Tas dėdė, su kuriuo Andrius Ūsas dulkinosi Kleboniškio miške 2008 m., ir yra pedofilijos bylos raktas

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.91 (11 Votes)

Tas dėdė, su kuriuo Andrius Ūsas dulkinosi Kleboniškio miške 2008 m. vasarą, ir yra pedofilijos bylos raktas

Iki šiol „sisteminė“ žiniasklaida apsimeta, kad nežino, kas stovi už Garliavos pedofilijos ir daugelio žmonių nužudymo bylos. Nors visi tai seniai ir puikiai žino. Šios bylos raktas – tai tas dėdė, su kuriuo pedofilijos bylos vienintelis įtariamasis Andrius Ūsas lytiškai santykiavo Kleboniškio miške 2008 m. vasarą , ir kuris yra labai įtakingas Lietuvos politikas. Redakcijai jo pavardė žinoma, kaip žinoma ir taip, kad jis ne tik įtakingas, bet ir labai pavojingas, nes daugelis jo politinių oponentų buvo nužudyti, pridengiant tam pačiam Kriminalinės policijos biurui.

Apie šią personą rašė ir Neringa Venckienė knygoje „Drąsiaus viltis – išgelbėti mergaitę“ :


Nuogi vyrai Kleboniškio miške
Be to, šiame ikiteisminiame tyrime itin svarbūs - liudytojų Pauliaus Sakalausko, Algimanto Babilo ir Aivaro Alimo parodymai, kurių visiškai neanalizuoja šių bylą tiriantys prokurorai. Liudytojas Paulius Sakalauskas teigė (20 tomas, b.1.294-296), atsimenantis, kad nagrinėjant baudžiamąją bylą, vieno iš vykusių teismo posėdžių metu (datos nurodyti negali) teisėja Regina Majauskienė jo paklausė, ar jis su Algimantu Babilu buvo sulaikęs pedofilijos skandale minimus asmenis?
P. Sakalauskas jai atsakė, kad 2008 metų vasaros metu jis su A. Babilu Klebo-niškio miško parke buvo aptikę du automobilius, iš kurių viename buvo užtikti du nuogi lytiškai santykiavę vyrai. Jis liudijo, kad vienas iš užtiktų vyrų pedofilijos skandale minimas asmuo. Apie tai jam, bene 2009 metų pabaigoje, pasakė A. Babilas. T. y. jis jam pasakė, kad vienas iš minėtų vyrų galėjo būti pedofilijos skandale minimas asmuo.
Liudytojas Algimantas Babilas teigė (20 tomas, b.1.297-299) girdėjęs, kaip P. Sakalauskas teisėjai R. Majauskienei pasakė, kad galimai vienas iš sulaikytų vyrų yra minimas pedofilijos istorijoje. Kurį būtent asmenį P. Sakalauskas turėjo galvoje taip sakydamas, jis nežino. Maždaug 2009 metų spalio mėnesio pabaigoje taip jo ir P. Sakalausko buvo pokal¬bis apie tai, kad vyrai, kurie buvo sulaikyti Kleboniškio miško parke, galimai yra įsipainioję į pedofilijos skandalą. Apie du vyrus, kurie buvo aptikti lytiškai santykiaujantys automobilyje Kleboniškio miško parke, gali pasakyti, kad toks atvejis tikrai buvo: 2008 metų pavasario pabaigoje - vasaros pradžioje Kleboniškio miško parke buvo aptikti du automobiliai, kurių viename buvo užtikti du nuogi lytiškai santykiaujantys vyrai.
Apklaustas liudytoju prokuroras Aivaras Alimas (20 tomas, b.1.300-302) teigė, kad abu kaltinamieji Paulius Sakalauskas ir Algimantas Babilas patvirtinę, kad galimai 2008 m. vasara buvo Kleboniškio miško parke stovinčiame automobilyje užtikę du lytiškai santykiaujančius vyriškius, tačiau tu asmenų tiksliai neivardino. P. Sakalauskas paminėjo, kad vienas iš šių asmenų vra pedofilijos skandalo „herojus“. Teisėja dar paklausė, ar kalba eina apie nušautą teisėją, tačiau P.Sakalauskas atsakė, kad ne apie teisėją, bet „apie tą kitą“.

 

Peržiūros: 3667

Komentarai   

+94 # Šimašius 2019-11-18 13:56
Kai dulkinosi buvo ir ŠIMAŠIUS, toks "TEISINGUMO" ministras. Pas jį teisingumas ir randasi toje vietoje, kuriuoje buvo dulkinamas.
po to Šimašius "rado" skęstantį baloje ŪSĄ. Gal dar spėjo pasidulkinti. :-* Kaip ir sutampa įvykiai ir plati jo šypsena.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+66 # Stasys šedbaras 2019-11-18 19:08
o kur buvo Stasys Šedbaras tuo metu? Su žvake stovėjo, ar laikė "teisingumo" ministrui už Syso? Galimai čiulpė, todėl jo toks koncervuotas snukis pavirto į šuns
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-60 # Cha 2019-11-19 00:14
O kode ne kedys tas herojus??? :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # vladas lukosevicius 2019-11-19 16:29
Valantinas ir Valys su Pašiliu važiuos nervus gydyti į Kleboniškio miškelį su KGB vaikapisiu SADECKU po tokio teismo sprendimo paleisti Neringą ….
Pasižiūrėkite kaip Ūsas pasveiko , jau nieko neskauda ,,,, po apsilankymo Kleboniškio miškelyje su Sadecku .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Prokuroras 2019-11-19 19:29
Aš irgi dulkinaus su teisėju, nes davė €.
Dulkinosi ir Vygandas TRAINYS iš LRYTO, už naudinga info parsidavė :eek: Dabar Europos Sąjunga, galima dulkintis su kuo tik nori ir kas gerai pamoka
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Aktyvus visumeninkas 2019-11-19 22:05
2008 m. du liudininkai (galimai policininkai) galimai sulaikė du nuogus santykiaujančius asmenis, tačiau jų neivardijo.
Ką ir už ką jie galimai sulaikė įvardyti negalėjo ir liudydami teisme, bet prisiminė kad tas kitas galimai yra labai įtakingas ir pavojingas Lietuvos politikas, todėl teisėjai beliko apklausti trečią liudininką - patį kaltinimo prokurorą, su tikslu išsiaiškinti ką jam galimai paliudijo du pirmi liudininkai ir ką gi jie čia galų gale teisia (20 tomas, b.1.600-602).
LL redakcijai jo pavardė aišku senai žinoma, kaip žinoma ir tai kad jis ne tik įtakingas, bet ir labai pavojingas pedofilų klano šulas, deja perduoti (ar bent paviešinti) pedofilijos bylos raktą teismui neleidžia žurnalistų nepriklausomumo principas, itvirtintas LR Konstitucijoje :(
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Toronto 2019-11-20 03:41
Lietuvoje vyksta romanų romanai, reikia tik parasyti Holivudui scenarijų apie Kleboniškių vyrų elgesį-ir gausit milijonus...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # vladas lukosevicius 2019-11-20 15:49
TIKRA MEILĖ TIK TARP VYRŲ ,,,,,,, tarė Šimašiui NE-pedofilas Ūsas ir prigėrė varlių prišiktoje baloje ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Kaži 2019-11-23 18:29
ar ne Kleboniškis laukų pagriovio priežastis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti