Stasys Jakeliūnas : "V.Sinkevičius yra tikras bestuburis"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)


Stasys JakeliūnasV.Sinkevičiaus kandidatūros į Europos Komisijos narius neremsiu, nes jis, mano įsitikinimu, dirbdamas Vyriausybėje labiau atstovauja verslui, o ne visiems Lietuvos žmonėms. Be to, neretai politinės karjeros siekia ignoruodamas moralinius principus, o atskirais atvejais – išduodamas konkrečius jaunus žmones, savo kolegas. Jo pozicija ir įstatymų siūlymai dėl GPM tarifų dideles pajamas gaunantiems žmonėms, viešai reiškiama bankams palanki nuomonė (nors nei vienu, nei kitu klausimu neturi reikiamos kompetencijos) akivaizdžiai pademonstravo, kad socialinis teisingumas ir gerovės valstybės kūrimas jam rūpi mažiau, nei jo paties populiarumas verslo elito akyse. Kita, mano manymu dar rimtesnė V.Sinkevičiaus problema – moralinė. Ji išryškėjo, kuomet reikėjo palaikymo M.Majausko ir jo politinių sėbrų TS-LKD frakcijoje puolamoms merginoms ir jas gynusioms žurnalistėms.

Kai viešojoje erdvėje ir Seime vyko diskusijos dėl M.Majausko seksualinio priekabiavimo istorijų ir apkaltos proceso jam inicijavimo, ministras tylėjo. Nors žinojo, kad bent viena brutaliai puolama mergina dirba jo kuruojamoje įstaigoje. Kuomet Seime buvo balsuojama dėl M.Majausko apkaltos komisijos įsteigimo, Virginijaus salėje nebuvo. Todėl du kartus balsuojant pritrūko vos vieno balso, V.Sinkevičiaus balso. Taip elgdamasis, jis, matyt, siekė palaikyti gerus ryšius ir išvengti galimos konfrontacijos su agresyvia ir amoralia politine jėga – TS-LKD. Tad geri V.Sinkevičiaus „politiniai“ instinktai ir gebėjimas sklandžiai kalbėti padeda jam išlikti populiariam, tačiau jis tikrai nėra vertas ir pajėgus Europos Komisijoje atstovauti Lietuvai ir jos bei visos ES jaunajai kartai. LVŽS gretose tikrai yra vertesnių. Kad ir T.Tomilinas arba G.Surplys.

Peržiūros: 1376

Komentarai   

+2 # Tik garbėtroškos 2019-08-26 15:43
Lietuvoje pačius svarbiausius postus užima tik garbėtroškos be moralės ir tvirtų įsitikinimų. Todėl nieko stebėtina, kad parinktas ne lojalus Lietuvai ir jos žmonėms kandidatas, o prasisiekėlis garbėtroška be moralės skrupulų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti