JAV tik 2021 m. išslaptins tikrąją Dalios Grybauskaitės biografiją

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.40 (10 Votes)

 

Vakar gavau atsakymą iš JAV Valstybės departamento.

 

Kaip žinia, dar 2016 m. kreipiausi į JAV Valstybės departamentą, prašymas informacijos, kodėl Lietuvos ambasados Vašingtone pirmoji sekretorė Dalia Grybauskaitė dar 1999 m. buvo deportuota iš JAV.

T.y. D.Grybauskaitei buvo nurodyta per 48 valandas palikti JAV teritoriją. Akivaizdu, kad D.Grybauskaitė padarė kažkokią nusikalstamą veiklą JAV, tačiau dažniausiai amerikiečiai deportuoja sovietų diplomatus dėl špionažo.

Akivaizdu ir tai, kad D.Grybauskaitė negalėjo šnipinėti Lietuvos naudai - kam šnipinėti draugišką Lietuvai valstybę, kuri pasistengė, kad Lietuva būtų priimta į NATO.

Todėl atsakymas lieka, matyt, vienintelis - D.Grybauskaitė buvo pagauta dirbanti rusų žvalgybai, ir jai nurodyta išsinešdinti iš JAV.

Kitas dalykas, kad po tokio demaskavimo ši informacija buvo nuslėpta, o Valstybės departamentas įslaptino visus duomenis apie tai, kodėl D.Grybauskaitė buvo deportuota.

Apie tai, kad D.Grybauskaitė buvo deportuota iš JAV, tylėjo ir tuometinis Užsienio reikalų ministras Povilas Gylys, ir Seimo pirmininkas V.Landsbergis, kurio bendradarbiavimas su KGB taip pat kelia vis mažiau abejonių. Tik po kelių metų V.Landsbergis nusprendė, kad "tebūnie Dalia Lietuvos dalia", ir taip pasmerkė Lietuvos Respuliką dešimtmečiui teroro ir teisėsaugos savivalės".

Tačiau iš šio atsakymo man aiškėja, kad pagauta dirbanti sovietams, D.Grybauskaitė greitai tapo "dvibuba agente", ir ėmė dirbti JAV žvalgybai. Kitaip neįmanoma paaiškinti, kodėl visas šis incidentas buvo įslaptintas.

Tačiau dabar atrodo, kad JAV nurašė mūsų Dalią - nusprendė, kad 2021 m. bus galima išslaptinti dokumentus apie tai, ką tokio mūsų Dalytė pridirbo JAV dar gūdžiais 1999 m.

 

Pateikiame šį laišką:

 

Dear Drizius 

You previously contacted the Department of State’s FOIA Requester Service Center and requested an estimated date of completion (EDC) for your request, Case Control Number F-2016-10404.

 

It has been determined that the EDC for this request is 9/12/2021.  EDCs are estimates and are subject to change.  Please be advised that the Department takes its FOIA responsibilities seriously and is processing your request as quickly as possible.  If your request can be completed prior to the EDC, a response will be sent to you sooner.

 

If you have any concerns or questions regarding a FOIA-related matter, please contact the FOIA Requester Service Center (FRSC) at 202-261-8484 or send an e-mail to Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

You may also contact the Office of Government Information Services (OGIS) at the National Archives and Records Administration (NARA) to inquire about the FOIA mediation services they offer.  The contact information for OGIS is as follows:  Office of Government Information Services, National Archives and Records Administration, 8601 Adelphi Road-OGIS, College Park, Maryland 20740-6001, email address: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; telephone: (202) 741-5770; toll free number: 1-877-684-6448; facsimile: (202) 741-5769.

 

We appreciate your continued patience.

 

Sincerely,

Katrina M. Wood

U.S. Department of State

FOIA Requester Service Center

 

 

UNCLASSIFIED

 

Laiško vertimas:

Ponas Drižiau,

 

Jūs anksčiau kreipėtės į Valstybės departamentą su prašymu, remdamas Informacijos laisvės aktu, prašydamas informacijos apie bylą Nr.

Dabar nuspręsta, kad šio prašymo EDC (terminas) yra 9/12/2021. Pažymime, kad terminas gali keistis. Taip pat pažymime, kad Valstybės departamentas rimtai vertina tokias bylas ir stegiasi atsakyti kaip įmanoma greičiau. Jeigu pavyks įvykdyti šį prašymą anksčiau, tai atsakymą atsiųsime anksčiaus...

 Pasirašo:

Katrina M. Wood

U.S. Department of State

FOIA Requester Service Center

 Itin įdomu, kad laiško apačioje yra įrašas UNCLASSIFIED (išslaptinta)

 

 

Kaip žinia, LL redakcija birželio 6 d. gavome tokį laišką, kuris reikštų, kad Valstybės departamentas vis dėlto pateiks prašomus dokumentus:

 

Dear Aurimas Drizius,

 

This is in reference to your email below regarding the status of your FOIA case control number F-2016-10404. Your request is in process. You will be notified of the results of the Department’s search and review efforts in response to this request as soon as that information becomes available.

 

If you have any questions, please contact the FOIA Requester Service Center (FRSC) at (202) 261-8484, or fax us at (202) 261-8579 or send an e-mail to foiaŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Sincerely,

 

U.S. Department of State

FOIA Requester Service Center

 

 

Official - Transitory

UNCLASSIFIED

 

From: FOIArequest <FOIAŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.>
Sent: Friday, June 7, 2019 7:00 AM
To: FOIA Status <FOIAŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.>
Subject: FW:

 

Tuo metu Dalia Grybauskaitė dirbo Lietuvos ambasadoje Vaišintone, ir jai buvo nurodyta per 24 valandas palikti JAV teritoriją.

Lietuvos specialiosioms tarnyboms signatas Z. Vaišvila buvo nurodęs ir faktą, kurį gali patvirtinti tuometinis Minstras Pirmininkas Gediminas Vagnorius ir tuometinis užsienio reikalų ministras Algirdas Saudargas, kad 1999 m. Lietuvos Vyriausybė buvo gavusi JAV Vyriausybės nurodymą per 24 valandas išsiųsti iš JAV antrąjį pagal rangą Lietuvos ambasados JAV asmenį Dalią Grybauskaitę.

Aišku ir tai, kad diplomatai iš JAV metami už vienintelią veiklą - šnipinėjimą priešiškoms valstybėms. Aišku ir tai, kad D.Grybauskaitė negalėjo šnipinėti draugiškos Lietuvai JAV, tačiau matyt šnipinėjo rusų naudai, turėdama Lietuvos diplomatės neliečiamybę, todėl ir buvo paprašyta neišdintis iš JAV

Dar 2016 m. rugpjūčio 23 d. gavau JAV Valstybės departamento atsakymą, kad mano prašymas priimtas, biurokratai pradėjo ieškoti mano prašomų dokumentų ir juos gavę man atsiųs:

 

 

 

Beje, valstybės departamento atsiųstame laiške buvo aiškiai parašyta, ko ieškoti JAV valstybės archyvuise : "deportation of Lithuanian diplomat Dalia Grybauskaite" (Lietuvos diplomatės Dalios Grybauskaitės deporatcija)

 

 

Donaldas Trampas viešai pavadino Dalią Grybauskaitę "labai kvaila" ("very stupid"), pastaroji apsidžiaugė dėmesiu (pildoma pokalbio stenograma)

 

Dar pernai, kai trijų Balstijos šalių prezidentai viešėjo JAV ir susitiko su prezidentu Donaldu Trampu, pastarasis viešai pavadino Dalią Grybauskaitę "idiote" ("very stupid"), pastaroji apsidžiaugė dėmesiu.

Donaldas Trampas viešai pažemino Dalią Grybauskaitę : "Tikiuosi, turėsiu gerus santykius su Vladimiru Putinu", nutraukė ją sakydamas, kad ji jau sakė jam tą patį Ovailiniame kabinete, ir jam tai nusibodo.

Beje, kalbėdamas Baltuosiuose rūmuose su trijų Baltijos šalių prezidentais, Donaldas Trampas sviedė į veidą Daliai Grybauskaitei tokią frazę : "Visi nori gerų santykių su Rusija, išskyrus labai kvailus žmones" (Cituojant pažodžiui : "getting alone with Russia would be a good thing, not a bad thing. And just about everybody agrees to that, except very stupid people". 

 

Kadangi šalia stovėjo Dalia Grybauskaitė, kurios vienintelė politika yra slėpti savo aferas keikiant paskutiniais žodžiais Rusiją ir jos prezidentą V.Putiną, ir siekiant bet kokia kainą išprovokuoti Vakarų ir Rytų konfliktą, pasaulis jai turėjo sugriūti.

Po to, kalbėdamas spaudos konferencijoje, JAV prezidentas Donaldas Trampas vakar pasakė tokią frazę : "niekas nebuvo toks kietas su Rusija, kaip aš. Tačiau tai sakydamas, aš manau, kad aš galiu turėti gerus santykius su prezidentu Putinu. Gali būti, kad aš neturėsiu gerų santykių su juo, tada jūs viską sužinosite. Jūs sužinosite tai dar anksčiau už mane. Todėl didelė tikimybė, kad aš turėsiu gerus santykius su Putinu. ir prisiminkite tai - susitarti su Rusija ar Kinija yra geras dalykas. Susitrati su kitomis šalimis (atsisuka į trijų Baltijos šali prezidentus) yra geras dalykas. Todėl aš manau, kad aš galiu turėti labai gerus santykius su Rusija ir Putinu, ir jeigu man pavyktų, tai būtų nuostabus dalykas. Nors yra didelė tikimynė, kad to neatsitiks". 

Dar įdomiau – Donaldui Trampui trūko kantrybė, bendraujant su Dalia Grybauskaite – jis ją pertraukė sakydamas ‚Ji man jau sakė tą pati ovaliniame kabinete“. (pateikiama D.Trampo ir Grybauskaitės dialogo stenograma)

 

Pažodžiui galima pacituoti, ką pasakė D.Trampas, kreipdamas į Dalią Grybauskaitę :

„Three presidents just told me, that NATo is taking tremendous amount of money because of Donald Trump and what it withoot me it would have never happen. So NATO is much stronger. You may wanna say that? Would you like to say that madam prezident? Please“ (Trys Baltijos prezidentai man pasakė, kad dėl Donaldo Trampo NATO pasiima miližiniškus kiekius pinigų ir kad be manęs to nebūtų atsitikę. Ar jūs norite tai patvirtitin, prašau madam prezidente“)

Čia Dalia Grybauskaitė įjungia savo atmintinai išmoktą plokštelę: „ We taked already five minutes ago, that for us important to the presence impatous of the USA in NATO. We expect together with the US to go into deep reforms of NATO, especially on desicion making and desicivness, denial wchich we expect to see from Russia in case of agression. Without the US it is not possible – about 80 per cento f spendings to the NATo coming form the US – this is why the vital leadership of the US in the reforms is important – we are behind and with you. I thing the best allies in Europo is Baltic states, and we are already doing our homework, spending already 2 per cent of GDP on defence, and we are lookin at more resultative NATO „. (Labai nuobodi kalba – „mes jau kalbėjomės prieš penkias minutes, kad mums svarbu išlaikyti JAV lyderystę NATO. Tikimės kartu su JAV vykryti gilumines NATO reformas. Be JAV, kuri sumoka 80 proc. NATo išlaidų, tai nebūtų įmanoma. Aš anau, kad mes esame geriausi JAV sąjungininkai Europoje, tačiau mums reikia, kad NATO  priimtų ryžtingesnius sprendimus Rusijos agresijos atveju...“. 

Čia D.Trampo nervai neišlaikė ir jis pertraukė D.Grybauskaitę :  „Is Donald Trump make a diference in NATO? This is a very risky question. She said to me the same thing, which she said in the Oval Office.  NATO is taiking billions of dollars more because of me. But enev germany is spending more thant one per cent.“ (Ar D.Trampas nepakeitė NATO? Čia toks labai suktas klausimas. Ji man  sakė tą patį ovaliniame kabinete. NATO gauna milijardus dolerių daugiau dėl to, kad aš tapau prezidentu“.

 

Čia pat D.Trampas nepajėgė nuslėpti savo ironijos „ NATO dabar dėl to, kad aš esu JAV prezidentas, yra finansuojama milijardais dolerių daugiau, negu būtų finansuojama, jeigu prezidente būtų tapusi Hilaru Clinton, kuri yra aferistė“ (Crook).

 

 

Kita vertus, ne taip neseniai Donaldas Trampas išvadino kvailiais tokius, kaip Grybauskaitė, už tai, kad jie nenori gerų santykių su Rusija

 

 

 

 

 

Peržiūros: 6953

Komentarai   

+56 # Vytautas 2019-09-27 10:49
Kokia čia paslaptis, kas gali paneigti, ką visi žino. Juk Grybauskaitė dar Leningrade, kai mokėsi, turėjo "Magnolijos", "Lapės" (Lisica) bei "Voveraitės" (Belka) slapyvardžius.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+52 # ARTHUR 2019-09-27 11:02
Neblogai būtų susipažinti ir su ponios Dalios veikla (stažuote)Džorštauno universitete JAV...... Įdomu kokį "mokslinį" laipsnį jai suteikė tenai,prieš prastumdami į LT Prezidento postą?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # Neišliustruota 2019-09-27 11:03
Komunistė,Burokevičiaus bendražygė ,koloborantė? Rusijos valstybės paslaptis ? Masiulio @ pašto karvelis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+43 # Spauda raso 2019-09-27 11:04
Uz "nuopelnus" Lietuvai Grybauskaite gavo LGBT ir Femenisciu "ambasadores" pareigas :lol: :lol: :lol: Daugiau ji niekur nebetinka?!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # vladas lukosevicius 2019-09-28 12:27
Na jau KGB visai nusirito ,,,, jei tik tokias mistines , niekuo neipareigojančias visuomenines pareigas sugebėjo pasilyti savo agentei ….
Perdaug apsišvietė ir apsijuokė KGB prostitutė per visą pasaulį. Visi stengiasi atsiriboti nuo jos , kaip nuo maro .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Vanda 2019-09-28 12:28
O į Leningradą niekas nepasiūlė sugryžti ? Na nudėvėtos ir subruktos prostitutes ten jau nereikalingos …
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # JOKIMAS 2019-09-28 12:30
LYGIU GALIMYBIŲ ATSTOVAS PINIGUOSE?
O kas jai ir jos apsaugai amokėjo šią kelionę? Tikiuosi,kad ne Lietuvos valstybės biudžetas, t.y. visi mes, o pati pensininkė!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+45 # Snoras 2019-09-27 11:06
Pagoglinkit straipsnį - "P. Porošenkai areštuotas turtas, gresia ilgi metai kalėjimo". Anksčiau ar vėliau ir Grybauskaitei tas pats bus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Virgilijus 2019-09-28 12:48
Tikrai dabar matau, kad ši ilga istorija taip nesibaigs. Snoro akcininkai gyvi ir sveiki ir visiškai nesiruošia kapituliacijai. Priešingai, Grybauskaitei prisieis vykti į Paryžiaus arbitražą pasiaiškiti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+40 # Pranas Pričkus 2019-09-27 11:42
Manau Nausėda jau įsirašė į gryblandsbergyno gretas ir eis jų pramintu keliu? Neleiskime vandens patrankai rūdyti. Grybauskaitė akivaizdžiai dirbo 10 m. prieš mus, o jos gauja ir ji šaukė "rusai puola", kam ji tarnavo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-39 # popas 2019-09-27 16:38
Nevyklelis Drizius gavo automatizuota atsakyma, ispudingas pasiekimas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # šungrybiui 2019-09-27 17:15
gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # vladas lukosevicius 2019-09-28 08:10
Na ką naujo jie gali paviešinti ,,, viskas ir taip žinoma .... KIEKVIENA spec. tarnyba turi ,,LOVOS AGENTUS ,, o Leningrade KGB butuose jai gerai sekėsi verbuoti užsieniečius ....
Na gal paviešins ir jos aptarnautą kilometražą , bet apie tai tik rusai turi visą medžiagą ....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # VILIUS KAZĖNAS 2019-09-28 12:20
ŠAUNUOLIS AURIMAS DRIŽIUS. VIENINTELIS NEPRIKLAUSOMAS NESISTEMINIS , KURIS KOVOJA SU VALDŽIOS MAFIJA.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Lionė 2019-09-28 12:23
Paklausius G.Nausėdos kalbos JT, kyla klausimas. Kas rašo kalbas tam “bankų berniukui”? Kokia Rusijos agresija prieš Gruziją, jei net tarptautinis tribunolas pripažino, kad buvo Gruzijos agresija. Ji pirma pradėjo šaudyti. Gal tada prisiminkime, kas bombardavo Belgradą be jokio leidimo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Labas 2019-09-28 12:24
Nu ką pamatė mūsų baranai ką išsirinko ar dar nesuprato, kad niekas nesikeis–buvom ir liksim prostitutai, vel aštrina santykius su kaimynais Lietuvos žmonių gerovės sąskaitą. Valio draugai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # cegevara 2019-09-28 12:25
apie kokias zmogaus teises sitas nuoseda pliurpia ,kur tos teises ziurima ar garliavoj,ar palecki uzdarius kur ta teise,na pliurpalius koks ir turi buti juk jankiai parinko dabar klausykimes pasaku…vargas tau jeruzale,kaip nera vyro taip ir nera kazkokie popieriniai kalbetojai ir daugiau nieko,nieko apie lietuvos zmoniu gyvenimo pagerinima,tik ginkluotis ,rusija,rusija ir dar karta rusija,idomiai jankiai sustate rinkimus as zinojau,kad is sito pierco nieko nebus,taciau nebuvo uz ka balsuoti negi vel senmerge rinksi…
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Dabar 2019-09-28 12:31
Grybauskaite bus ishkrypeliu, feminisciu ir kitokio nepilnavercio meslo AMBASADORE :DDD Sakiau, kad ji politikoje visiska vepla uz tai ir atstovaus dabar LGBT mesla. :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Saulius Skėrys 2019-09-28 12:37
Paviešinkit 2011 metų laiškus iš SNORO sustabdymo laikų. Ir juos ištirkit. Mažai Ožio tvartelinių gaujai ir tai prosti.tutei Tulpei nepasirodys. O Tulpei tai bus ne jos “meilės” laiškai E.Masiuliui, nuo kurių vien paviešinimo Bestija iš baimės vos n.e.apsimyžo. :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Grybauskaite 2019-09-28 12:42
Tau papildomos rizikos veiksnys bankas Snoras, kuris tave lydės visą gyvenimą, jei anksčiau pačios nepasodins. Būtų ką ir vaikučiams papasakoti, jei tokių turėtum, kokia mamytė buvo niekšė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # Atas 2019-09-28 12:44
Dar ir valstybės priešų KGBistų sąrašus reikia pagarsinti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Vanda 2019-09-28 12:40
Kaip ji iškenčia per 35 C karščio su tuo savo mėlynu paltu ir ilgom kelnėm, siaubas. Kas pas tą moteriškę klyne dedasi, viskas sušutę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-33 # Edis 2019-09-29 00:05
Kažkokia nesąmonė.kam dirbo Grybauskaitė,kodėl.tai neturi jokios reikšmės.tai buvo geriausias mūsų prezidentas,už kurį mes dauguma Lietuvos gyventojų balsavome.gaila,kad negalėjo būti dar trečiai kadencijai.moteris stipresnė ir už vyrus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Juozas 2019-09-29 11:52
Pagrindiniai Lietuvos vagys lanzbergiu seima gyvena be dalybu nes visa seiminele uzsijema aferizmu ir vagimu stambiu mastu.Jie pageda giesmele kad rusas jau nebeuzkalnu tik kaip nejama tas rusas tos nuskurdintos lietuvos ,nors tu ka.Kitu atveju jei rusas ir uzeitu tai lietuvoje gyventi taptu geriau nes visi tie patriotai bandytu pabegti su visais pavogtais milijonais,o tada ir tauta atimtu is ju tuos turtus ir liktu jie vergais padaryti,tokiu lanzbergiu seima tai pati pirma parduota butu i afrikos aborigenu vergove ar net uz dyka atiduoti,jau tie paranojikai igryso iki gyvo kaulo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Nuomonė 2019-09-29 12:13
Knyga "Raudonoji Dalia" turėtų būti dalijama mokyklose ir darželiuose vyresniųjų grupėse,kad ateinanti karta nepadarytų tokios pat klaidos kokia buvo padaryta dabar. O knygos apie Landsbergių-išdavikų dinastiją reikalinga ,kad finansuotų valstybė ir būtų kaip mokyklinis vadovėlis,kad ,Neduok Dieve, vėl negimtų ir neplistų tokia giminė. Niekada. Dalijama turėtų būti ir nepaprastai įžvalgi Vytauto Petkevičiaus knyga "Durnių laivas". ;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # XXL 2019-09-29 11:55
Svarbiausia yra tai, kad neaišku kam atiteks Magnolijos DG turtai, ar jau parašytas testamentas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # T0mas 2019-09-29 12:00
Grybfuflauskaites turtas dabar kasdien byra i Hitlerzbergio sauskelnes.... :D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # manau 2019-11-14 14:33
arkliadantei.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Mikas 2019-09-29 11:59
Žilagalvis senelis - Grybauskaitei:
Jau sau­le­lė at­sto­da­ma ri­tas... Me­tas pjaut, ką pa­sė­jai. Ogi – žiū – aš nie­ko nepa­sė­jęs /Donelaitis/ O pasėjai tik blogį, ar ne, Raudonoji Dalia?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # GERA ATMINTIS 2019-09-29 12:03
PAMENU, ĮKLIUVO TULPĖ SU LAIŠKAIS MASIULIUI IR VOS NE.APSIMYŽO IŠ BAIMĖS . DABAR, KAI YRA IŠMESTA UŽ BORTO NET EUROSOJŪZO , TURĖTŲ SUSIMĄSTYTI, O JI VIS DAR ČIULPIA LANDSBERGIUI IR KUBILIUI.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Nu jo 2019-09-29 12:04
Kalbama, kad viena Leningrado Ždanovo universiteto buvusi absolventė yra, ne tai, KGB agentė ir turėjo net kelis slapyvardžius "Magnolija", "Lisica" (lapė) ir "Beločka" (voveraitė). Sakykite . ar tai tiesa?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # MELAGE JI GIMUS 2019-09-29 12:09
Siūlau prokurorams ir kitokiems tyrėjams būtinai dar kartą pažiūrėti visą konservatorių bendruomenę labai sudominusią ir stipriai papiktinusią vaizdo juostą „Хозяйка Литвы“ (Lietuvos šeimininkė). Pagoglinkite straipsnį "Filmo apie Lietuvos šeimininkę kūrėja išvyta iš Latvijos, gavus prašymą iš Lietuvos", nes vėl buvo rodoma šios autorės filmas „Хозяйка Литвы“, ten yra pridėta Video.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Nėra ką pridurti... 2019-09-29 12:11
ANKSČIAU PERSKAIČIAU STRAIPSNĮ "Prezidentė pareiškė užuojautą dėl teroro išpuolio Kraistčerče". TODĖL KLAUSIU KAIP 3 VAIKUČIŲ MAMA, TAVĘS IŠVERSTASKŪRE, – KADA BAIGSI TEIKTI MATERIALINĘ PARAMĄ IR GINKLUS UKRŲ FAŠISTAMS? KADA PAREIKŠI UŽUOJAUTĄ ŽUVUSIEMS DONBASO VAIKUČIAMS?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Klausimai Daliai 2019-09-29 12:17
Prieš išeidama į užribį, būkite maloni, atsakykite į kelis klausimus: 1. Kaip pasikeitė Lietuvos santykiai su kaimynais? 2. Kaip pasikeitė valstybės saugumas? 3. Kaip pasikeitė švietimo lygis? 4. Kaip pasikeitė socialinė atskirtis? 5. Kaip pasikeitė skurdo lygis? 6. Kiek šimtų procentų pakilo maisto, prekių ir paslaugų kainos? 7. Kaip pasikeitė šeimos padėtis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Aktualus straipsnis 2019-09-29 12:22
Pagoglinkit straipsnį "Už kiek parduota Lietuva?"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # MAGNOLIJA 2019-09-29 12:30
DĖL ŽMONIŲ APIPLĖŠIMO BANKE SNORAS EX-PREZIDENTĘ D.GRYBAUSKAITĘ - KGB EX-PROS.TI.TU.TĘ Į KALĖJIMĄ!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # J.Radovičius 2019-09-29 13:02
Vargu, ar po 1991 metų Grybauskaitė tebedirbo Rusijai. Slaptųjų tarnybų darbuotojų gera uoslė, o ji ir šiaip protinga. Truputį pavėlavo išeiti iš LKP, bet čia nieko, juk ją paskui palaikė Brazauskas ir Landsbergis. Tikriausiai, 1999 metais ją deportavo iš JAV už nuslėpimą savo ankstesnio priklausymo KGB. Gal CŽV iš karto to nežinojo. Na tai kas, toji deportacija buvo grynas formalumas. Grybauskaite po 1991 metų uoliai įrodinėjo, kad ja galima pasitikėti. Ir įrodė, jai leido net tapti Eurokomisijos komisaru ekonomikai. Taigi, ta deportacija rimtesnės reikšmės neturi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # J.Radovičius 2019-09-29 13:09
Drižius neretai geidžiamą palaiko esamu. Kiek suprantu, Valstybės departamento laiške jam pažadėtas tik atsakymas 2021 metais, o koks jis bus visai neaišku. Straipsnio antraštė skubota.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # LANDSBERGHANDONIJA 2019-10-01 20:10
Pasidomėję pamatysite Snoro banko antiįstatymiško sužlugdymo užsakovų gijas: JAV spec. tarnybos-Švedijos bankų sektorius-LR prezidentūra. Užsakovai buvo verslininkai, susikirtę su Snoro banku konkurse, kurio metu buvo parduodamas bankrutavusio pasaulinės krizės metu ,,Chrysler” lengvųjų automobilių SAAB padalinys Švedijoje. Švedai skambino į JAV spec.struktūras, šios tarpininkavo-skambino Į LR Prezidentūrą, o prezidentūra (suprantate ką turiu galvoj?) atsižvelgė į JAV žvalgybininkų prašymą-rekomendaciją-įsakymą: prisijungė ir VSD… Oficiali Snoro banko apkaltos priežastis – neva, per mažos banko neliečiamos lėšos krizės,(kuri įvyktų,jei banko klientai staiga panorėtų atsiimti savo indėlius, nelaukdami sutarties pabaigos termino) padariniams šalinti. Nors iš tikrųjų ši neliečiama banko atsarga Snore buvo reikalaujamos sumos, tačiau bankas Snoras buvo užgrobtas konservatorių-liberalų chuntos ir Snorui nebuvo leista toliau dirbti, paprasčiausiai jį iškart jėga uždarė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Kas čia nesuprantam? 2019-10-02 20:59
Ar Putinui, ar kokiam kitam kokios kitos valstybės vadovui tam kad laikytis valdžioje paranku turėti išorės priešų taip suburia t visuomenę apie save, na o priešiškumą jau pasirūpina agentai agentėliai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Anette 2019-12-25 00:21
Aš taip džiaugiuosi, kad mano santuoka buvo atkurta. Mano buvęs vyras grįžo, kai paliko mane ir mūsų 2 vaikus kitai moteriai. Man buvo taip malonu susitikti su dr. Ilekhojie, kaip jis padeda daugeliui žmonių sugrąžinti meilužį, todėl susisiekiu su juo, kad padėčiau ir man. būtent taip dr. Ilekhojie padėjo man sugrąžinti mano vyrą. Didelis ačiū jums dr. Ilekhojie, nes aš niekada negalvojau, kad mano buvęs vyras sugrįš pas mane taip greitai. Tu esi geriausias ir geriausias pasaulyje. Jei esate čia ir jums reikia jūsų buvusio meilužio ar jūsų vyras persikėlė į kitą moterį, daugiau nebeverkite, susisiekite su šiuo galingu rašytoju. Ačiū! „Ilekhojies“ susisiekite su arba skambinkite +2348147400259
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti