Kam A.Juozaičiui reikalinga partija/judėjimas ir partneriai?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (4 Votes)

Kam A.Juozaičiui reikalinga partija/judėjimas ir partneriai?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peržiūros: 1331

Komentarai   

+3 # A.l. 2019-09-22 15:21
Juozaitis yra prieš emigraciją, bet nepaaiškina, kaip Lietuvoje išgyventi ir gyventi tokiems, kurie neturi galimybių išsilaikyti iš 100-200 eurų, kurių indėlius pavogė Vagnorius, kuriuos Nepriklausoma Lietuva apgavo ir apvogė...Žmonės išvyko duoneliauti į svetimus kraštus, o sugrįžus irgi nėra JOKIŲ perspektyvų normaliam gyvenimui. Mano artimi žmonės prarado Lietuvos pilietybę, o ponas Juozaitis yra prieš dvigubą pilietybę, tad praranda palaikymą trečiabangių emigrantų. Aukotume ir palaikytume šį poną, bet jo programa neatitinka mūsų politikai. Aukotume Juozaičio skolų padengimui, bet dabar-NE. Pats yra išdavęs šeimą, parsivežęs ruskelą iš Kaliningrado...KOKS JIS Lietuvos patriotas ir lietuvis????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Pranas Pričkus 2019-09-23 22:16
Parsivežė rusaitę ir pasakė: Lietuva yra čia, mokykis lietuviškai, rusiškai aš senai jau moku. O Juozaičiui reikalingas Seimo mandatas, nors jau jo traukinys nuvažiavęs, ypatingai dėl paskutinių pasisakymų mitinge?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # GEDIMINAS ŽILINSKAS 2019-10-14 05:47
NEW YORK ...kaip, anksčiau rašė - lenkų patriotų, savatrašis "TYLKO POLSKA" /"VIEN LENKIJA"/, leidžiamas Varšuvoje - tai po įvedimo Lenkijoje : to vad, **dvigubos pilietybės** įstatymo, būtent - jau nuo 2002 m., suvažiavo - gyventi į Lenkiją : virš 22 tūkstančiai, žydų palikuonių iš užsienio... Iš jų - net 80 %, nemoka leknų kalbos. Lenkai - buvo globalistų išprovokuoti, ir neįrašė istatyme : lenkų tautybės - pagrindinio reikalavimo, pasui gauti!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # GEDIMINAS ŽILINSKAS 2019-10-14 06:08
NEW YORK...Todėl, ir iškilus - Kovotojas, už Laisvę Lietuvai : nuo SĄJŪDŽIO - Dainuojančios Revoliucijos laikų ; didžiai mūsų Gerbiamas - Tamsta, Arvydas Juozaitis : yra PILNAI TEISUS, demokratiškai stabdydamas - SVETIMOSIOS MIGRACIJOS, JTO PRIEVARTĄ, viešai - taikomą iš to dviparlamentinio : vad, ** Jevre - sojūzo**, ir Lietuvai !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti