Ramūnas Karbauskis : Rokas Masiulis yra apgailėtinas melagis

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.13 (4 Votes)

Ramūnas Karbauskis

 


Rokas Masiulis, paskelbęs apie jam neva darytą spaudimą, privalo pateikti konkrečius faktus arba pripažinti, kad melavo ir atsiprašyti. Negalima mesti rimtų kaltinimų pasakant, kad jam buvo daromas spaudimas, ir nepateikiant jokių įrodymų. Gudru, bet žema paskleisti melagingą informaciją, paskui išeiti atostogų ir dingti kelioms savaitėms, tokiu būdu be jokių konkrečių faktų paskelbtai informacijai leidžiant sklisti toliau.

O kur ministras buvo anksčiau? Kodėl, jeigu jam esą buvo daromas spaudimas, nesikreipė į atitinkamas institucijas? Panašu, kad R. Masiulio spaudos konferencija – puikiai apgalvota ir įgyvendinta viešųjų ryšių akcija. Iškalbinga aplinkybė, kad R. Masiulio komandos narė yra vienos iš didžiausių žiniasklaidos priemonių akcininkė.

Svarbu, kad žmonės suvoktų, jog tai ne aš keršiju R. Masiuliui, o R. Masiulis sąmoningai kenkia Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Tai rodo ne tik dabar paskleistas melas. Šiems teiginiams galiu pateikti faktus, pradedant Arvydu Vaitkumi, kuris buvo atleistas ir šmeižiamas po to, kai atsisakė dalyvauti rinkimuose su konservatoriais, baigiant laiku neišnešiotomis pensijomis, kai didžiulį tinklą turintis „Lietuvos paštas“ stebėtinai pralaimėjo konkursą kelioms mažoms, pakankamai patirties bei darbuotojų neturinčioms ir dėl to laiku pensininkų negalinčioms pasiekti įmonėmis. O kur dar beveik sužlugdyta žvyrkelių asfaltavimo programa. Stebėtina, bet prieš savivaldos rinkimus žvyrkelių asfaltavimas, toks jautrus klausimas kiekvienoje savivaldybėje, iš viso buvo beveik sustojęs, nors tam buvo skiriamos dešimtys milijonų eurų, kurie nepanaudoti galiausiai persikėlė į kitų metų biudžetą.

Ne mes vieni, bet ir kitos frakcijos (išskyrus opoziciją) R. Masiuliui turėjo daugybę klausimų - tiek apie žvyrkelius, tiek apie Lietuvos geležinkelių techninę būklę, kuriai neskiriamas pakankamas dėmesys ir kt. Mes klausėme, kada savivaldybėms bus pateikti paskaičiavimai, kiek joms yra skirta lėšų kelių priežiūrai. Mūsų frakcija nuolat gaudavo nusiskundimų, kad kelių asfaltavimo finansavimo klausimo savivaldybės negali įtraukti į tarybos posėdžius dėl ministerijos nenoro bendradarbiauti. Šių metų pavasarį net raštu teiravomės, kaip planuojama 2019 m. išasfaltuoti suplanuotus 2019 m. asfaltuoti žvyrkelius, jeigu kovo mėn. dar nėra užbaigti projektavimo darbai, o pasibaigus projektavimui prasidės viešieji pirkimai ir realūs darbai geriausiu atveju prasidėtų birželio mėnesį, o rangos darbai tuo tarpu trunka iki 12 mėnesių. Ar tokie klausimai, vieša parlamentinė kontrolė, siekiant, kad darbai būtų atliekami skaidriai ir laiku - yra spaudimas, kerštas?

Šiame politiniame sezone tai jau ne pirmas atvejis, kuomet politikas, netenkantis posto, kaltina mane kerštu. Galbūt tokia taktika siekiama sulaukti visuomenės gailesčio ir kartu – šiokio tokio populiarumo, taip reikalingo dėliojantis tolesnius politinius planus?

Peržiūros: 2053

Komentarai   

+54 # Kis 2019-08-14 22:59
Mastanciam,nereikia irodymu,kad sis vyriokas yra ne tas ,kuris dirbtu valstieciams,visdelto9 tai Dalios ir Landzbergiu klano atstovas.Idomu kaip jie surysti su SGD?Tas labai knieti suzinoti,bet visuomeje grabo tyla?Idomu kodel?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # viltė 2019-08-15 10:49
Dar seniai gerb. Skardžius apie šį padarą pasakė : čia yra aferistų aferistas , susitepęs savo kanopas su Klaipėdos Nafta , ko iš jo norėti ir kas jį pastatė į šį posta , ogi Grybas .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # zenonas išpriekulis 2019-08-15 11:09
Įdomu, kodėl nieko Karbauskis nekalba apie terminalą, negi Skardžius melavo apie Roko Masiulio aferas, dėl ko landzbergynas jį ir prisiglaudė? Galėtų Karbauskis pakalbėti ir apie tą dujų terminalą ir tai galimai įvardintų kaip kerštą? Masiuli, von į atsargą, arba į cypę? Taip reikėtų spręsti, net nepasiūlius eiti į atsargą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # TAUTA 2019-08-15 14:33
pasitiki ne masiuliais, o VALSTIEČIAIS...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # jeronimas 2019-08-15 14:35
Sendien Karbauskis mano akyse ,nedaug kuo skiriasi nuo masiuliu.Jeigu Karbauskis saziningas,ir mato,kad Masiulis veike nusikalstamai pries Lietuva,tai kodel nenuima gelezines apsaugos ,kad ir nuo paskutines afioros -duju geldos?? Gal sakysyt,Karbauskis neprieina prie informacijos?? Kokiais tikslais tuomet laiko Skverneli premjero poste?? Klok visa tiesa apie duju gelda,karbauski,??? Kas slepesi uz tos pavadintos norvegiska firma ofshoruose??Kas tie aferistai uzkoduoti ofshore ,kurie Lietuvos gyventojus paverte prievartaujamais beteisiais moketojais???? Isvardink visas Lietuviskas balvonu pavardes,kad Lietuva zinotu apie tuos,kurie Lietuva naikina,o pats turesi teise ir garantijas buti isrinktu kitai kadensijai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # dr.Jonas Ramanauskas 2019-08-15 20:12
Taigi, kad ne melagių, ne aferistų, ne vagių, ne antikonstitucininkų valdžije NĖRA. Yra tik penktoji kolona, hibridiniai stribai ir ČEKISTAI. O tai, kad jie tarp savęs pešasi visiškai nereiškia, kad tai demokratija.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # BESTIJAI Nr.1 2019-08-16 12:09
Grybauskaite, ar jau pasirengusi kaip spec.liudytoja vykti į Tarptautinį arbitražą ICC Paryžiuje?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Nepykite ant MASKĖS 2019-08-17 15:31
Jis tik TULPĖS EUNUCHAS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # klanas 2019-08-17 22:18
pritariu Ramanauskui,ko i valdzia atejo Karbauskis-susitvarkyti ukio reikalus,o ne Masiuiliui kersyti.kada tas ju aferas pradejo nagrineti
cia ne Naisiu vasara,o nomenklaturos rojus-tik pAGALVOK SPEJO JAU ISKIRST VISKAS KAS ZALIA,''JAu p[arceliuoja vilniaus senamiesti nuo Lukiskiu iki Gedimino kalno ir rekia patys ant saves "gaudykit vagis"kurie tikrai visa kaima padare skurdziais -dabar daro miesta;;;
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Pilietė SS 2019-08-18 22:39
Belengė laukia Masiulio, laukia - nesulaukia. Ramūnai, nors prieš valstiečius visa chunta, bet nepalikite šito Grybauskaitės intrigų vykdytojo ramybėje. Jei jo nepasodinsite už milijardo pavogimą, tai kiek reikia pavogti, kad būtų pasodintas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # jeronimas 2019-08-19 14:45
mano AA mamasakydavo,jeigu zmogus melagis ,tai ir vagis.Kazin ar siai situacijai tiktu sis pastebejimas???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Pilietė SS 2019-08-19 18:31
Dar ir kaip tiktų! Indenpedance milijardinė afera per Bermudų ofšorines įmones po grybauskaitės priedanga - amžiaus vagystė. Visi nusigręžė nuo Lietuvos: latviai, estai, lenkai, tik mums nėra kur nusigręžti - mes privalom mokėti!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti