Neringa Venckienė paleista kalėjimo tik įsikišus JAV pareigūnams (pildoma)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.32 (11 Votes)


Neringa Venckienė paleista iš kalėjimo tik įsikišus JAV pareigūnams

Aurimas Drižius

Paaiškėjo, kad Vilniaus apygardos teismas buvo pasirengęs supūdyti Neringą Venckienę kalėjime, tačiau įsikišus JAV pareigūnams, staiga pakeitė toną, ir paskelbė, kad ji kaltinama lengvais nusikaltimais, todėl paleidžiama į laisvę.


Tai, kad neįvardijami JAV pareigūnai dalyvauja Neringos Venckienės teismo procese, atkakliai neigia visos Lietuvos institucijos – tiek Vilniaus apygardos teismas, kurio atstovė spaudai Nemeikaitė perdavė LL, kad jokie amerkiečiiai nedalyvauja šiame procese arba ji bent jau nieko apie tai negridėjusi. Tą patį sako ir generalinės prokuratūros atstovai. Teismas gal neturi oficialios info; raštą gavo Generalinė prokuratūra, gal tai konfidenciali informacija. Dar ims aiškintis, kas nutekino. „Bet šaltinis yra patikimas“, - taip teigia LL šaltiniai.


Tik JAV ambasados atstovas komunikacijai Lukas Kiveta buvo atviresnis : „JAV ambasada Lietuvoje negali komentuoti, ar JAV pareigūnai dalyvauja N.Venckienės teismo procese“. Paklaustas ar tai reiškia, kad ambasada neigia dalyvaujanti Lietuvos teismo procesuose, L.Kiveta atsakė : „Mes to nei neigiame, nei taip teigiame“. (Išvertus į lietuvių kalbą šį žargoną akivaizdu, kad ambasada pripažįsta, kad ji smarkiai dalyvauja šiame procese). Paklaustas, kas tada meluoja – ar Lietuvos teisėsauga, ar JAV ambasada, kuri tai atsisako komentuoti, L.Kiveta atsakė : „nei meluojame, nei ką“.
Kaip žinia, Lietuvos teisėjai itin pamėgę visus savo nusikaltimus pridengti savo „nepriklausomybe“. „Mes nepriklausomi nuo įstatymų, todėl spjauname ant jo, ir patys esame įstatymas“, - tai ne kartą kartojo ši teisėjų gauja, įskaitant ir tą patį jau minėtą Audrių Cininą. Dabar paaiškėjo, kad vadinamieji „lietuviški teisėjai“ – tik marionietės. Taip buvo visada, tik anksčiau jie klausė Dalios Grybauskaitės nurodymų, kaip reikia tirti bylas, - dabar neįvardijamų JAV pareigūnų.

 

Generalinė prokuratūra kaip visuomet meluoja:

Generalinė prokuratūra buvo užklausta tokio klausimo:

 

sveiki, ar GP yra gavusi kokių nors JAV valstybės įstaigų rekomendacijų dėl Neringos Venckienės bylos, ir ar bendradarbiauma a su JAV šiame teismo procese?

Nemeluokite, nes tas melas vis tiek išlįs

 

 
Gautas toks atsakymas:
 
 

Stundienė Rita
14:11 (prieš 2 minutes)
skirta aš

Laba diena,


atsakydami į paklausimą pranešame, kad Jūsų nurodytas procesas užsienio valstybėje baigtas. Ekstradicijos proceso metu buvo bendradarbiaujama su užsienio valstybės kompetentingomis institucijomis.

Pagarbiai

. Rita Stundienė

Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros
Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė

Rinktinės g. 5A, 01515 Vilnius
Tel. (8 5) 2 500 901
Vid. tel. 80 901
Mob. 8 618 13 739
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.prokuraturos.lt
Peržiūros: 4427

Komentarai   

+66 # Pipiec 2019-11-20 10:39
Kolonijos gaidziai gieda, kaip metropolija liepia!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+110 # JAV ambasadai 2019-11-20 10:48
Davėte Venckienę,duokite ir savo PROKURORUS žmogžudystėms tirti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+52 # Pranas Pričkus 2019-11-20 10:55
Ne vienas ir ne du yra teisėjų kurie privalo būti teisiami patys, o jie vis dar teisia kitus. Aš nusikaltimais kaltinu Klaipėdos apyl. teismo teisėją V.Olcvikienę ir nieko? Sako garbės ir orumo ji nebeturi, nėra ko ginti, o už įvykdytus nusikaltimus atsakyti dar nesubrendo? Kodėl mane tik persekioja, o ne sodina? Teismai jokio teisingumo nevykdo? Mano tel. 8 662 33770
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+111 # zenonas išpriekulis 2019-11-20 11:35
Venckienės vietoje, neduočiau jokio interviu sisteminei žiniasklaidai. Tai atmatos, Venckienė brutualiai įkalinta nusikalstamos vadinamos teisininkais, gaujos, o šie klausia:"kaip jaučiatės". Viršūnė. Manau Venckienei dera kalbėtis su Aurimu Drižiumi, kuris gulėsi ir kėlėsi su mintimis kaip išlaisvinti Venckienę. Dabar, norint Lietuvai tapti demokratine ir teisine valstybe, kankinė Venckienė turi tapti pradžiai generaline prokurore, jos atstovas spaudai dotuojamas "Laisvas laikraštis" su akredituotu redaktoriumi Aurimu Drižiumi. Dar neteiskime G.Nausėdos "nesikišusio ir stebėjusio iš šono". Kantrybės. Ramybės Jums ir Jūsų namams, nors nežinia kada "pitbuliai" pasibels savo letenomis iš naujo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+85 # jeronimas 2019-11-20 12:37
Visiskai su Jumis,Zenonai,sutinku.Jeigu Neringa prisileis prie saves zurnaliugas,ypac kai kuriuos,kurie ilgai lauke prie kauno kalejimo Neringos,ir naglai lindo .manau is naujo prasides jos juodinimas nesulaukus net teismo pabaigos.Maciau ten keleta tokiu ziurkiu,kurios visai nesenai viesai liejo savo purva ant Neringos,o vos jai isejus jau lenda i akis.Neturetu nei kankiniai Tevukai Kedziai,nei teta,nei Neringa per patrankos shuvi prisileisti apsisnarglejusiu ir purvo putas drabstanciu zurnaliugu.Juokiaus ,kai visaip pravardziuota Neringa,tevukai,teta,ir netgi Neringos sunus purvais apdrabstytas,o vaikpis-ms tarnaujantys jau raso,ponia Neringa.O ir as noreciau matyti Neringa Venckiene Gen prokuroro pareigose.Ir dar,mano pagarba Aurimui Driziui,kuri bande teisingumo ziurkes sukotletinti jo mazoj masinoj ,kuri bande paleisti ubagais gauja pasivadinusiu "teisininku",bande uzdrausti vaikpisi---s vadinti tikraisiais vardais,bande sunaikinti LL svetimom rnkom netgi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+54 # Vladas 2019-11-20 16:09
Venckienė labai suklydo, pasitikėjusi Valdu Vasiliausku ir patikėjusi jam partijos valdymą. Bent dabar ji turėtų šią klaidą ištaisyti ir remtis tikrai ištikimais bendraminčiais, o ne apgavikais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # nepraraskime 2019-11-20 14:10
su tokiais straipsniais dieviškosios apsaugos. Tada jau bus negerai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-62 # drąsiukas 2019-11-20 15:19
Prisiminus kalėjimą juosiačią puikiausią tvorą, ir kad prie Kedžių daugiabučio net nėra net nusususios tvoriūkštės, klastūnų žingsnis reiškia tik vieną - brutaliai-žiaurius-lastingai-negailestingas mūsų Šv.Neringutės žaibiško sunaikinimo planas pradėjo veikti !!!
Raginų tūkstančius susipratusių aktyvistų dar žaibiškiau rinktis prie Kauno prokuratūros ir vienu balsu griežtai pareikalauti mūsų Drąsiają tetą nedelsiant grąžinti atgal už tvoros !
Delsti negalima nė sekundės ! LL šaltinių duomenimis pindosų tankai, lydimi apsisnarglejusiu ir purvo putas drabstanciu zurnaliugu, Pabradės miškais jau juda Mūsų Tvoros kryptimi !!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+76 # jie 2019-11-20 16:05
kai šturmavo teisejos namus,tai mergaite šauklė ne ant motinos keliu ,mergaite sėdėjo ant Neringos keliu isikibusi i teta labiausiai,šaukė ant policijos:"žmonės jūs ar ne žmonės?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # Malonumu ieškotojai 2019-11-20 18:31
Panašu, kad "susikalė" dvi kūniškų malonumų ieškančių teisėsargių grupės,o už jų padarytus "darbus" sugalvojo apkaltinti jiems ant uodegų netyčia užmynusius žmones.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Nuogirda 2019-11-20 18:45
Kalbama garsiai , kad tūlas advokatas Rolandas Valiūnas su ponia Rūta Skyriene per "Investuotojų forumą" stipriai "plauna" ES struktūrinių fondų lėšas?... Įdomu , ar prokurorams tai naujiena?... PoNuli Nausėda, tai ir jums naujiena???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # LR piletis 2019-11-21 10:23
Amerika- masonų ložės demonų draugija tikrai neįvertina Dievo galimybių. Ji okupuoja tautas, jas nuskurdina, sukiršina tarpusavyje, išsiurbia visus resursus, tame tarpe ir dvasinius iš jos. Tada įveža tankus, mat nuskurdintą šalį kaimynai puola. O ji, gyvatė ir angio išpera, eina toliau, gelbėdama pasaulį. Lietuviai ploja katutėmis ir džiaugiasi šlykšynės ir tautų prostitutės teisėjų ir advokatų galimybėmis. Kodėl Neringą JAV pedofilai laikė du metus kalėjime, už ką? Kodėl Neringai nenuimami pavalkai nuo kojos? Amerika nuims? Nejuokinkit pasaulio. Neringai pavalkus nuims Jėzaus Širdies Rožančius. Laikyk, Neringa, karštoje maldoje Jėzaus Širdies rožančių ant pavalko ir jis nukris.
Lai karžygė SADŪNAS nueina į Marijos radiją ir pasako: kodėl nekalbate Jėzaus Širdies Rožančiaus? Kodėl netikrom maldom ir mišiom žudot tautą? Nebijokite Vatikano, ten neliko Akmens ant akmens. “Pedofilai siautėja be savo ganytojo” SADŪNAS- išvertus reiškia- (sad ū nas,) Sodas pas mus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-17 # Drąsiukas 2019-11-21 13:00
O prieš pavalkus karštai melstis reikia tiksliai Sabatos vidurnaktį ar prieš gaidžiams pragystant ???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Ovidijus 2019-11-22 12:59
Jei jau amerikonams taip rupi tiesa, tai kodėl tada jie patys laikė ją kalėjime, ir kodėl išdavė už tokios niekinius nusikaltimus? Kurie susije tik su tuom, kad norėjo apginti mergaitę nuo pedofilų pagrobimo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Jonas 2019-11-24 16:23
Juk mes 50 metų klausėmės radijo, buvome žudomi miškuose ir kgbistiniuose požemiuose klausiydami Amerikos balso iš Vašingtono ,tikėdamiesi pažadėtos laisvės tai per Velykas tai per Kalėdas !. Ar gavome? Tai kokiu pagrindu galime ko nors tikėtis iš tų Pontijų Pilotų, kurie atidavė pagalbos prašiusią teroro auką atgal teroristams, be jokių apsaugos garantijų byloje ,kur jau bent 10 neišaiškintų lavonų?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti