Apeliacinio teismo teisėjų apiplėšta ūkininkė Ramutė Vaitekūnienė : ‚Prezidente G.Nausėda, atsibuskite“

Peržiūros: 2583
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.42 (6 Votes)

Apeliacinio teismo teisėjų apiplėšta ūkininkė Ramutė Vaitekūnienė : ‚Prezidente G.Nausėda, atsibuskite“

 

Interviu ‚Laisvam laikraščiui“ Šiaulių rajono ūkininkė Ramutė Vaitekūnienė papasakojo, kad tapo aferistų auka. Ji įsitikinusi, kad Pakruojo ūkininkų kredito unijos vadovai suklastojo laidavimo sutartį, kuria R.Vaitekūnienės įmonė „Ainera“ neva laidavo už kredito unijos 220 tūkst. litų  paskolą.

Įmonė neva laidavo turtu, kurio neturėjo, o apeliacinio teismo teisėjai Danutė Gasiunienė, Dalia Kačinskienė (nuotr, pirma iš dešinės)  ir Alvydas Poškus patvirtino sukčių pasaką, kad „Ainera“ sausio mėnesį nupjovė ir iškūlė  118,76 ha kviečių ir 52,7 ha rapso derlių ir iš ūkininkavimo gavo 383 tūkst. litų pajamų.

 

Mano giliu įsitikinimu, Lietuvos apeliacinio teismo teisėjai: Danutė Gasiunienė, Dalia Kačinskienė ir Alvydas Poškus nedelsiant turėtų būti apdovanoti ordinais bei įtraukti į Raudonąją knygą. Ir iš karto paaiškinsiu, kodėl- aferistai suklastojo laidavimo sutartį, tačiau akivaizdžiai nupirkta  FNTT Šiaulių apygardos valdyba „patikėjo*- tuo, kuo nepatikėtų net pirmokai — kad derlius nuimamas, t. y. pasėliai kuliami... sausio mėnesį!

Todėl gerbiamo Lietuvos Prezidentės ir prašau - skubos tvarka apdovanoti ordinais Lietuvos apeliacinio teismo teisėjus: Danutę Gasiūnienę, Dalią Kačinskienę ir Alvydą Poškų už rugiapjūtės įteisinimą žiemą. O gal jie, pasitarę su Pakruojo ūkininkų kredito unijos sukčiais, tai įrodys, o dėl tokio mano rašto paskirs man baudą, nes tai jie sugeba - kaip ir kiti Apeliacinio teismo teisėjai. Kaip pavyzdys - jų priimta nutartis civilinėje byloje Nr. 2A-55-823/2017. Bet apie ją — kitą kartą. Kad Prezidentas nesusimaišytų, kas, už ką ir kokio apdovanojimo

 


Komentarai   

+17 # Lietuvos teisingumas 2019-11-15 20:48
Yra dar TEISINGUMO MINISTRAS - ten yra TEISINGUMAS :-*
Juozas BERNATONIS buvęs TEISINGUMO ministru gerai melavo CŽV byloje, kartu su Adamkumi, kad NĖRA ir NEBUVO jokio CŽV kalėjimo Lietuvoje dabar sėkmingai šildo priperstą kėdę SEIME - leidžia TAUTAI ĮSTATYMUS.
Va toks TEISINGUMAS LIETUVOJE
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # zenonas 2019-11-15 21:47
Klaipėdoje dirba antstoliu A.Selezniovas, tai akivaizdžiausias banditas, mano apiplėšime jam talkino teisėja V.OLcvikienė priiminėdama slaptuose posėdžiuose Selezniovui naudingus teismo sprendimus. Niekas paminėtųjų garbės ir orumo negina, kodėl? Kodėl man nepradeda apkaltos? Todėl, kad bijo atsakomybės. Mano tel. 8 662 33770. Tik nesiuskite "pitbulių", atvyksiu pats.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Antstolis vagis 2019-11-18 19:15
Antstolis Nikolajus ALENINAS melagis ir vagis, kaip ir Ramunė MIKLIUŠIENĖ, kuris "sušalo"
Niekam nebuvo įdomu, kaip ji pardavinėja su Jonavos rajono teismo teisėjais butus su vaikais, nors tai draudė Įstatymai.
Tai legalūs vagys ir banditai :-|
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Stasys šedbaras 2019-11-18 19:12
Laikiau Sysui, tapau Seimo nariu ;-)
Esu čiuplpęs, todėl ištyso snukis :-*
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # MAMERTAS 2020-01-06 21:39
REIKIA TIK APGAILESTAUTI, KAD TIE VEIKĖJAI, KURIE TURĖTŲ GERTI TABLETES, JIE ŠIANDIEN LEIDŽIA ĮSTATYMUS. TOKĮ REZULTATĄ IR TURIM.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti