Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)

Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

Tiesos.lt redakcija   2019 m. spalio 6 d. 1:33

 

Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

Kaune demokratija tiesiog veržiasi per kraštus, o tiksliau – per Kauno miesto savivaldybės sienas.

Supratę, kad Kauno rajono teritorijų jungimas prie Kauno miesto gali žlugti dėl tarybos narių (pradedant V.Matijošaičiu) privačių ir viešųjų interesų konflikto, „vieningieji“ eina žirgu: nusišalina ir po to patys nepritaria savo kolegų nusišalinimui. Paprasčiau pasakius, V.Matijošaitis pareiškia, kad Kauno rajono jungimo prie miesto reikale yra jo privatus interesas, ir dėl to nusišalina, o jo bendrapartiečiai sako: „Nu čiort s nim, pust golosujet!“. Ir paskui V.Matijošaitį tą patį cirko numerį atlieka visa eilė „Vieningo Kauno“ veikėjų: nusišalina, bet po to iš karto yra „atšalinami“ atgal į salę.

Vien toks pažeidimas jau yra pagrindas ginčyti tarybos sprendimą.

https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F1103771199753503%2Fvideos%2F2062642173836937%2F&display=popup&ref=plugin&src=video

Dalijamės interneto puslapio „Banalybės iš Kauno tarybos posėdžių“ paskelbtu įrašu Kauno miesto tarybos posėdžio, vykusio šių metų rugsėjo 10 dieną, kodiniu pavadinimu: „Ar galim nepritarti nusišalinimui?“.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

Peržiūros: 609

Komentarai   

+2 # jeronimas 2019-10-12 13:20
Kai valdzios nieksa apraizgo gobsumo ar godumo metastazes,toks niekselis tampa neprognozuojamu idijotu.Tapus idijotu,akyse tik babkes,o mintyse tik vienas tikslas kaip suveikti tu babkiu daugiau.O sekancia tokio niekselio stadija ,matyt is savo patirtos praktikos,labai teisingai ,trumpai ir aiskiai,issake toks jevropos banko Lietuvoje prievaizdas,kur "garbe ir sazine -ne sio pasaulio demensija".Kol kas prie siu issakytu minciu neatsirado jokio papyldymo.O apie tai ,kad kazkas sureguotu,ir su tokiom mintim iskart nusalintu banko valdova ,irgi neatsirado.Matyt issakyta tiesa,su kuria net ir Prezidentas sutinka??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti