pasirašymas vainikuos Krašto apsaugos ministerijos pastangas Lietuvos kariuomenę aprūpinti aukštos kokybės produktu, geriausiai atitinkančiu kainos ir kokybės santykį. Naujieji visureigiai sustiprins esamus Lietuvos kariuomenės pajėgumus, padidins mobilumą, karių apsaugą ir kovinę galią. Lietuva visureigius JLTV perka iš JAV Vyriausybės, kuri visureigių gamybai pasirinko „Oshkosh Defense“ kompaniją.“

Per 30 metų šita kraugerių valdžia jau nužudė milijoną lietuvių, dar liko vienas milijonas, gal du milijonai, tai ir tuos jie nori sunaikinti. Šiandien per LNK buvo pranešta, kad šarvuočių negana, amerikonai pasiūlė dar senų tankų įsigyti. Gal Latviją pulsim? O jai ne Latviją, tai gal su tuo pripirktų šrotu traiškys lietuvius, kurie ateis varyti lauk šitos neapkenčiamos vagių valdžios?

Aš manau, kad „atgrasymo“ kariuomenė tereikalinga tam, kaip tratinti žmonių pinigus perkant amerikonišką šrotą. O gal ji reikalinga tam, kad, pirmiems rusų tankams pasirodžius, perkelti valdžią per upelį į vakarus? Bet tam, kad kapituliuoti, nereikia tankų, tereikia pagalių ir balto audeklo.

O ar mes turime ką ginti? Gal ginsime IKEA iškirstus miškus, ar gamyklas, paverstas senų padangų sandėliais? Ar „europines vertybes“, dvokiančias vazelinu? O gal norime kovoti su rusais iki paskutinio lietuvio už amerikonų interesus? O gal ginsime seimo degeneratus? Bet juk juos ne ginti reikia, o su batu traiškyti į žemę, kol iš jų liks tik šlapia vieta.

https://kam.lt/lt/naujienos_874/aktualijos_875/bus_pasirasoma_sutartis_del_sarvuotuju_kovines_paramos_visureigiu_pirkimo_lietuvos_kariuomenei.html

 

https://manolietuva.com/?p=889&fbclid=IwAR1_uzAgjEy2KFj941aGSmlUDxZvauMO7DbsGWchoAyheT-1TIYwljytQas

Peržiūros: 1680

Komentarai   

+35 # pakelk galva,Lietuvi 2019-11-21 23:22
tokiom masinom dazniausia malsinama demonstarcija, arba pilietinis karas ;-))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-34 # popas 2019-11-22 10:35
Kur tie badaujantys vaikai? Ar siulote tokiu vaiku tevams skirti daugiau pasalpu ant snapso? Lodoriai, ismokit patys gyvent ir uz save atsakyt, o ne gyvent valstybes ir dirbanciuju saskaita. Be to, sitie pinigai ne jusu mokesciai. Minimalke gaunantys is biudzeto daugiau gauna (sveikatos apsauga, npd ir visuomenines paslaugos) nei sumoka. Tad galit nerekt apie ''mokesciu moketoju pinigus'' nes ubagai ir minimalkininkai mokesciu ne tik nesumoka, bet gyvena visuomenes saskaita.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # jeronimas 2019-11-22 11:55
Pagal tavo rasysena labai aiskiai matosi koks proto suvokimas pas pati.Garantuoju ,kad tu tikrai nesi tas mokesciu saziningas moketojas,tikriau esi vagis ,gyvenantis ir prieinantis prie valstybes valdzios nieksu tratinamu milijardu.O pats tikriausiai nejauti,kad smirdi net per atstuma??Kitu atveju nebijotum nors nica susikurti,o dabar net ir vienos religijos dvasininkus aptersiai,dvasios ubage .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # nuosėdai ir popui 2019-11-22 17:11
gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Supuvę šyknalaižiai 2019-11-22 21:48
Supuvę ir apsišykę prieš visą pasaulį Lietuvos šyknalaižiai - Seimas, Vyriausybė ir eilinė marionetė Prezidentas - juos dar RUSAI PUOLA.
Veną bobą irgi nuolat RUSAI PUOLĖ, kitą bobą iš TADO BLINDOS skurzdėlės puolė :-*
Jei užpuls tie rusai - patys pirmi pabėgs laižyti užpakalių :-? toliau nuo tos suniokotos ir apvogtos "GEROVĖS VALSTYBĖS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # ala 2019-11-23 11:54
Viena gera darba man padare Lietuvos Papugajus: savo interviu isreklamavo "Laisvas laikrastis": iki tol nezinojau, jog toks yra. Dekui Papugajui- dabar turesiu kur skaityti Teisybe.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # kaipogi 2019-11-23 22:05
ruosiasi malsinti riauses-kai sugris pabegeliai-be ju tauta jau nepajuda...ir taip: taciau ubagai visada perka nereikalinga ir brangu daikta-ne savais pinigais-pvz.:kaip bomzai uz pasalpas-alu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Robertas 2019-11-24 10:47
Seku Lietuvoje sukeltą prolandsberginę psichozę ir stebiuosi: juk reikia būti visišku besmegeniu, kad nesuprastum, kas vyksta pasaulyje!.. Lietuvoje keliama karinė isterija turėtų priversti kiekvieną bent kiek blaiviau mąstantį žmogų gerai pagalvoti, kur čia, kaip sakoma, šuo pakastas...
„Rusai puola, rusai puola, rusai... Putinas, Putinas, Putinas... Bėkit, vaikai, slėpkitės, tuoj ateis tas baisusis maskolius ir suės jus!..“ Daug kam tokia Lietuvoje sukelta psichozė jau tapo tarsi liga, todėl žmonės elgiasi taip, lyg būtų užhipnotizuoti. Tokiais atvejais visuomenė jau nebegali racionaliai mąstyti. Lietuvai nuo visų šitų nesąmonių geriau tikrai nebus!..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Rezistentas 2019-11-24 19:01
Ubagas nori atrodyti pasiturintis, pažiūrėkit kokie policijos automobiliai pas mus ir Vokietijoje, Belgijoje, Prancūzijoje - tik mūsų pakliuvo nuo žagrės ir važinėja iš karto su o jojo kuom, nors rezultatų iš to nulis
Žiūrėkite serialai kobra ir matote kaip or su kuo dirba rimti žmonės
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti