Gitanas Nausėda toliau grybauja, nors jau seniai laikas dirbti

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.92 (6 Votes)

Gitanas Nausėda toliau grybauja, nors jau seniai laikas dirbti

Aurimas Drižius

 


Kuo toliau, tuo man labiau stiprėja įspūdis, kad tokios beformės masės arba infuzorijos, kaip Gitanas Nausėda, mes neturėjome ir ilgai neturėsime.
Ar kas nors girdėjo prezidento nuomonę apie labiausiai kontroversiškus reiškinius, pvz., kaip Independence afera, kuri surys milijardą  Lietuvos gyventojų eurų, kurie bus nukanalizuoti į Bermudų salas, Seimui toliau kalbant nesąmones apie "energetinę nepriklausomybę".


Vienintelį kartą man buvo leista užduoti "nesuderintus" klausimus G.Nausėdai dar prieš rinkimus - tada klausiau apie Snorą, Garliavą ir prokuratūrą. Nausėda tada pažadėjo, kad "teisingumas bus atstatytas". Praėjo du mėnesiai ir tas tuščias kalbas mes visi pamiršome. Tik tie prokurorai, kurie pradėjo kalbėti apie Grybauskaitės tiesioginius nurodymus, kam turi būti keliamos bylos, jau metami iš darbo, ir tuoj jiems bus pradėtos siųti baudžiamos bylos. Tiesa, daugiau jokių "nesuderintų" klausimų nebus - prezidentas man pranešė, kad daugiau nebūsiu įleistas į jo spaudos konferencijas.


O daugiau niekas nepasikeitė - "gerovės" valstybė, apie kurią tiek daug mums pasakodavo kandidatas, jau seniai pamiršta, vietoj "gerovės" perkami šarvuočiai ir garsinės granatos tiems paskutiniams dar kvėpuojantiems piliečiams tramdyti, jeigu jie išdrįstų išeiti į gatves protestuoti prieš šią apgailėtiną valdžią.

 


Tas pats vyrukas Jurbarke, kuris žiauriai sumušė ir išprievartavo nepilnametę mergaitę, ir pas kurią prieš rinkimus nuvažiavo Nausėda, toliau vaikščioja gatvėmis ir gasdina tuos, kurie išdrįs liudyti apie šį įvykį. Tuo metu Algirdas Paleckis, kurio vienintelė kaltė - nuvažiavo į Rusiją, toliau sėdi Lūkiškėse. Eligijus Masiulis, sloninęsis šimtus tūkstančių "verslo plėtrai" iš MG Baltic - nuolatinis naktinių klubų bimbinėtojas, jo bylą jau visi seniai pamiršo.


Todėl kuo toliau, tuo labiau Nausėda darosi pajuokos objektu - jis užsipuolė sveikatos ministrą Verygą, kuris vienintelis Skvernelio vyriausybėje turi stuburą ir atkakliai siekia savo strateginio tikslo - išblaivinti šiuos alkoholikus lietuvius. Atrodo, kad jam sękasi, nes dabar visu labiau perkamas nealkoholinis alus, apie kurį prieš kelis metus nelabai kas girdėjo. Dar daugiau - Veryga labai toli, net iki legendinio Peru miestelio pasiuntė Nausėdos patarėją Mačiulį, pasakęs, kad tai ne vieno ministro problema, ir kad Gitanas tegul neieško atpirkimo ožių.
O visa kita liko taip pat - besutuburis vaikšto apsikabinęs su Valdu Adamkumi, kurio nusikaltimų sąrašo niekaip negali išversti Neteisingumo ministerija - kalbu apie EŽTT sprendimą, kuriame aiškiai pasakyta, kad CŽV kalėjimas Lietuvoje veikė su prezidento Adamkaus žinia. Laurinkus, kuris statė šį kalėjimą ir negalėjo nesidalinti to maišo dolerių, gautų iš CŽV už žmonių kankinimą, toliau mus moko gyventi per lrytas.lt, nors jau seniai turėjo būti ten, kur patalpintas Algirdas Paleckis.


Be to, Nausėda lankosi "strateginėse sesijoje", kur vėl tauškiami niekai apie tai, kad rusai mus vėl užpuls matyt rytoj. Kiek girdėjau, Grybauskaitė, nesulaukusi, kada gi ją pagaliau užpuls Putinas, buvo pasirengusi pati jį užpulti - rusai labai bijo provokacijų iš Lietuvos pusės. Užtenka prisiminti tokį Saakašvilį, kuris gruzinu artilerija nušlavė Osetijos miestą su rusų įgula, ir, matyt, galvojo, kad jam nieko už tai nebus. Tačiau tokiam net amerikiečiai atsisakė padėti, tik pervežė iš Afganistano tuos gruzinų karius, kad "atremtų rusų agresiją". O dabar visi tie gudručiai laurinavičiai, melžiantys visokius fondus ir tauškiantys niekus apie rusų grėsmę, toliau organizuoja "konferencijas", kuriose rimtu veidu sėdi ir Gitanas.

http://www.ekspertai.eu/lietuvos-analiziu-analitikai-skambina-pavojaus-varpaisrusija-ruosiasi-karui-su-vakarais/


Grybauskaitės visi bijojo, nes žinojo, kad nepklausius "ukazo", kitą dieną užgrius STT ir prokurorai. O Nausėdos niekas nebijo, nes jo blauzdos tam per silpnos. Jeigu jis tikisi, kad prokuratūra pati, niekieno neverčiama, ims tarnauti valstybei, tai tada man tikrai reikia keisti profesiją ir eiti dirbti pvz., mūrininku. O kol kas Gitanas grybauja ir rodo tai facebooke. Bijau, kad tautai tokios pramogos greitai atsibos - ji pradės reikalauti, kad prezidentas dirbtų. O dirbti jis negali, nes jam neleidžia. Tada ir gali prireikti šarvuočių ir garsinių granatų.

 

Peržiūros: 5352

Komentarai   

+23 # Zose 2019-09-01 12:30
Nuvyle Nauseda.....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Aldutė 2019-09-01 23:20
Tebūnie jo pravardė - MANEKENAS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # MYKOLAS 2019-09-01 23:22
Manekenas nieko daugiau nesugeba, kaip iščiutnytas stovėti vitrinoje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Marija 2019-09-01 23:36
Cituoja Zose:
Nuvyle Nauseda.....

Labai nusivyliau Nauseda, nors uz ji balsavau. Atrodo, kad seks grybo pedom. I klausimus jis konkreciai neatsake, kai klausinejo Drizius. Issisuk. Tik apie Snora pasake, kad jis turejo but uzdarytas anksciau?.... Kas cia per nesamone, kad buvo nemokus? Ir dar kaip mokus. Juk Snoras dirbo iki paskutinės minutės, kol atėjęs Friklis neišjungė banko mokėjimo sistemų. Tiesiog jis stoja piestu uz švedų bankus, ko noret kito? Bet ka jis pasakys tada, tai gaus Paryziaus Tarptautinio Arbitražo ispresta Snoro akcininku byla? Kai reikes sumoket milijarda euru? Ir tai bus ne teisybe? Zodziu, nusivyliau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Vidmantas Šulčius 2019-09-01 23:39
O ką gali daugiau pasakyti švedų bankų vasalas, tiksliau, buvęs švedų bankų trubadūras?... Gal Nauseda paaiškintų, kaip taip nemokus Snoro bankas (pasak jo) visus daugiau kaip 3,5 metų taip sėkmingai dirbo ir konkuravo su SEB banku, Swedbanku , DnB banku, NORDEA banku, tai ką čia fonomenas? Ar patys švedų bankai per krizę dar blogesnėje padėtyje buvo? O gal Nausėda turi Snoro banko finansinės atskaitomybės tarptautinio audito 2008 m. ir /ar/ 2009 m. medžiagą, kad taip drąsiai kalba, kaip čia yra, ponai? Gal Nausėda nori nuneigti tarptautinių reitingo agentūrų "Fitch Ratings", “Standart & Poor‘s“ ir „Moody‘s“, įeinančių į „didįjį trejetą“ pasaulio tarptautinių reitingo kompanijų, suteiktas AB bankui Snoras 2008 m. ar 2009 m. ar dar paskesnių metų banko veiklos vertinimo ataskaitas? Gal Nausėda yra Gen. prokuratūroje susipažinęs su IKITEISMINIO TYRIMO BYLA? Tada čia aiški politika! Taigi, PREZIDENTE NAUSĖDA, tai gal tada pasakysite aiškiai ir garsiai , kas UŽSAKĖ SNORĄ? SEB-as?!...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # tiesa 2019-09-01 23:55
...nenustebinot..juk Adamkaus draugas G.Nauseda kiek suprantu,o tuo viskas ir pasakyta..- ir pedofilijos byla lieka uz borto....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # etc 2019-09-01 23:57
ar aš jums broliai sesės nesakiau? Ar aš žodelio netariau?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # V.Ladas 2019-09-01 23:58
Deimantės nudanginimo byla ir yra tas lakmuso popierėlis, kuris parodo, koks yra iš tikrųjų Lietuvos Respublikos Prezidentas. Tauta, Sesers Nijolės lūpomis uždavė konkretų klausimą. Į jį neatsakyta. Taškas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # zenonas išpriekulis 2019-09-01 12:34
Labai nenorėčiau, kad disidentas Aurimas Drižius pradėtų dirbti mūrininku. Gal Gitanas grybaudamas, nori parodyti, kad renka Grybauskaitės apkaltai įrodymus ar pan.? Kad nebebus gryblandsbergyno valdžioje ir bus visa jo komanda kaip sveiki baravykai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # zenonas išpriekulis 2019-09-01 12:48
Nėra tas prezidentas visai bestuburis, aiškiai supranta, kad žmonės "nemato teisingumo mūsų valstybėje" (G.Nausėda), o kad žmonės matytų teisingumą, jis papraščiausiai negali niekam nurodinėti. Ana galėjo nurodinėti vykdyti neteisingumą, o šis negali nurodyti vykdyti teisingumą? Nuvalkiotą frazę, kad teisingumą vykdo teismai, senai reikia pamiršti ir perfrazuoti į, "nusikaltimus vykdo teismai, prokurorai, antstoliai ir netgi advokatai." Tai viena nusikalstama bambagysle sujungti tariami teisininkai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Atas 2019-09-01 22:39
nors ir buvęs mėntas, tas iš Priekulės, bet kala teisingai!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # jonas 2019-09-01 14:44
Niekas cia nieko nedarys ir nepadarys kol nepilnaprociu tautai visvien kas vyksta musu valstybeje.
:-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Trigrašis 2019-09-01 17:35
Nejaugi gali būti kitaip?Tik tie rinkimai dar kartą patvirtina tiesą,kad didžioji dalis rinkėjų,- gluši runkeliai.Blogiausia,kad po 5 metų vėl nubalsuos už Nausėdą,kad ir koks jis "geras"bebūtų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # dr.Jonas Ramanauskas 2019-09-01 22:02
Nesutinku dėl rinkėjų, nes jų NĖRA, yra tik balsuotojai skirti balsuoti pagal čekistų parinktus kandidatus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # jeronimas 2019-09-01 18:00
Negaleciau nesutikti su Aurimu Driziumi, nes kiekvienas sakinys gryna tiesa,ir netgi su dokumentu irodymais.Nors as ir siuliau pirmas ir pats esu pasiruoses 100 dienu naujo Prezidento nekritikuoti,bet teisybes delei pritariu 100 proc Aurimui.Sendien Lietuvai reikia ne grybautojo ,ne skaitovo ir ne pazaduko,bet reikia Prezidento ,kuriam principingumas ir istikimybe Lietuvai pagrindas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Marija 2019-09-01 23:37
Nieko čia suprasti nereikia. Užtenka pamatyti, kaip statinio regioniniame parke turėtojas, palietus tam tikrus klausimus, braukia sūrų prakaitą nuo kaktos. Ir viskas stojasi į savo vietas.. . :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # nuomone 2019-09-01 23:51
na sakykis ,kokiu reikia buti bukaprociu,kad galima tiketis is nausedos kazko ipatingo radikalaus ir kazko kito.Tam turi ateiti visiskai ''svarus'' zmogus,kuri niekas ir del nieko negali itakoti.O sitas......Na patys suprantate
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Atas 2019-09-01 22:50
Kokia liūdna Aurimo pavaizduota realybė, taip pat liūdnos pespektyvos... Nagi dieve, duok, duok viltį, kad visa tai nesipildytų...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Nu jo 2019-09-01 23:24
Grybauskaitės pasitraukimas ir Nausėdos atėjimas visiškai nieko nekeičia. Tie patys skalikai toliau skleidžia rusofobinę paranoją. :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Petras Augustinaitis 2019-09-01 23:38
Pasakysiu kas yra kas ir kas yra kaip. SEB bankas priklauso Wallenberg Faundations. Wallenberg family giminei, nueikit į google į wikipedia ir suveskit Wallenberg Family, pamatysit, kad tai bankininkų dinastija nuo 17 amžiaus, dabar jai priklsuso apie 40% Stokholmo akcijų biržos kompanijų!!! Įveskit į youtube Bilderberg Wallenberg ir pamatysit, kad jų galva Jacob Wallenberg kasmet lankosi Bilderberg susıtikimuose, kad jie ir Švedijoj paskiria ministrus pirmininkus, kad turi ryšių su baltaisiais rūmais ir t.t. Lietuvos vergus žydai valdys, o Nausėda tik aktorius vaidinsiantis prezidentavimą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Maldeikienė teisi 2019-09-01 23:47
Prezidentas NULIS. Absoliutus, -273 laipsniai. Kai net atomų judėjimas sustoja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # NUOSĖDA 2019-09-01 23:59
YRA B.Y.B.Y.S
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Piliečio nuomonė 2019-09-01 23:48
Atleiskit p. Prezidente, bet per rinkimus Jūs atrodėte tvirtesnis, bet dabar, skiriant minisrus išėjo piššš. Premjeras nėra patikimas, nes garsiai pasako viená, o širdyje turi kitá, jo ir mimika klouno daug ká pasako.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Petras 2019-09-01 23:49
Viltis durniu tikėjimas, bet daugiau nieko nebeliko.Jau beveik 30 metu kurta banditinė sistema ir 10 metų visiškai subanditėjo po Pakso sėkmingo nuvertimo.Oi bus labai sunku atstatyti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Ei, jūs 2019-09-01 23:52
kam jūs vis apie jį rašot? Taigi Valinskas jau pasakė ir jis buvo teisus- bekiaušis tai reiškia skystas. Skystas stabelis kurio nuotrauka kabos valdiškose įstaigose. :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Nausėdai 2019-09-01 23:53
Vienintelis "Laisvas laikraštis" gerb. Prezidente, dar yra laisvas..Gerbkite laikraštį ir redaktorių A. Drižių..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Trigrašis 2019-09-02 00:00
Pagal atsakymus galima padaryti prielaidą, kad Gitano Nausėdos tikroji pavardė ir vardas yra Dalia Grybauskaitė. Laikas parodys ir jau rodo. Juk reikės atsakyti į tą patį klausimą: Ar dar gyva Deimantė? Gal dar to klauismo nė negirdėjo, kai jis Valstybėje, prie prezidentūros jau yra užduotas 84 kartus. Tai ir reikia atsakyti į šį klausimą pirmiausiai. Ponas Gintanas Nausėda teigia apie teisinę valstybę be teisingumo. Na kas čia per minties šuoliai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Nausėda pakabintas 2019-09-02 00:01
Nausėda "pakabintas" prezidentas. Ir lengvai pažeidžiamas. Ir nieko čia suprasti nereikia. Užtenka pamatyti, kaip stiklinio "šiltnamio" regioniniame parke turėtojas, palietus tam tikrus klausimus, braukia sūrų prakaitą nuo kaktos... Tuo viskas ir pasakyta. Ir viskas stojasi į savo vietas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Dmitrijus KORSAKOVAS 2019-09-02 00:10
Aš, kaip klaninis Lietuvos RESPUBLIKOS VARDU veikiantis banditas su sutana apdėjau bauda už "pasipriešinimą", kaltas nelikau, atlikau didelę žalą, gavau padėką iš Nerijaus MEILUČIO, Egidijaus LAUŽIKO. Žalą priteisė Strasbūras tam jaunuoliui, kurį nubaudžiau, susimokėjo Lietuvos RUNKELIAI:
http://hudoc.echr.coe.int/eng?i=001-176311
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # kaip 2019-09-02 03:21
visi, grybą pjauna...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # jo 2019-09-02 12:55
jis irgi susirgo sunkią proto negalia trumpiau paranoja
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Taigi... 2019-09-02 14:58
Ir man atrodo, kad nieks nesikeičia. O žmonės turėjo didelių vilčių. Na Tauta bent turės gražų paveiksliuką per TV, o ne sugyžusią senmergę. Turim ką turim.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Tiesiog R 2019-09-02 17:57
Gerbiamieji, vietoj to kad kritikuotumėte, stokite patys į Prezidento vietą ir padarykite geriau. Nusivyliau-nenusivyliau... Tai ne ramunė būrimui. Pradėkite nuo savęs, užauginkite savo vaikus gerais piliečiais ir patys tokie būkite. O straipsnio autoriui patariu išmokti lietuviškai be klaidų rašyti. Gėda, mokslus baigė, o rašyti neišmoko. Ir dar teisuolį vaidina.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # Alis 2019-09-03 07:17
Aurimai Dryžiau,ar nesijauti,kad esi su raudona skeutere?.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Grazvydas 2019-09-03 21:53
..pievos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # nuosėdai -šungrybiui 2019-09-03 23:10
gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # dr.Jonas Ramanauskas 2019-09-04 00:48
Pagal nuotrauką, po Grybauskaitės atėjo Grybautojas :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ema 2019-11-21 17:16
Laisvas laikraštis - „stumykla“ ir niekas dugiau. Neobjektyvus „žurnalistų“ darbas, niekuo nesiremiama, Nausėda blogas, nes „Laisvam laikraščiui“ jis nepatinka. Fe, net skaityti negaliu. O čia visi straipsniai tokio pop0džio. Fake news ir dezinformacija.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti