ir su kuo Nausėda kviečia sutelkti?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)


Rasa Simkevice

Ką ir su kuo Nausėda kviečia sutelkti?

Išvarytus piliečius su čia vis dar užsilikusiais?

Partijas, kurios visai ne partijos o įvairiai pasivadinusios gaujos su viena bendra ideologija: "jamam valdžią ir ja naudojamės"?

Kažkoks beprasmiškas 30 metų pavėluotas kvietimas. Tauta suskaldyta į mažus fragmentėlius- runkelius, šunaują, vatnikus ir elyyytą, tarp kurių vienybė neįmanoma. JAU neįmanoma.

Ši šalis valstybė tik formaliai. Deja...

Peržiūros: 865

Komentarai   

+8 # teisybe 2019-07-11 13:49
tikra Tiesa paraset!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # jeronimas 2019-07-12 23:22
Jus visiskai teisi,Rasa.Su Jusu issakytom mintim,tiksliau sirdies riksmu,skausmu del Tevynes-Lietuvos,kiekvienas mastantis pilietis sutiks.Bet ka daryti toliau?? Magnolijos kaikai ir teismu bei politiku prievartavimas per tulpiu pasta ,tikiuosi baigesi???Teismu klerkai ,magnolijos pakabinti uz vienos vietos,tikiuosi ras savyje bent trupinelius garbes ir apleis kreslus po valstybes simboliais,ir islaisvins kaklus nuo valstybiniu grandiniu?? O Prezidentas ne be reikalo pareiske tikejima visa tauta??? Sis Prezidentas -paskutine viltis Lietuvai.Jeigu ir si Prezidenta sugebes po savo kupra pakisti lendsbergine dinastija,sugebes is Prezidento pasidaryti sau kilimeli kojom sluostyti,tai bus paskutinis duris Lietuvai i pasirdzius.Po penkiu metu ,jeigu neduok Dieve taip ivyktu,Prezidentas Lietuvai bus tik pavadinimas,ar saldainio popieriukas valdzios nieksu ir landsbergines partgaujos nieksybems ivynioti.Todel visa Tauta turetu visokeriopai padeti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti