Advokatų taryba teigia, kad advokatams galima meluoti teisme

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.75 (10 Votes)


Labas rytas Gerb. Ignai Vėgele,

Aš tikėjausi, kad Advokatūra nėra visumenės parazitus remianti organizacija, tačiau taip dabar negalvoju ir tam turiu labai rimtą pagrindą, skaitykite apačioje.
2019m balandžio 4 dieną Jums siunčiau įrodymus apie advokato padejėjo Dariaus Orlos nusikalstamą veiklą už kurią normalioje valstybėje kaip pvz Junktinės Karalystės pasodiną į kalėjimą, tačiau Jūsų Advokatų taryba nemato jo elgesį net etikos pažeidimo! Prikabinu Jums savo skundą ir advokatų tarybos sprendimą, kad susipažintumete kokias nesamones surašė Advokatų tarybos pirmininko pavaduotojas Mindaugas Kukaitis. Sprendime kalbama ne apie mano keliamus klausimus, nei vienas mano teiginys apie advokato padejėjo Dariaus Orlos melą nebuvo paneigtas ar ketintas paneigti. Prašom ištaisykite savo klaidą, o jei manote, kad Darius Orla turi teisę pateikinėti melagingus faktus apie mano įmonę teismui tai tą ir parašykite savo nutartyje.
Buvau pas Jus apsilankęs fiziškai, tačiau kažkokios moterys slepiančios tapatybes (gal dėl to, kad yra nelegaliai įdarbintos ar tiesiog neišmanančios bendravimo etikos taisyklių) nesugebėjo nei paaiškinti, nei suteikti informacijos apie tai, kas galėtu paaiškinti kodėl Advokatų taryba teigia, kad advokatams galima meluoti teisme. Kada galėtumete mane priimti ir atsakyti į šį klausimą?
Taip pat, Advokatų taryba remiasi Dariaus Orlos melagingu pasiteisinimu, ale aš pralošiau bylą ir esu nepatenkintas. Tačiau aš labai patenkintas teismo sprendimu, nes visas Dariaus Orlos melas teisme buvo pastebėtas ir bylą teisėjas Andrius Ignotas išnagrinėjo sąžiningai, vagims liepė gražinti atgal į įmonę nuvogtus 600 tūkstančius eurų. Byla prisegtuke. Todėl prašom skaitykite faktus, o ne vėl remkites Dariaus Orlos melu rašydami nesamones nutarimuose, kurie padaro Jus idjotais bei nusikalteliais prieš visą Lietuvą.

Prašom ištaisyti savo klaidas. Nesulaukęs pasiaiškinimo apie mano keliamą susirūpinimą sulauksite tuzino nuoširdžių žurnalistų, tuzino straipsnių žiniasklaidoje apie savo parazitinę Advokatūros veiklą, bei sulauksite kitų teisinių priemonių už bendradarbiavimą su nusikalstamą veiklą vykdančiais asmenimis.

Pagarbiai,


Remigijus Guobys PhD
CEO

Fort Engineering Ltd
Unit E
Bramingham Business Park
Enterprise Way
Luton Bedfordshire
LU3 4BU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peržiūros: 1572

Komentarai   

+8 # Polikarpas NKVD 2019-11-14 08:45
Kaip visada rasta teisybė Gerovės Tvartelyje :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # jeronimas 2019-11-15 19:20
Okaip baigesi advokato baudziama byla ,tyrymas,kuris jaunu mergaiciu triusikeliuose gaude uodus pionieriu stovykloje?? kazkaip nutilo visiems laikams??Cia prieita isvados ,kad negaude tu uodu vaiku kelnikese,ar kad nepagavo???O patys advokatai ar ivertino kolegos tokiuos veiksmus,ar cia menkniekis advokaturoje??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Pasibaisejes 2019-11-16 11:11
Reikia patikrinti, kokius narkotikus vartoja M. Kukaitis, surases nuosprendi, kad Nusikaltelis Vagies advokatas, meluojantis teismui nepazeide etikos kodekso. Jus gal ten visi, apsirije narkotiku sedite Teismo rumuose???Tai jei DAUNAS advokatas apkaltins zmogu, kad jis nuzude Afrikoje negra, jus ji ikisite i kalejima, nes taip pasake korumpuotas negro advokatas??? Jus zverys, gyvuliai, ateis diena,kai liaudis sukils ir ivyks revoliucija, o jus visi busite ikisti uz grotu, nes dabar jauciates nebaudziami! Beproti KUKAITI, tu tiek bukas, kad net nesuvokei ,kas rasoma nukentejusiojo pateiktame dokumente su visais irodymais ???? Kokius narkotikus vartoji?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # asss 2019-11-16 18:32
Remigijau, tu debilas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti