Teisiama "Tvarka ir teisingumas"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (2 Votes)

Alvydas VEBERIS

 

NESIBAIGIA PARTIJOS VARGAI

 

Prezidentui Rolandui Paksui nepadeda nei burtininkės -  ekstrasensės Lenos Lolišvili, nei Merkinės piramidės Povilo Žėko kerai, nei jo valdoje pastatytas kryžius. Už Panevėžio apygardos teismo posėdžių salės durų sisteminės žiniasklaidos ,,rykliai“. Jei jie Panevėžyje, vadinasi paduota komanda ,,Fas‘‘. Tuomet iš jų tikėtis kad bus išviešinta TIESA, kaip ir iš teismų nutarčių,  maža vilties. Viskas ,,stumiama‘‘  į vienus vartus. Daugelis nesitikėdami rasti Tiesos Lietuvoje ieško prieglobsčio ir teisingumo svetur. Tame tarpe ir LR Prezidentas R.Paksas.

 

Panevėžio apygardos teisme tęsiamas partijos „Tvarka ir teisingumas“ baudžiamosios bylos nagrinėjimas dėl prekybos poveikiu, turto iššvaistymo, apgaulingos apskaitos vedimo. Kaltinamųjų suole Rimantas Rušys, politinės partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ kaltinamasis Rolandas Skaisgiris, Peisachas Kačergininskis, Giedrius Rakauskas, Vytautas Banys, Justinas Garliauskas.

Posėdžiui teisėjauja teisėjai Evaldas Vanagas, Danutė Švitinienė, pranešėjas Algirdas Gaputis, sekretoriauja Jolita Žukauskienė. Valstybinį kaltinimą palaiko Generalinės prokuratūros prokuroras Rolandas Stankevičius ir Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroras Robertas Diksa.

 

Į posėdį buvo kviesti trys liudytojai (nušalintas LR Prezidentas Rolandas Paksas, S.Skvernelio atleistas iš  VRM-jos užimamų pareigų, elektroninės valdžios politikos skyriaus vedėjas Rimvydas Jančiauskas ir partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ narė Jolita Vaickienė). Visi jie atvyko ir buvo apklausti.

 

 

nuotr. S.Skvernelio nušalintas iš  VRM-jos užimamų pareigų, elektroninės valdžios politikos skyriaus vedėjas Rimvydas Jančiauskas už durų laukia savo eilės apklausai

 

 

 

nuotr. priimdami priesaiką ne visi prašė Dievo užtarimo. Matyt supranta, kad Dievas neatleidžia nuo bausmės.

 

 

Šioje byloje 2019-06-26 d. teismas apklausė septynis liudytojus, nes trys liudininkai, tame tarpe ir buvęs partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ lyderis Rolandas Paksas tuo metu neatvyko.  

Anksčiau šioje byloje liudytojų apklausa vyko nuotoliniu būdų. Per jas buvo apklausta keliolika įvairių įmonių atstovų. Partija kaltinama, kad iš kyšių ar neteisėtai iššvaistyto turto yra gavusi daugiau nei 350 tūkst. eurų, o verslininkai įtariami prisidėję prie šių schemų. Teisėsaugos duomenimis, šiuos pinigus partija panaudojo veiklai viešinti. Pareigūnai kaltina verslininkus už pagalbą partijai siekus jos poveikio Vidaus reikalų ir Aplinkos ministerijų viešuosiuose pirkimuose. 2013–2014 metais, kai padaryti įtariami nusikaltimai, šioms ministerijoms vadovavo „tvarkiečių“ deleguoti atstovai. Prokurorų teigimu, „Tvarka ir teisingumui“ pagal kaltinimus gresia 1,9 mln. eurų dydžio bauda, fiziniams asmenims – iki aštuonerių metų nelaisvės.

 

nuotr. partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ dalyviai  prie Panevėžio apygardos teismo. Matyt netinkamą partija pasirinko pavadinimą, kad reikia minti teismo slenksčius. O gal Lietuvoje teisingumo nėra?


https://youtu.be/Oo7CHKGNGVc

Video fragmentas: dalyviai teismo posėdžių salėje: https://youtu.be/Oo7CHKGNGVc

Panevėžio apygardos teisme sekantis posėdis rugsėjo 12 d. 9 val.

 

Peržiūros: 1898

Komentarai   

+21 # Lietuvos TEISINGUMAS 2019-09-06 12:33
Pats teisingiausias i rnekalčiausias teismas tai LIETUVOS RESPUBLIKOS VARDU veikiantis teismas.
Rolando Pakso teisės iki šiol neatstatytos, nors to reikalauja JTO ir yra EŽTT sprendimas :-|
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Atas 2019-09-06 14:52
Nepatiko straipsnio pabaiga - kas ne kas, bet A. Vėberis labai gerai žino yra ar nėra teisingumas ,,laisvoje" Lietuvoje, tiek kartų pats patyręs lietuviško teisungumo skonį
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Alvydas Veberis 2019-09-09 18:25
Atai, ir A.Veberis ne visada gali išsireikšti teisingai :). Sutinku, kad teisingumo nėra ir tai akivaizdu. Tai patyčios, bet tyrėjai, prokurorai, teisėjai, gynėjai ...nepritrūks darbo. Absoliuti mafija.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # Atas 2019-09-07 00:02
Tai vis tebeteisiamas tas ,,tvarka ir teisingumas"? Kaip gražiai teisėjai žaidžia! Ir nerauda...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # vladas lukosevicius 2019-09-07 17:57
O KADA bus teisiama kartus su tuo pedofilo klička ,,DĖDULĖ,, konservų partija už aferas ir teroro aktus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti