Anušauskas susierzino dėl atėjusiųjų į teismą palaikyti Paleckį

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

Anušauskas susierzino dėl atėjusiųjų į teismą palaikyti Paleckį


Antradienį į teismą palaikyti jau metus kainamą Paleckį atėjo apie šešiolika žmonių, konservatorius Anušauskas tiki, kad šie žmonės "aktyvūs Kremliaus politikos palikytojai", ir tokių visoje Lietuvoje tik penkiasdešimt

VILNIUS, spalio 22 — Sputnik. Partijos "Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai" (TS-LKD) narys Arvydas Anušauskas atėjusius į Kauno apygardos teismą palaikyti opozicijos politiką Algirdą Paleckio pavadino "aktyviais Kremliaus politikos ir įtakos palaikytojais". Savo mintimis Anušauskas viešais pasidalino asmeninėje Facebook paskyroje.

Anot jo, per visą Lietuvą tokių "aktyvių Kremliaus palaikytojų" jis suskaičiuotų penkisdešimt.

"Turiu galvoje aktyviai ir iniciatyviai rašančius komentarus, straipsnelius,dalyvaujančius RU ambasados viešuose "darbeliuose". Dar koks 10-15 tūkst. yra pasyvių stebėtojų (sovietinės nostalgijos kamuojami komunistinės nomenklatūros sūnūs ir posūniai), sprendžiant iš tų komentarų skaitytojų ir kremliškos propagandos retransliuotojų savo aplinkai skaičių (šitų į viešumą prieš televizijos kameras ir varu neištempsi)", — rašo konservatorius.
Anušauskas tiki, kad vis šie žmonės "uždaryti nesiekiančiame burbule". O apskritai tokiems "Kremliaus palaikytojams" politikas priskiria 0,5 proc. valstybės piliečių. Be to, jis tiki, kad "šis burbulas" niekaip nesipučia, net nepaisant milijonų, kuriuos "investuotuja RU dezinformacijos pramonės atstovai".

Algirdo Paleckio palaikymo akcija Latvijoje, nuotrauka iš įvykio vietos
© SPUTNIK / SERGEY MELKONOV
Latvijoje ir Estijoje vyko Paleckio palaikymo akcijos
Antradienį Kauno apygardos teismas sprendžia klausimą dėl Paleckio suėmimo pratęsimo. Prokuratūra reikalauja pratęsti suėmimą maksimaliam trijų mėnesių terminui. Praeitą kartą pratęsdamas terminą, teismas skelbė, kad Paleckis laisvėje gali išvažiuoti iš šalies.

Anksčiau Paleckio advokatas Algis Petrulis interviu Sputnik Lietuva teigė, kad jo kliento suėmimą gali pratęsti maksimaliam laikui — trims mėnesiams. Advokatas pažymėjo, kad pagal Lietuvos įstatymus teismas privalo paleisti įtariamąjį, jei nepavyksta surinkti faktų, patvirtinančių kaltinamojo kaltę. Tačiau, Petrulio manymu, Paleckio atveju neverta tikėtis jo išlaisvinimo.

Pats Paleckis neigia visus jam primestus kaltinimus. Jis patvirtino, kad kalėjime jam pablogėjo sveikata.

Vakar Latvijoje ir Estijoje vyko piketai Paleckio palaikymui. Rygoje ir Taline visuomenininkai susirinko prie Lietuvos ambasadų pastatų ir reikalavo reaguoti į neteisėtą politiko suėmimą.

Paleckio byla
2018 metų gruodį Lietuvos specialiosios tarnybos paskelbė apie "šnipų tinklo", kuris vykdė "žvalgybines operacijas Rusijos Federacijos naudai", sulaikymą. Buvo pranešta, kad tarp įtariamųjų yra Paleckis, kuris šiuo metu suimtas, ir šeši jo bendražygiai.

Algirdas Paleckis, archyvinė nuotrauka
© SPUTNIK / РАМИЛЬ СИТДИКОВ
Internete pasirodė išvargusio Paleckio nuotrauka
Buvęs "Socialistinio liaudies fronto" lyderis kalinamas nuo praėjusio spalio dėl tariamo "šnipinėjimo Rusijos naudai".

Viename iš savo laiškų opozicijos politikas teigė, kad Lietuvos valdžia jam keršija už jo domėjimąsi 1991 metų sausio 13 dienos įvykiais prie Vilniaus televizijos bokšto ir dėl jo bendravimo su rusais. Neseniai Paleckis rašė, kad vietos prokurorams bus sunku jį nuteisti už "išgalvotą" kaltinimą "šnipinėjimu", nes jo byla jau susidomėjo Briuselis, Strasbūras ir Berlynas.

Anksčiau "Sputnik Lietuva" rašė, kad Europos Parlamento narė iš Latvijos Tatjana Ždanoka kreipėsi į Europos Parlamentą, ragindama kolegas kreiptis į Lietuvos valdžios institucijas su prašymu nutraukti Paleckio politinį persekiojimą.

Oficiali Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova pabrėžė, kad Lietuvos valdžia, pradėdama tokias politiškai motyvuotas baudžiamąsias bylas, visiškai pamina demokratines vertybes, kurias šlovino, prisijungdama prie ES ir NATO.

 

Read more: https://sputniknews.lt/politics/20191022/10509543/anusauskas-susierzino-del-atejusiuju-teisma-palaikyti-palecki.html

Peržiūros: 2076

Komentarai   

+20 # jooo 2019-10-23 11:06
..senukas.................
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Antanas 2019-10-23 12:54
Ir dar manau gal koks nenostalgiškas milijonas pabėgusių iš Laisvos Lietuvos?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+40 # as 2019-10-23 16:47
Labai gaila, kad kai išmirs dabartinių 50-60 mečių karta, kurie dar išdrįsta piketuoti, kurie ėjo po tankais, Lietuva bus žlugus... Jų vaikai ir anūkai nebekovos, ir bus prarasta ta Lietuvėlė, dėl kurios jie kažkada kovojo...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # to as 2019-10-25 11:00
ne lietuvele o genocidine jankiu kolonija
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # G.Ražulis 2019-10-23 18:04
Tikra teisybė - nėra gyvenimo pedomafijinėje lithueinijoje anei supuvusioje geiropoje tikriems patriotams .. belieka begti pas Šiesujį Volodzia užtarimo. Girdėjau visiems geriečiams duoda po 10 ha, prasigyvenimui ! O toliau: nori nafta siurbi, nori auksiuko upeliuose pasrenki pensijai (negi 10 ha bulviu auginsi kip koks litguanas) .. ne gyvenimas o pasaka !!
Tai kaip vyrai, kauburiuojamės ir atia dermokratiniai pedoklanai ?
Pažiūresim kaip jie sprogs iš pavydo neturedami ka dulkinti :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Kaimo durnius 2019-10-23 19:11
Antanai,dar pridek beveik milijona dabartikiu pensininku,kurie atsimena tarybinius laikus kai stumdesi eilese prie auksiniu papuosalu ir labai piktinosi kad visiems neuzteko...dabar stumdosi prie akciju kruopoms,pridek ir jaunesnius dirbancius po 12 valandu uz minimuma...Ka peza anusas-nereikia kreipti demesio,jis KGB-istas buves dabar nupirktas MI-6.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # CiTaiBent 2019-10-23 21:04
Auksiniai papuošalai menkniekis, kainavo panašiai kaip šlapia dešra ar tualetinio popieriau pakas .. o va kai staiga baigėsi auksiniai unitazai jau buvo tokia Geopolitinė Katosrofa, kad CCCR žlugo per pora mėnesiu visiškai :(
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # aga 2019-10-25 11:04
niekas nezlugo o sugriove jankiu fasitai,ju svajone buvo sugriauti dar nuo 1948metu ir sugriove kai tokie stovi prie vairokaip garbacius siu plemu ant galvos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # ana 2019-10-23 19:42
anus sauskas mete komjaunima ir nuejo pas lietuvius...archyvuiose padare savo patrioto atsivertima
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Albina 2019-10-25 10:57
ANUŠAUSKAS "Jaunikis" gi "jaunas tėvelis", žmonelė anūkės metų...išlaikyti tai reikiia ir dar ilgus metus į priekį reikės...kad nepabėgtų pas kokį jaunesnį. Tai ir stengiasi žmogelis iš visų jėgų, visais frontais: anksčiau ir sojūzas tiko, gaila - neliko, tai dabar, jei reikės, visom papūgų spalvom persidažys, kad tik įtiktų, kad tik būtų gerai apmokamose pareigose. Žodžiu, kad ir su velniu obuoliauti - bi tik neišspirtų iš "nusipelniusių gyventi geriau" šutvės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Pranas Pričkus 2019-10-26 23:55
O šis kuinpalaikis ar skaitė Ramanausko-Vanago prisiminimus "Daugel krito sūnų", aš pusę perskaičiau, tęsiu toliau. Įspūdis, kad visą karą tarp istrebitėlių pradėjo miškiniai. Vanagas giriasi, kad užpuolė, sušaudė tiek ir tiek. Apie laidojimą nei žodžio. Po to aprašo kaip pradėjo juos ir jų artimuosius užpuldinėti, daug vėliau netgi tremti. Skaitant aiškiai parašyta. Miškiniai pradėjo kovą, dėl kurios vėliau kentėjo visi. Visą košę užvirė anglai, ruošę ir finansavę tariamus partizanus. Vanagas aprašo kaip šaudė, plėšikavo? Plėšikavimą vadina duoneliavimu ar maistavimu, kaip dabar sako malkavimu. Ši Landsberginė tariam teisinė šutvė, iškraipo faktines aplinkybes. Lietuvoje isišaknyjo teisinis nihilizmas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # keidanskas 2019-11-02 15:49
Anusai,tau ne kremlinius,o kūšplaukius savo studentei vertėtų suskaičiuot,kad jie nebūt nubarstyti ne namų aplinkoje...A nenujauti,kad esi iki gyvo kaulo įsiėdęs,istorijos perrašinėtojau?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti