„Tiesos“ judėjimo žmonės bijo, kad G.Nausėda taps antruoju V.Adamkumi

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
 

 

„Tiesos“ judėjimo žmonės bijo, kad G.Nausėda taps antruoju V.Adamkumi

Aurimas Drižius

„Tiesos“ judėjimo žmonės šiandien, liepos 17 d., susirinko Daukanto aikštėje reikalaudami atsakyti į klausimą – „Ar dar gyva Deimantė?“.

 

Tiesa, šį kartą organizatoriai nutarė šio plakato neišskleisti, nes nenorėjo daryti spaudimo tik ką išrinktam prezidentui Gitanui Nausėdui, tuo labiau, kad kai kurie jau yra girdėję gandų, kad prezidentas arba jo komandos nariai žada su jais susitikti. Tiesa, neva iš karto keliamos ir sąlygos – neva iš karto reikia pripažinti, kad Laima Stankūnaitė taip pat yra prekybos žmonėmis auka. Nors Deimantė Kedytė pasakojo, kad mamytė kimšdavo pinigus į raudoną piniginę po kiekvieno "seanso" su savo dukros krikštatėviu. 

Tiesa, nors dauguma žmonių tikisi permainų Lietuvoje, ypač jos teisėsaugoje, tačiau kartu bijomasi, kad G.Nausėda taps antruoju V.Adamkumi. T.y. gražiu valstybės fasadu, kurioje viduje vyksta baisūs dalykai – vaikų seksualinis prievartavimas ir tėvų žudymas. Nes G.Nausėda daug kur bando kopijuoti V.Adamku, nors pastarasis žmonių akyse turi itin prastą reputaciją. Mat dar kai Seime po VSD pulkininko Vytauto Pociūno nužudymo (šį žmogų matyt nužudė pati VSD, nes jos šefas Pocius po Pociūno mirties organizavo jo šmeižto kompaniją „Lietuvos ryte“, skleisdamas gandus, kad neva V.Pociūnas iškrito pro viešbučio langą girtas nesišlapinantis) vyko vadinamosios „valstybininkų“ veiklos tyrimas, ir jai vadovavo Algimantas Matulevičius, tai šios komisijos nariai buvo nuėję pas prezidentą V.Adamkų, ir jam papasakojo, kas darosi jo valstybėje. Pasak susitikimo dalyvių, tereikėjo bent 20 teisėsaugos ir VSD šulų uždėti antrankius, ir teisingumą buvo galima susigražinti, tačiau V.Adamkus atsisakė tai padaryti, teigdamas, kad neva nenori chaoso. Todėl ir dabar bijomasi, kad G.Nausėda eis šiuo keliu – apsimes, kad nemato Daukanto aikštėje šurmuliuojančių žmonių. Nors kiti tiki, kad G.Nausėda atstatys teisingumą ir pareikalaus atsakomybės iš prokuratūrai ir teismams vadovaujančių nusikaltėlių. Todėl kol kas „Tiesos“ akcijos dalyviai neišskleidė savo transparantų – tikimasi, kad per mėnesį jau prezidentas G. Nausėda imsis žygių atsakyti į juos rūpimus klausimus.

 


Nes prieš kelias dienas, atsakydamas į ‚Laisvo laikraščio“ klausimą, prezidentas pažymėjo, kad jis sieks atstatyti teisingumą, nes neteisingumas slegia žmones žymiai labiau, nei skurdas, tačiau po šio klausimo sekė ir konkretus darbas -  „Laisvam laikraščiui“ buvo uždrausta daugiau eiti į prezidentūros spaudos konferencijas. Neva jis paminėtas kažkokiame teroristinės organizacijos VSD melagingoje pažymoje.

Todėl toks veiksmas – G.Nausėdos pažadas „atstatyti teisingumą“, ir kartu po to sekęs draudimas tokius klausimus uždavinėjusiam žurnalistui dirbti savo darbą – nuteikia itin pesimistiškai, nes labai gali būti, kad ir G.Nausėda greitai viena kalbės, o darys priešingai.

Tačiau žmonių viltys kol kas dar plevena ore.  

Peržiūros: 2004

Komentarai   

+8 # zenonas išpriekulis 2019-07-17 15:01
Aš naujuoju prezidentu G.Nausėda tikiu. Prieš akis turiu Jo inauguracijos kalbą Seime bei Prezidento rūmų perdavimo ceremonijoje. Isiskaitykime ir palaikykime Jį. Jeigu pradėsime skleisti abejones, nepasitikėjimą, tikrai gali neatlaikyti ir nuo mūsų nusisukti. Pakentėkim nors 100 dienų, neskleiskime pesimizmo. Palaikykime Jį, leiskime užsiauginti "raumenis", tada tikrai Jis savo pažadus išpildys su kaupu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # atsirado prie kulis 2019-07-17 19:00
kaip jį palaikyti, kad nenusisuktų? Už pažastų? Pasiinauguravo ir tegul dirba nuo pat pirmos dienos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Sidras 2019-07-17 17:11
Neturekit vilciu,Maldeikiene sake,kad jis be stuburo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # povilas 2019-07-17 17:48
Radote Maldeikienę autoritetą, tai Jums ir Šimonytė autoritetas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Pranas Pričkus 2019-07-17 17:49
Žmogus, jaučiantis, kad jį vertina, visada padarys daugiau, negu iš jo reikalaujama.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # jeronimas 2019-07-17 23:03
Manau,kad per pirma diena ,naujas Prezidentas ,tikrai yra bejegis nuveikti per tris desimtmecius sukauptus darbus.Vien ,kad apsivalyti prezidento statusa ir pacia prezidentura uztersta per paskutini desimtmeti ,reikia daug jegu,daug laiko,ir gan rimto darbo.O kas liecia del Garliavos mergaites,esu tikras,kad Prezidentas tikrai pasidomes,ir jau sekancia 17 ,garbiems zmonems aiksteje pranes.Prezidentas garbingas seimos zmogus,Garbingai elgesi su savo antraja pusele,labai graziai isaugino savo mergaites,todel ,tikiu,kad jo sirdyje svetimu vaiku skausmui vietos tikrai atsiras.Lietuva sendien su Prezidentu -seimos zmogumi.Jau vien tai prideda vilciu .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Antanas 2019-07-18 01:53
"'Be plakato" Kitą kartą manau dar leis ateiti, bet jau be batų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # povilas 2019-07-18 11:34
Ko dar aikštėje prireikė tiems uniformuotiems "pitbuliams"? Žmonių aukų ar kraujo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # BBDMNT 2019-07-18 20:19
jis bus toks,kokiu jam leis ir lieps buti,,,, :lol: :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Antanas 2019-07-19 09:52
Aš vertinu bergždžią karvę ir ji vis "daugiau" duoda pieno
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti