Kristupas Krivickas : “Policijos šefas Saulius Skvernelis mane įspėjo, kad policija mane seka”

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.92 (6 Votes)

Kristupas Krivickas : “Policijos šefas Saulius Skvernelis mane įspėjo, kad policija mane seka”

Aurimas Drižius

 

Kristupas Krivickas, buvusios garsios TV laidos „Akistata“, parengęs nemažai skandalingų laidų apie, pvz., Garliavos pedofilijos bylą, 2011 m. sulaukė generalinio policijos komisaro Sauliaus Skvernelio skambučio. Po susitikimo su dabartiniu premjeru K.Kristupas nusprendė, kad daugiau laidų šia tema rodyti daugiau neverta.

Neaišku, kokių grasinimų sau arba savo šeimai sulaukė K.Krivickas, tačiau po minėto susitikimo jis ėmė kalbėti, kad pasitiki Lietuvos teisėsauga, kurią iki tol aštriai kritikavo.

Tačiau puse lūpų K.Krivickas išsiduoda, kad buvo šantažuojamas. Jis atsakė į LL klausimus:

 • Kas nutiko tarp jūsų ir S.Skvernelio dar 2011 m., kai jis dar buvo policijos šefas? Kiek žinau, jis jus kvietėsi į policiją, kažkaip gąsdino, šantažavo?
 • Pabandysiu primininti aplinkybes...Skvernelis tuo metu buvo policijos departamento vadovas. Aš turėjau su juo susitikimą policijos departamente, dabar neprisiminsiu, kieno iniciatyva.
 • Skvernelio, jo sekretorė jums skambino ir kvietėsi.
 • Gali būti, žodžiu, buvo taip, kad mes susitikome Policijos departamente, Skvernelio kabinete. Tuo metu, man atrodo, kad jis paprašė mano mobilaus telefono numerio, pasitikslino...dar kažką mes aptarėme. Ir tada Skvernelis užsiminė, kad jis esą tiksliai nežino, tačiau galėjo būti taip, kad mano atžvilgiu buvo taikomos sekimo priemonės. Ir jos galėjo būti ne iki galo sankcionuotos, ir kad neva buvo siekiama prie kažko pritempti.
 • Betgi jūs suprantate, kad premjeras padarė nusikaltimą, sekamam žmogui pasakęs, kad policija jį seka?
 • Tada aš kreipiausi į labai daugelį žmonių, prezidentūrą, Seimo nac. Saugumo komitetą, generalinę prokuratūrą, prašydamas atlikti tyrimą ir nustatyti aplinkybes, ar iš tiesų policijos departamentas atliko kokius nors sekimo veiksmus mano, kaip žurnalisto atžvilgiu, ir ar policija galėjo savavališkai atlikti stebėjimo veiksmus. Paskui gavau iš prokuratūros, ir policijos imuniteto tarnybos, buvau susitikęs ir su tuomečiu jos vadovu Malaškevičiumi. Jie atliko tyrimą, ir man parašė raštą, kad mano atžvilgiu nebuvo pažeistas kriminalinės žvalgybos įstatymas.
 • Tačiau ar policija pripažino, kad jūs buvote sekamas?
 • Kiek aš atsimenu iš atsakymo, tai man buvo pasakyta, kad mano atžvilgiu nebuvo taikomos operatyvinės priemonės, nebuvo sekimo ir pasiklausymo, todėl pareigūno pasamprotavimai nėra kažkoks jo nusižengimas. Tai ir viskas. Man tuo meti atrodė, kad veikiančiam žurnalistui bandoma pakenkti, ir aš tikrai kreipiausi labai plačiai.
 • P tai jūs darėte kažkokias laidas apie tai, kad Skvernelis jus įspėjo, kad esate sekamas, ar viešinote tą istoriją? Nes aš ją pirmą kartą girdžiu.
 • Ne, paskui aš tiesiog parengiau laidą, kurioje tas aplinkybes tiesiog konstatavau – patį susitikimą, pasakytą informaciją, mano reakciją į tą informaciją, ir kad tai turi būti ištirta. Ir jeigu buvo toks sekimas, tai turi būti atsakyta, kodėl. Tačiau aš paskui supratau, kad tai buvo vidiniai aukštų pareigūnų karai.
 • Tarp Račkausko ir Skvernelio?
 • Būtent taip. Nežinau, kas priklausė dar toms grupuotėms. Tačiau mane ta informacija suneraminto, ir aš nusprendžiau, kad reikia viską viešinti. Tada pasielgiau taip, kaip ir priklauso – aš tą informaciją paviešinau labai plačiai ir kreipiausi į visas institucijas.
 • Ar jūs ta tema padarėte kažkokią TV laidą, nes aš kažkaip tokios neprisimenu?
 • Kažkokia laida vis dėlto buvo, gal ir ne mano. Vis dėlto aš nusprendžiau tokios laidos nerodyti, o parodė kolegos. Kažkokioje publicistinėje laidoje aš pasisakiau apie tą istoriją, dabar neprisiminsiu. Bijau, kad ne aš pats dariau tą laidą, o kažkas kitas.
 • Tačiau kažkodėl po šio susitikimo baigėsi jūsų laidos apie Garliavos pedofilijos bylą? Ir daugiau neprisimenu, kad po šio susitikimo būtumėte padaręs kažkokių rezonansinių laidų. Gal būt, tas susitikimas ir buvo priežastis, kad jūs nusprendėte mestis į bulvarinę žiniasklaidą, ir daryti laidas apie „pupytes“?
 • Oi ne, dar ilgai po to aš dariau tiriamąsias laidas, manyčiau, gal porą metų.
 • Tačiau jau ne apie pedofilijos bylą?
 • Netgi ir šio susitikimo metu aš nusprendžiau šią temą palikti be aktyvaus dėmesio dėl paprastos priežasties – tai tapo politine istorija. Kai žmonės iš tos istorijos ėmė daryti politiką, aš pasitraukiau. Kai šia istorija ėmė naudotis įvairių politinių partijų atstovai, ir paskutinis katalizatorius buvo tada, kai buvo įkiurta partija, ir ji dalyvavo rinkimuose, ir žmonės pateko į Seimą.
 • O tai kas jiems beliko daryti, kai niekas nereagavo į šią istoriją?
 • Aš jų ir nesmerkiau ir nekritikavau, tiesiog daugiau laidų ta tema neberodžiau, nes tai jau tapo politine tema.
 • Tai vis tiek nesupratau – Skvernelis jus kvietėsi todėl, kad norėjo sužinoti jūsų telefono numerį?
 • Manau, kad jis norėjo pasitikrinti, ar to numerio buvo klausomasi.
  • O tai jūs abejojate, kad jūsų numerio buvo klausomasi?
 • Aš gyvenu taip, kad nebijau, kad visus mano pokalbius galėtų transliuoti į eterį, todėl man tai nesudaro absoliučiai jokių problemų.
 • Tai tos Skvernelio užuominos, kad neva jūsų laidos skatina Drąsių Kedį „žudyti šėtonus“?
 • Ne taip supratote. Skvernelis išreiškė susirūpinimą, kad kažkokie kolegos norėjo sumanipuoliuoti bylos tūriniu, sugalvodami, kad, pvz., mano laidos galėjo turėti kažkokios įtakos. Tai tos laidos apkritai neturėjo jokios įtakos šios istorijos eigai. Skvernelis suprato, kad bet koks veikimas, peržengiantis kriminalinės žvalgybos įstatymą, ir bet koks nelegalus žurnalisto sekimas yra nusikaltimas. Ir būdamas sąmoningas pilietis, Skvernelis mane perspėjo, o aš būdamas atviras, visuomeniškas ir publicitiškas, labai akivaizdžiai pamačiau, kad tai yra visuomenės interesas. Ir kad tai nėra privatus reikalas. ir todėl apie tai ėmiau kalbėti. Nors svarbiausia buvo sužinoti, ar iš tikrųjų buvo toks sekimas, ir kas jį inicijavo. Tačiau policija aiškiai atsakė, kad jokios ribos peržengtos nebuvo.
 • Ir jūs, žinoma, jais patikėjote?
 • Na, žinote, paskui kalbėjau ir su Skverneliu, ir su Račkausku. Skvernelis sakė, kad jis norėjo atkreipti dėmesį į...
 • Tai, kad daugiau tokių laidų nedarytumėte?
 • Ne. O tai, kad jo kolegos galėjo prieš mane daryti nusikaltimus. Mano galva, Skvernelis pasielgė pilietiškai, žmogiškai ir teisingai. Paskui kalbėjau ir su Račkausku, ir supratau, kad jokių priešiškų veiksmų prieš mane jis neatliko. Matyt, tai buvo jų abiejų vidinės kovos pasekmė, ir aš pasižiūrėjau labai objektyviai, nestodamas nė į vieną pusę.
 • Žodžiu, jie jūs įtikino, kad pedofilijos nebuvo, o žmones šaudė Kedys?
 • Manęs niekas neįtikino, nei kad ji buvo ar jos nebuvo. Aš kaip žurnalistas surenku medžiaga, ir leidžiu pasisakyti abiems pusėms. Kiti kolegos šioje istorijoje suteikė daugiau dėmesio kitai pusei, ir žiūrovas galų gale gauna abi nuomones. Kai tai tapo politine istorija, aš pasitraukiau. O toliau – patys žinote, istorija tęsiasi.

 


Karolis Venckus : "Tai kokia Kristupas Krivickas nuomonė apie Garliavos įvykius?"

 

Leonas Merkevičius

Krivicką išgąsdino pokalbis su S.Skverneliu: "bylos medžiagoje esantys TV prodiuserio K. Krivicko parodymai – prodiuseris pareigūnams yra atskleidęs, kad 2011 metų vasarą su juo susisiekė moteris iš Policijos departamento ir pranešė, kad su juo nori pasikalbėti S. Skvernelis. Susitikus su generaliniu komisaru, S. Skvernelis atskleidė, kad K. Krivicko atžvilgiu V. Račkauskas galėjo inicijuoti neteisėtą sekimą, dėl kurio pradėtas tyrimas. Anot komisaro, šio sekimo tikslas – prikabinti K. Krivickui bylą dėl kurstymo žudyti D. Kedį.

Skviernas prigąsdino Krivicką, kad jam pradėtas tyrimas, nes jis neva sukurstė Kedį žudymams. Čia iš alfa straipsnio apie Račkausko, Ulpio ir kt. bylą. Jei toks tyrimas prieš Krivicką būtų buvęs, Skviernas pats turėtų būti teisiamas dėl info nutekinimo.


Duodamas parodymus K. Krivickas atskleidė, kad dėl šio reikalo S. Skvernelis jam siūlė pasikalbėti su D. Malaškevičiumi. Pagarsintus parodymus išklausęs Policijos Imuniteto valdybos viršininkas patvirtino, kad buvo susitikęs su K. Krivicku, tačiau tikino – joks tyrimas dėl esą V. Račkausko duoto neteisėto nurodymo sekti TV prodiuserį nebuvo pradėtas."

Skvernelio kova su Račkausku - tikri sostų karai


Buvęs generalinio komisaro pavaduotojas Visvaldas Račkauskas kartu su dar keturiais Policijos departamento ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) pareigūnais buvo teisiamas dėl to, kad esą žinojo apie Drąsiaus Kedžio rengiamą „velnių medžioklę“ Kaune, bet patingėjo žudynėms užkirsti kelią.

 

Tačiau Račkauskas dar 2013 m. teigė, kad pagrindinis jam, buvusiam LKPB viršininko pavaduotojui Tomui Ulpiui ir kitiems trims pareigūnams iškeltos bylos tikslas yra tuometinio generalinio komisaro Sauliaus Skvernelio bandymas susitvarkyti su neparankiais ar neįtikusiais aukštais pareigūnais. Vilniaus miesto apylinkės teismui dar kartą atvertus penkiems pareigūnams iškeltą bylą, buvo pagarsinti TV prodiuserio Kristupo Krivicko duoti parodymai, kurie patvirtino V. Račkausko žodžius – S. Skvernelis buvo pasikvietęs TV laidų vedėją pasikalbėti ir atskleidė, kad V. Račkauskas šio atžvilgiu galėjo inicijuoti neteisėtą sekimą.

Pokalbis su generaliniu komisaru – apie šio pavaduotoją

„Viso šito tyrimo, baudžiamosios bylos pagrindinis taikinys buvau aš. Man labai apmaudu, kad šie keturi vyrai teisiami kartu su manimi, nes tikslas – atleisti mane iš pareigų ir sukompromituoti – buvo pasiektas, jo siekė naujai paskirtas generalinis komisaras Saulius Skvernelis.

Jie, kaip ir aš, apskritai jokio nusikaltimo nepadarė, vykdydami savo tarnybines pareigas“, – 2013 metų gruodį Vilniaus miesto apylinkės teisme, duodamas parodymus, teigė buvęs generalinio komisaro pavaduotojas V. Račkauskas.

Šiuos V. Račkausko duotus parodymus teko dar kartą prisiminti kovo 25 dieną, prieš teisėją Valerijų Paškevičių stojus Policijos Imuniteto valdybos viršininkui Donatui Malaškevičiui. Šiam pareigūnui duodant parodymus buvo atskleisti ir bylos medžiagoje esantys TV prodiuserio K. Krivicko parodymai – prodiuseris pareigūnams yra atskleidęs, kad 2011 metų vasarą su juo susisiekė moteris iš Policijos departamento ir pranešė, kad su juo nori pasikalbėti S. Skvernelis. Susitikus su generaliniu komisaru, S. Skvernelis atskleidė, kad K. Krivicko atžvilgiu V. Račkauskas galėjo inicijuoti neteisėtą sekimą, dėl kurio pradėtas tyrimas. Anot komisaro, šio sekimo tikslas – iškelti bylą Krivickui bylą dėl tariamo Kedžio kurstymo žudyti.

Duodamas parodymus K. Krivickas atskleidė, kad dėl šio reikalo S. Skvernelis jam siūlė pasikalbėti su D. Malaškevičiumi. Pagarsintus parodymus išklausęs Policijos Imuniteto valdybos viršininkas patvirtino, kad buvo susitikęs su K. Krivicku, tačiau tikino – joks tyrimas dėl esą V. Račkausko duoto neteisėto nurodymo sekti TV prodiuserį nebuvo pradėtas.

„Ar reikia čia komentarų? Aukščiausias policijos vadovas atskleidžia ar tai ikiteisminio tyrimo paslaptį, ar tai tarnybinę informaciją, ar tai šmeižia, ar viskas kartu. K. Krivickas gal suprato, kad S. Skvernelis taip bando suvesti kokias tai sąskaitas, todėl nieko nesiėmė“, – tokius parodymus 2013 metais buvo pakomentavęs V. Račkauskas.

Bijojo dėl pareigūnų gyvybės

Parodymus davęs D. Malaškevičius atskleidė, kad 2011 metų spalio 27 dieną buvo sulaukęs skambučio iš S. Skvernelio – generalinis komisaras jam pranešė, kad teko bendrauti su žurnalistu, kuris itin daug žinojo apie šiuo metu teisiamus pareigūnus. Kaip vėliau paaiškėjo, šis žurnalistas buvo TV laidų kūrėjas Virginijus Gaivenis, į dienos šviesą ištraukęs šiuo metu valstybės saugomą liudytoją, buvusį D. Kedžio pagalbininką Mindaugą Žalimą.

D. Malaškevičius teigė susisiekęs su V. Gaiveniu – žurnalistas patvirtino, kad yra žmogus, kurį įvardijo kaip „informacijos šaltinį“, kuriam aukšti pareigūnai buvo pažadėję išsukti iš baudžiamosios bylos, tačiau pažadai buvo nevykdomi, todėl jis nori kalbėti.

D. Malaškevičius atskleidė po pokalbio su V. Gaiveniu nuvykęs į Kauną, pasišnekėjęs su buvusiu Kauno apygardos prokuratūros vadovu Kęstučiu Betingiu, M. Žalimą apklaususia tyrėja Audrone Gecevičiene, susipažinęs su M. Žalimo parodymais, duotais Jurbarko rajono apylinkės teisme.

Anot Policijos Imuniteto valdybos vadovo, po šio vizito į laikinąją sostinę jis sulaukęs nemalonaus V. Račkausko skambučio. „Tiksliai pokalbio neatkartosiu, tačiau man sakė – nesikiškite“, – teigė D. Malaškevičius.

Nors šie parodymai – ne itin palankūs V. Račkauskui, D. Malaškevičius taip pat savotiškai padėjo buvusiam generalinio komisaro pavaduotojui: Policijos Imuniteto valdybos viršininkui buvo sunku paaiškinti, kodėl V. Račkauskui buvo pareikšti įtarimai, nors M. Žalimas prisipažino, kad apšmeižti atleistą generalinio komisaro pavaduotoją jį įkalbėjo V. Gaivenis.

Parodymus davęs pareigūnas taip pat buvo apklaustas dėl savo pokalbio su vienu iš kaltinamųjų – Dariušu Sinkevičiumi. Šis pokalbis, bylos duomenimis, vyko pas LKPB viršininko pavaduotoją Andžejų Roginskį. Pasak D. Malaškevičiaus, bandyta nuraminti šiuo metu teisiamus pareigūnus, baiminantis, kad stresas ir įtampa gali šiuos privesti net prie savižudybės.

„Pareigūnai sakė – mes liksim atpirkimo ožiais, nors pasitarimai vykdavo pas Matonį (Algirdas Matonis – LKPB viršininkas). Bijojome, kad pareigūnai gali kažką pasidaryti“, – teigė D. Malaškevičius, tačiau kaltinamųjų advokatams užkliuvo viena šio pokalbio aplinkybė – pasikalbėti pasikvietę pareigūnai D. Sinkevičių vertė „nemeluoti ir prisipažinti“.

Bjauriausia tai, kad K.Krivickas po pokalbio su Skverneliu nusprendė baigti savo žurnalisto karreją ir ėmė daryti pramogines laidas apie "pupytes"

Nors prieš tai darė gerus žurnalistinius tyrimus:

 


Papildymas K.Krivicko kometaru:

Labas rytas gerbiamas Aurimai. Skaitau dabar Jusu portale straipsnį apie save, interviu ir visa kita. Ir radau vieną, mano galva, esminį neatitikimą faktinėms aplinkybėms. Norėčiau, kad atkreiptumetė demesi ir patikslintumėte. Taigi: rašote kad po susitikimo su tuometiniu PD gen. komisaru S.Skverneliu 2011 metais, poto neva nustojau rodyti tiriamasias laidas. Tačiau, čia pat tą netiesą paneigia Jūsų portale pateikiama nuoroda i mano laidą Akistata (Kauno Garliavos istorijos tema) kuri eteryje buvo rodoma 2012 04 04. Kitaip tariant Jūsų pateikiama prielaida ir interpretacija, kad esą po susitikimo su Skverneliu nusprendžiau neberodyti laidu apie minėta temą ar kitu tiriamųjų reportažų - neatitinka tikrovės. Labai prašau patikslinti. Žinoma, jeigu esate linkęs savo straipsniuose vadovautis faktais. Pagarbiai K.Krivickas

Laidos Akistata rodymas buvo nutrauktas tik tuomet kai baigesi sutartis su TV3 televizija. 2013 metais
13:33, S

O paskui iki pat 2016 kūriau laidas “Nusikaltimas ir bausme” apie rezonansinių nusikaltimu tyrimu ir bylų užkulisius. Tuo pagrindu 2016 išleidau knyga “Lietuvos politikai ir mafija” kurioje pamineti 3 buve prezidentai, 4 Seimo pirmininkai, 3 premjerai, 4 ministrai, 15 Seimo nariu, miestu ir rajonu merai.

 
Peržiūros: 6158

Komentarai   

+58 # klausimas 2019-09-12 17:17
...nu Skvaernas...be zodziu...kas valdo mus??????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # Misteris 2019-09-12 19:40
KARMA Skvierną išgydys.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # cha 2019-09-12 20:58
Krivickas turi stubura? nuo kada? :o
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # Pilietė SS 2019-09-13 18:12
Nu, gal turėjo, bet vos tik chunta parodė pirštą "Nu! nu! nu! - ir stuburas pykšt - ir lūžo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # Stays 2019-09-12 21:12
Ūsas uz babkes pirkdavo stankes kaip prostitutes paslaugas kuri save reklamuodavo įvairiais būdais susitikimams uz pinigus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+59 # Atas 2019-09-13 00:03
Reiškia, vis tik Krivicką tas sumautas mėntas paveikė, išgąsdino. Kaip gaila! Stengiuosi suprasti: aišku, Krivickas tai ne Aurimas Drižius, kuris ir po pasikėsinimo neišsigando šitų išgamų
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Holmsas 2019-09-13 10:09
Kas toks yra JUNGIAMOJI grandis tarp markizo de SADO ir SKVIERNO?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # CiTaiBent 2019-09-13 13:11
Tipo Krivickas buvo šantażuojamas uż teisingu faktu viešinima ?
Tipo jei meluosi, tai tau nieko nebus :)))
Ir koki kelia jisai pasirinko ? :))))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # Zylė 2019-09-13 13:34
Jaučiu, kas švarkelis neišsikapsts iš šios ligos, kad ir koks gydymas būtų skiriamas. NEGAILA. VISIŠKAI.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # Pranas Pričkus 2019-09-13 15:22
Apsauga yra skiriama tik nusikalstamos teisinės sistemos bendrininkams, kuriems iš vis niekas negresia, tai tik akių mulkinimui. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose yra advokatų, kurių žodis teisėjams yra šventas. Manau ir esu įsitikinęs, kad vienas iš jų yra ir neliečiamas G.Černiauskas, atlikęs prieš mažametę ne tik psichologinį, bet ir fizinį smurtą. Jo vieta prie parašos. Mus valdo nusikalstama teisinė sistema. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Kis 2019-09-13 16:05
Krivickas nuo "akistatos"laiku laikiau ir laikau nerimtu,tai ne tas paukstis,kuris reiketu rinkti i seima,ten tokiu nors vezimu vezk.Zmones rinkite tuos ,kurie tikrai dirbs ,o neuzdarbiaus.Perdon,bet megstu tiesiai sviesiai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # YRA 2019-09-13 16:30
žurnalistai ir žurnaliūgos. Kuris iš jų Krivickas - pasirinkti jums.... 8)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Atas 2019-09-13 23:31
ką čia rinktis, vistiek aišku tik viena - Krivickiukas praskydo! Tikrai abejotina, ar jis vertas posto seime?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # hm 2019-09-14 15:58
sitas 3.14deras eis i Seima ?Jau geriau konservai,nors negerai taip sakyt.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # jeronimas 2019-09-14 21:35
O i seimunus pona Krivicka irgi stumia Skvernelis??Ar cia kazkieno kito siulymu??Tai jeigu stumia per prievarta,ir eina zmogus ne sirdies vedinas,tai koki vaidmeni teks seime atikti??? Buti stukacium,ar rinkti rimtesne info??? Jeigu sirdyje nelike vietos sazinei ir garbei,jeigu savyje nerandi proteviu kodo del meiles savo Tevynei,tai kokio velnio brautis i ta seima???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # nuomonė 2019-09-15 20:53
pats Račkauskas sakė ,kad tai padarė Kedys- N E R I M R T A.....manau ir žmonės ,ne tokie "debilai"kad patikėtų ,kad kažką padarė Kedys........toDĖL ,NEPASITIKIU TEISĖSAUGA..>ir ją lyginu su rusijos...vienas prie vieno....juk per 29 metus nei vienas wALSTYBINIS VAGIS NEPASODINTAS,O VALSTYBĖ TAI IŠTRATINTA,IR "GALINGIEJI ,iš ubagų per 20 metų tapo milijonieriais"ponais".......JEI BŪTŲ KEDYS KĄ NORS PADARĘS,TAI BŪTŲ SUIMTAS IR IŠAIŠKINTAS ,KAIP LATVIIA SAVO PEDOFILUS IVARDIJO ,GREITAI..>galk paklauskit LATVIŲ,pasakys ir musiškių elitinių pavardes ir vardus...būtų idomu,tai dar gal kažko nežinom.......per 29 metus turėjom aklus ir kurčius valdžioje...sako kreipkitės į teisėsaugą...o ar į rusijos kreitumėtės..?????manau viskas išaiškės,bet pedofilija yra labai gėdinga.......viena aišku,jie ir rytą ir vakare dreba...gal nespės pabėgti.....KUO SKIRIAMĖS NUO LATVIŲ
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # jo 2019-09-15 23:11
palicija seka visus kurie apie ja kalba tiesa,kaip ir apie tuos kurie turi ginti,padeti,neskriausti
taigi,krivicka seks kol bus kandidatu...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # vladas lukosevicius 2019-09-15 23:34
KAI TIK VISAS SEIMAS IR VYRIAUSYBĖ GAVO SKVERNELIO NUSIKALTIMŲ ĮRODYMUS iškarto spaudoje atsirado straipsniai apie kažkada paimtą jo kyšį kai dirbo kelių patruliu , kad nukreipti dėmesį ……
Skvernelis rovėsi į prezidentus , kad gauti neliečiamybę ir apsaugą , nes bijo keršto pagal istatymus ir be istatymų už žudikų , vaikpisių ir narkodilerių dangstymą .
Skvernelis turbūt irgi tratindavo nepilnametes kaip Sadeckas kurias VRM itraukdavo į agentūrinę veiklą , o paskui išsukdavo už pedofiliją , smurtą , vagystes , narkotikų ir alkoholio bei kontrobandinių cigarečių platinimą ?
Atsakys jis pilnai , būs teisiamas kaip iškrypėlis ......
Vėžys jam tik pradžia ……
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # tram pam pam 2019-09-17 13:59
Nepatikimas tas kreivickas, jeigu čia palūžo, kas gali garantuoti, kad Tėvynės neišduos? Oi nereikėjo jam kandidatuoti, o gal tikrai Skvernelis jį grūda seiman?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # VYTAS 2019-09-23 09:40
i krumus paskui patruli dejo visa tauta,o Krivickas pirmas visada...norejo buti,tad ir paslido kru,uose ant...taip paslido.kad atsitokejo...kandidatu
lygioj vietoj visiems saugu...cia isvada
o seime dar ir silta-mALKU NEREIKIA PRASYT is valstieciu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Iš Kanados 2019-10-04 17:26
Gerai, kad ir nešrinko Krivicko į seimą. Plevėsa ir liktų plevėsa seime...Gana Ten panašių...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Pilietė SS 2019-10-06 20:46
Krivickai, o kada "pakeitei plokštelę" dėl Garliavos įvykių, ar prisimeni? Pradžioje tikrai buvo geros ir teisingos analitinės laidos, o vėliau apie Garliavą ir Neringą pradėjai kalbėti visiškai atvirkščiai! Dabar gerai nebeprisimenu kokiose laidose, bet gerai prisimenu kaip Krivickas pradėjo dergti Venckienę. Supratau, kad mafija įspėjo, o Krivickas ir paklausė. Tai toks tad kovotojas prieš mafiją...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti