Jonas Varkala : "Vyksta tikras Neringos tėvelių žudymas"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.78 (9 Votes)

Peržiūros: 1370

Komentarai   

+55 # Danutė 2019-11-11 21:02
Dėkoju, gerb.kun.J.Varkala,
labai laukiau Jūsų žinios...Meldžiuosi ( ir paprašiau daugelio žmonių melstis) už Neringą i Jos tėvelius.Jeigu pakviesite, tikrai ateisime į kokį taikų susibūrimą,kad išsakyti savo nuomonę valdžios pareigūnams, bet turite organizuoti. pakviesti, galima ir peticiją rašyti Prezidentui bei Seimui...Viskas, kas vyksta --yra daugiau negu baisu...Ėjau pas mūsų parapijos Kunigą kalbėtis, tai pasakė, kad turiu stovėti po medžiu ir pasitikėti "teisėsauga"Eilinį kartą pasibaisėjau mūsų Bažnyčios pozicija...Taip ir norisi šaukti: VIEŠPATIE, ATLEISK JIEMS VISIEMS, NES NEŽINO, KĄ DARO..."Dar kartą Jums didelis AČIŪ ir būkime palaiminti bendroje maldoje už LIETUVĄ, NERINGĄ, jos gerb.TĖVELIUS KAROLĮ BEI DEIMANTĘ...
LAISVĘ NERINGAI!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+41 # Atas 2019-11-11 22:03
Neleidžia net ir būtinų higienos daiktų perduoti? Bet gi visiems laikinai sulaikytiems tokie perdavimai leidžiami! Reiškia, net ir uždarytai Venckienei klanas kenkia, keršija
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-17 # Temidė 2019-11-12 06:30
Į visus klausimus gausite atsakymą kai išsiaiškinsite pas ką nusėdo Daktarų pinigai skirti Enrikui nuo atsakomybės "išsukti"? Gavo juos teisėjas J. Furmanavičius ar ne?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Vilė 2019-11-12 07:16
Neringai , kaip mačiau iš huntos (toks rinkinys teisininkų ir pareigūnų, ir dar tokių , kaip Šedabaras , kurio pasisakymus prisimenu nuo 2010 metų) pasisakymų per televiziją, nori prisegti žmogžudysčių organizavimą. Vietoj Aidžio Mieželio , kurio nuotraukų guglinom pagal ekspertai.eu ieškinius teismui, kad dingo pareigūno, kuris nėra slaptas nuotraukas, atrado Vaidą Miinį , apie kurį iki to vaikino mirties nieko nežinojom, ir versiją ,kad Neringa organizavo fabrikuoja ponia Milinienė. Kodėl Varkala apsimetinėja šlangu? Čia bylų fabrikuotojų metodas, kaltinti tuo, kas iš vis nėra nusikaltimas.Varkalos nejaudina, kad aukščiausioje valdžioje Skvernelis ir į komisarus pastatytas gegužės 17 budelių vadas, Tai mano įspūdžiai iš vakarykštės televizijos laidos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Vilė 2019-11-12 07:23
Varkala provokatoriais nelaiko Kuprevičiaus ir Keršio, kurių kartu su Kuznecovaite melagingi liudijimai yra visų Neringai ir kitiems žmonėms iškeltų bylų pagrindas. Teismai laikė jų liudijimus labai patikimais, nes jie tarpusavy "nesipainiojo".
Pagal pranašę Astą Kuznecovaitę, hunta ketina apkaltinti Neringą vadovavus" daktarų " gaujai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Vilė 2019-11-12 07:40
Vakar per televiziją kažkoks de ja vu (seniai TV nežiūrėjau), kaip 2010 metai,tie patys snukiai. Trūko tik Sakalo su Sadecku, kurie pirmieji per televiziją puolė keikti Neringą. Tačiau tada buvo laikraščių ir portalų, kurie rašė tiesą. Dabar viskas užvaldyta vilniaus prekybos. Liko tik "Laisvas laikraštis"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # vidmantas 2019-11-12 22:01
Tikimybė, kad Neringa bus išleista ir saugoma bei kontroliuojama jos veika. Bet koks jos įsikišimas į praeitį bus pretekstas naujiems kaltinimams pareikšti, dėl kurių nereikės kreiptis į JAV teisingumą. Bylos (pedofilijos) baigtis bus su daug klausimų be atsakymų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Dr Remigijus Guobys 2019-11-13 05:25
Gerb. Jonai Varkala,
atlikau mokslini tyrima apie tai kiek procentu Lietuvos gyventoju palaiko Gerb. Neringa Venckiene. Rezultatas yra 90 proc uz ir tik 10 proc yra padugniu, kurie visose ziniasklaidu portaluose komentaruose sviecia raudonai su minuso zenklu. Atkreipkite demesi, kad visuose ziniasklaidos straipsniuose apie Neringa Venckiene komentarai su pliusu yra jos gerbejai ir ju visada sudaro apie 90 proc. Dziugu kad padugniu Lietuvoje tik 10 procentu ir drauge susivienije mes tuos visuomenes parazitus be abejoniu perauklesime. Tiketina astuoniu metu jie buvo geri, bet dabar jiems protas aptemes ir visi 90 proc gyventoju ta mato. Rasykime ir tarkimes kaip jegos strukturas valdancius banditus nugaleti kuo greiciau ir gristi visai tautai ir ramu su meile kuribinga gyvenima.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # taip 2019-11-15 23:21
kankiniai Neringos tevai,nors ne visa tauta lyg ir nejaucia ,kad ta pati daro su visais,kada paskutini karta valdzia atsake uz klaidas ir patycias?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti