Kuo skiriasi baisus prezidento G.Nausėdos namas Pavilnių regioniniame parke nuo istorinių "dušų" Palangoje?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Apžvalgininkas Algimantas Lebionka klausia : "Kuo skiriasi istoriniai "dušai" Palangoje nuo prezidento Gitano Nausėdos baisaus juodo namo Pavilnių regioniniame parke?

 

Šie du objektai pastatyti ten, kur negali būti jokių statybų, tačiau nepaisant to, abu šie objektai stovi visiškai "legaliai". Kaip po tokių statybų prezidentas gali pažadėti tautai, kad "aš gražinsių teisingumą". Pradėti reikėtų nuo savo namo Pavilnių regioniniame parke išardymo

 

 

 


Palangos kuriozai: garsi muzika per naktį, važiavimas, kur uždrausta, statyba kopose (video)

 


Antrą valandą nakties Palangoje, iš klubo „Kablys", esančio Dariaus ir Girėno gatvėje, aidi garsi muzika, dviratininkai važinėja uždrausta važiuoti „Meilės alėjos" dalimis, o parko kopose rusai stato namą.

 


Šiandien 1:30 paskambinau numeriu 112. - Prašau, kad policija nuramintų triukšmadarius. Po 10 minučių policija sustoja „Dariaus ir Girėno“ gatvėje prie klubo „Kablys“. Riksmas, šauksmai ir garsi muzika nutyla dešimčiai minučių. Vėl tęsiasi bakchanalija. Skambinu antrą kartą. Pirma valanda 45 minutės (video). Vėl policijos tildomas balaganas (klubas turi cirko palapinės medžiaginį kupolą). Muzika gerokai nutildoma, bet tylūs bumčikai tęsiasi iki paryčių.

Palangos valdžia paskelbė visai Lietuvai, kad dviračių ir elektrinių priemonių eismas bus draudžiamas J.Basanavičiaus gatve ir Meilės alėjoje (parko teritorijos ribose) iki rugsėjo 1 dienos. Dviračiai ir kt. čia važinėja. Savivaldybės pareiškimai – melas. Kviečiu įsitikinti.

 

Apie rusų statomą namą kopose, Tiškevičiaus parko teritorijoje, žino visa Lietuva. Šiuo vandalizmu aš nesistebiu, nes lygiai toks pats vandalas yra Gitanas Nausėda, pasistatęs baisų juodą namą Pavilnių regioniniame parke.

Žuvis pūna nuo galvos...

Pranešimą parašė 

Peržiūros: 2666

Komentarai   

+14 # Zose 2019-08-28 11:17
Nu va...teisingumo nesulauksim NIEKADA!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Antanas 2019-08-28 12:54
Dar nepradėjus "Sąjūdžiui veikti" Jie susitvarkė savo reikalus. Maskvos žvalgai ankščiau pramatė ateitį. Ar vienas sojūzas ar kitas sojūzas manau vis tiek JŲ SOJŪZAS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # zenonas išpriekulis 2019-08-28 18:46
Gal ir žino visa Lietuva, bet, kad griauti niekas nepritars. Jeigu neteisėtai, lai nuostolius dengia asmeniškai leidimus davę, o tokius statinius nacionalizuoti. Apgyvendinti pensininkus, ar invalidus ar pan., tik jokiu būtų nugriauti. Kurie sako griauti, reikia paklausti, ką esi pastatęs? Aš kaime pirtį stačiau 10 metų, žinau ką reiškia statyba.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti