reikšmingą prisidėjimą prie teisingumo įgyvendinimo prezidentė apdovanojo mafijos statytinį

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Už reikšmingą prisidėjimą prie teisingumo įgyvendinimo prezidentė apdovanojo mafijos statytinį

 

 
Paskelbta: 2019-07-06 14:45 Autorius: ekspertai.eu

Nuotr. prokuraturos.lt

Nuotr. prokuraturos.lt

Generalinė prokuratūra su džiugesiu pranešė, kad už nuopelnus valstybei prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo Lietuvos Respublikos generalinį prokurorą Evaldą Pašilį Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro didžiuoju kryžiumi.

Prezidentės pasirašytame dekrete nurodoma, kad šis apdovanojimas skirtas už reikšmingą prisidėjimą prie teisingumo įgyvendinimo ir teisinės sistemos stiprinimo Lietuvoje.

Apie tai skelbiama prokuratūros pranešime visuomenei „Prezidentė apdovanojo generalinį prokurorą Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro didžiuoju kryžiumi“.

„Esu labai laiminga, kad valstybės vardu galiu įteikti apdovanojimus tiems, kurie to nusipelnė. Tai mūsų šalies žmonės ir užsienio piliečiai – įvairių kartų, profesijų ir likimo. Dėkoju jums už asmeninį ryšį su Lietuva, pagarbą ir darbą mūsų šaliai. Nes visi kartu kuriame Lietuvą – savo valstybę“, - pasakė šalies vadovė.

Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis pabrėžė, kad šį garbingą apdovanojimą priima kaip visos Lietuvos prokuratūros įvertinimą.

„Nepaprastai džiugu, kad šiuo išskirtiniu apdovanojimu buvo įvertintas visos Lietuvos prokuratūros darbas ir pasiekimai, kiekvieno joje dorai, profesionaliai, atsakingai, dirbančio prokuroro bei visų kitų darbuotojų indėlis į bendrą rezultatą. Nors kartais nėra lengva įtikinti, kad mūsų darbas, mūsų misija yra apginti nukentėjusį žmogų, visuomenę ar valstybę, tačiau tikiu, kad būtent tai ir yra pagrindinis prokuratūros tikslas“, - po ceremonijos pasakė generalinis prokuroras.

Šaltinisprokuraturos.lt

Susiję:

Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo ir vieną ryškiausių Lietuvos politinių kekšių   

Peržiūros: 929

Komentarai   

+14 # zenonas išpriekulis 2019-07-11 16:38
Draugai (tovar iši"ai) Grybauskaite ir Pašili, Jūs esate Lietuvos aukščiausio rango nusikalstamos gaujos ne nariai, o vedliai. Neabejoju, kad Jūsų indėlis į Lietuvos naikinimą ir genocidą, bus įvertintas kitaip? Tai, drg. Grybauskaite, paskutinis Tamstos "pasispardymas", kol neprasidėjo konvulsijos, kaip p.Merkel? Nuo šios teisininkų sukurtos nusikalstamos gaujos vedlių ne tik aš esame labai nukentėję. Duočiau nepaneigiamus įrodymus, deja visa ši teisinė sistema prasmirdusi ir dvokianti, nėra kam? Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # jeronimas 2019-07-12 00:11
Ko ,Jus,kolegos stebites tais suteiktais "gaisrininko" dukters apdovanojimais.Prisiminkit kiek apdovanojimu teikdavo toks generalisimo Leonidas Iljicius Breznevas ?? Kiekviena karta apdovanodamas koki cliena,nepamirsdavo ir saves.Juk ir anekdotas sukurtas apie ta "pona" nebepagrindo;Sako susisege visus ordinus ,kuriu buvo beveik tona,ant krutines,ir sie perspaude lasta sulauzydami sonkaulius.O magnolija juk siu partorganu studente.??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti