Seimas svarsto, kaip paskatinti pedomafijos statytinius

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.33 (3 Votes)

Leonas Merkevičius

 

 


"Norėčiau, kad kiekvienas mano sprendimas būtų gerbiamas žmonių", - V.Liudvinavičienė (tautoje dar vadinama pedomafijos statytine), 2019-07-23, Lietuvos Respublikos Seimas
...
Ką tik Seime Prezidento vyriausioji patarėja teisės klausimais Jūratė Šovienė (tautoje dar vadinama MGB statytine) pristatė atrinktus kandinatus į Lietuvos apeliacinį teismą. Tarp jų - Virginija Liudvinavičienė, nuteisusi Laimutę Kedienę "tvirkinimo" byloje. Nesunku suprasti, kad vienintelis tokio sprendimo tikslas buvo sukurti teisinę situaciją, kurioje senelė negalėtų reikalauti kontakto su vaikaite, kaip prieštaraujančio "geriausiam vaiko interesui". Savo kalboje aiškino, kaip labai ji supranta teisiamuosius, ką jie ir jų artimieji išgyvena, nes pati yra buvusi "kitoje pusėje". Dar sakė, kad yra dėmesinga ir įsiklausanti, kiekvieną bylą nagrinėja kaip savo :). Baigdama išreiškė nerealų pageidavimą: "Norėčiau, kad kiekvienas mano sprendimas būtų gerbiamas žmonių". "Aš labai noriu, kad visuomenė suprastų, kad teisėjai labai stengiasi, dirba atsakingai". Į V.Bako klausimą, kaip, jos manymu, gerinti dabartinę teisėjų atrankos sistemą, sakė, kad gerinti tai visada galima, bet kad jai atrodo, kad atrankos sistema yra visai gera :). Į kažkieno klausimą, kas teisėjui svarbiau, profesionalumas ar sąžiningumas, atsakė, kad jai tai svarbiau sąžiningumas :). P.Gražulis pateikė esminį klausimą: kaip ji mano, ar nebūtų geriau, jei Seimui reikėtų rinktis ne iš vieno kandidato, iš kokių 3, tada būtų galima gilintis, į žmogaus istoriją, apie priimtus sprendimus, "o dabar gaunasi visiškai toks formalus balsavimas, aš jūsų nepažįstu, bet ir balsuoti prieš kaip ir neišeina, ir gilintis nėra prasmės"...

 


 Į Apeliacinį pretendavo 29 teisėjai; teisėjų atrankos komisija atrinko 10. Pažymėtina, kad pačiu pačiu geriausiu ir nuostabiausiu atrankos komisija pripažino buvusį Grybauskaitės patarėją teisės klausimais Rimšelį, tačiau prezidento G. Nausėdos patarėja (koks nedėkingumas už gautą iš Grybauskaitės medalį!) - jo neatrinko, o išsirinko paskutinę iš dešimtuko - V.Liudvinavičienę, ir dar du panašius į ją. Manau, kad ir iš pasiūlyto dešimtuko buvo vertesnių už šitą ar A. Pesliaką.O Seimas tikrai neturi iš ko rinktis, P.Gražulis teisus. Jie visi balsuoja automatiškai, o jei kuris nors Seimo narys mėgina rimčiau paklausinėti pretendentą, pasigirsta neartikuliuota kokio nors Žemaitaičio žodžių tryda.

Peržiūros: 2582

Komentarai   

+18 # zenonas išpriekulis 2019-07-24 14:28
Į turgau pabaigą užeina L.Brežnevas nusipirkti arbūzo, jam kaukazietis siūlo rinktis, - bet, kad vienas tėra, - atsako Brežnevas, - na ir kas, kad vienas, mes tave taip pat rinkome, kai buvai vienas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # jeronimas 2019-07-24 14:54
jeigu net seimas neturi absoliuciai jokios galimybes rinkti teiseju bent vieno is triju -penkiu,tai kokios galimybes Lietuvoje pakeisti teismu parodija i teisinguma valstybeje??? Suprantama-jokios.O del kokios tai atsakomybes taip vadinamiems teisejams,seimas net nekalba.Tiesiog kiekvienas seime dreba del savo kedes,todel valstybes interesai baigiasi nieko vertais klausimais ar tiesiog durnais juokeliais.Manau visa tai turi tik viena tiksla ,prie kurio einama pastoviai,visom formom ir visais imanomais budais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # A.L. 2019-07-25 00:56
Laiškas kuprevičiui- esi eilinis smirdintis brudelis...(nes kitaip nežinau, kaip tau tai pasakyti)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti