Šiandien valstiečiai- žalieji ir konservatoriai dar kartą pardavė Lietuvos miškus ir miškininkus

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)

Gintautas Kniukšta


YouTubeŠiandien valstiečiai- žalieji ir konservatoriai dar kartą pardavė Lietuvos miškus ir miškininkus. ŽODĮ "pardavė" rašau labai atsakingai, nes Seimo Aplinkos apsaugos komiteto posėdyje turėjo būti galutinai balsuojama dėl Miškų įstatymo pataisų, kurios būtų įteisinusios girininkijas ir urėdijas, o tai reiškia, kad būtų užtikrinta reikiama tiek valstybinių, tiek privačių miškų priežiūra.
Deja, prieš balsuojant už galutines išvadas nusišalino konservatoriai Paulius Saudargas ir Aistė Gedvilienė, demonstratyviai iš salės išėjo ministras K. Mažeika, Seimo nariai V. Vingrienė ir P. Nevulis.

Buvo sužlugdytas kvorumas ir jokio sprendimo šiuo klausimu nepriimta. Asmeniškai per posėdį kreipiausi į Seimo narį P. Saudargą, kad šis nežlugdytų pataisų priėmimo, tačiau jis dalyvauti posėdyje, svarstant šį klausimą, kategoriškai atsisakė. Išvakarėse savo rinkėjams balsuoti už pataisas buvo pažadėjęs valstietis P. Nevulis, tačiau per posėdį savo pažadą pamiršo ir gėdingai išsliūkino iš salės.

Kuo vadovaujantis Seimo narys balsuoja už vieną ar kitą įstatymą? Savo protu, savo sąžine, rinkėjų nuomone? P. Saudargas sakė, kad taip jam elgtis liepė frakcija, kuriai vadovauja Gabrielius Landsbergis?

Taip ir norisi paklausti abejų Landsbergių: ką reiškia iš tikrųjų jūsų patriotinės kalbos? Ar jums dar maža, kad iš miško buvo išvaryta 1000 žmonių, mūsų tautiečių, sulaužyti jų likimai, sunaikintos 42 pelningai dirbusios įmonės vien dėlto, kad urėdijos vadovais dirbo ne jūsų partijos nariai ? Ar norite, kad ir toliau būtų kertami nacionaliniai parkai, saugomos teritorijos, draustiniai, ar jūs nematote kaip miškuose pūva sukrauta mediena, kurios niekas neperka, o valdžia toliau didina kirtimų normas, kad to žadėto skaidrumo miškų valdymo sistemoje nė su žiburiu nerasi.
Nematote? Ar tiesiog nenorite matyti ir kuriate savo partijos gerovės ateities viziją visos Lietuvos žmonių sąskaita?

Dalinuosi posėdžio vaizdo įrašu, ačiū komiteto pirmininkui Juozui Imbrasui, kad leido tarti keletą žodžių (39 min).

 


Peržiūros: 1126

Komentarai   

+15 # neantanas 2019-11-14 09:30
„Kuo vadovaujantis Seimo narys balsuoja už vieną ar kitą įstatymą?" – Manau, kad patepamuoju užsakymu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # jeronimas 2019-11-14 12:23
Niekas Lietuvai tiek neatnese nuostoliu,nesuteike zmonems tiek skausmo,kiek landsbergine -teroristine partgauja.jeigu anksciau veike senis dedule su savo padielnikais ir pastumdeliais,tai dabar veikia jau dviese su broileriu ir juju pastumdeliais.Kaip negeda naikinti jau net atvirai Lietuva,ir vaizduoti mylinciais??? ir dabar suzlugdzius balsavima ar galetu kas patikinti,jog tai buvo daryta ne uz pinigus,babkes arba labai didelius pinigus??Teroristas dedule nebaudziamas,todel kuo toliau tuo labjau siauteje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Jonas 2019-11-14 12:51
Ir visas tas lanzburginis bordakas tęsis, kol nebus įteisinta ,kad seimo narys atstovauja ne sau ar partijai ,o rinkėjams ,kaip visam sviete ir kaip turėtų pagal konstituciją ,jei ne lansburgaiir Lietuvoje, nes kitaip yra pažeidžiama Konstitucija, nespiliečiams niekas neatstovauja ir ji nerealizuoja savo teisių į jos pačios valstybės valdymą!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # taip 2019-11-15 23:14
Karbauskis labai patenkintas -tauta miega-prikels kai reiks eiti i rinkimus
deja -net serganti,musama tauta sikart neis uz ji balsuoti-nors jis ir duos ta 3eu didesne pensijs ar pasalpa,balsuos tik tie kurie gavo milijonus is visu zmoneliu asaru
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti