Smarvių spektaklis

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.94 (9 Votes)

 

Smarvių spektaklis

 

 

Yra Lietuvos valstybėje klausimas, kuris yra užduotas prie Dalios Grybauskaitės vadovaujamos LR prezidentūros  jau 85-is kartus per 7 metus. Paprastai šis klausimas užduodamas kiekvieno mėnesio 17-ą dieną. Tas pats klausimas yra užduotas ir viešame iškilmingame LR Seimo posėdyje iš Lietuvos Seimo aukščiausios valstybės tribūnos, kai buvo 2018-01-13 įteikiama Laisvė premija pasaulyje žinomai disidentei sesei N.F.Sadūnaitei. Ir tas klausimas yra paprastas, žmogiškas, jautrus ir svarbus: „Ar dar gyva Deimantė?“. Šis klausimas yra svarbus ir Lietuvos valstybei, nes neatsakius į jį daroma išvada, kad nelegitimi Lietuvos valdžia kartu yra ir žudikų, vaikų naikintojų valdžia, kaip pridengiantys Deimantės sunaikinimo faktą [1].

 

Negirdėti šio klausimo gali tik išimtinai kurti, nesąžiningi ir labai NEŽMONIŠKI. Taip, labai nežmoniški. Net ir pati mažutė mergaitė Deimantė klausė „Ar Jūs žmonės ar ne žmonės ?“. Jautė mažos mergaitės širdelė kokio laipsnio BANDITAI atėjo jos grobti 2012-03-23 ir pagrobti 2012-05-17. Tai taip ir klausė: „Ar Jūs žmonės ar ne žmonės?

 

Pagal šį klausimą galima daryti išvadą, kad nueinanti nuo pjedestalo LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė yra NE ŽMOGUS, ne MOTERIS, ne LR Prezidentė, nes niekada neišėjo pasikalbėti su Lietuvos jautrios sielos sąžiningais žmonėmis ir atsakyti jiems, paaiškinti į jų 85 kartus per 7 metus užduotą klausimą „Ar dar gyva Deimantė?“. Ar gali tokiam ne žmogui ES pasiūlyti kokias nors pareigas? Jeigu jie žmonės, tai jokių pareigų tokiam asmeniui pasiūlyti neturėtų. Ar ilgai Lietuvos valdžia ją penės privilegijomis?

 

Tačiau tas klausimas „Ar dar gyva Deimantė?“ užduodamas prie LR prezidentūros yra kartu užduodamas klausimas visai Lietuvos valdžiai, LR Seimui, LR Vyriausybei. Nejaugi gali būti taip, kad nei LR Seimas, nei LR Vyriausybė niekaip nežino, nemato, negirdi, nesupranta to klausimo esmės? Tai tokie Seimai, Vyriausybės, Prezidentai save nusirašo į nusikaltėlių gretas, nes gina NUSIKALTĖLIUS [1]. O juk straipsnis [1] yra viešas ir emailais išsiųstas kiekvienam Seimo nariui. Ar tokie yra reikalingi Lietuvai? Na nebent kaip nusikaltėliai atliekantys bausmes cypėse.

 

Taip Lietuvos valdžia palieka labai skaudų Valstybei klausimą naujai išrinktam prezidentui Gitanui Nausėdai. Didžiulė problema yra tame, kad jam gali tekti dirbi su NUSIKALTĖLIAIS žmogiškumui, pradanginusiems Deimantę. Pasakas apie įslaptintą vaiką gali sekti tik patys sau. Vaikas neturi jokių Valstybės strateginių paslapčių tik savo nežmonišką skriaudą. Tai nėra Valstybės paslaptis, tai viešai yra žinoma. Vaikai turi būti ginami, nes patys dar apsiginti negali. Lietuvos valdžia tik pagrobti gali pritaikydami cheminę ataką. Toks faktinis atsakymas. Ar ilgai taip bus?

 

Tai dabar stebime LR Seime spektaklį, kuris vadinasi „nauja koalicinė sutartis išversti iš „klumpių“ poną LR Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį, kuris taip pat yra visiškai kurčias ir negirdi to pačio klausimo „Ar dar gyva Deimantė?“, ir atsako, kad „nieko nežino“. Tačiau būdamas profesoriumi ir turėdamas LR Seimo pirmininko galias galėtų suprasti, kad tada, kai nežino, tai gali paklausti, kad ir buvusio LR Policijos generalinio komisaro Sauliaus Skvernelio, savo kolegos. Kodėl neklausia? Negali pasakyti, kad Seimo pirmininkas yra koks kvailys, labai logiškai atsako į žurnalistų klausimus, supranta klausimus [2] ir pabrėžia, kad jis rūpinasi Seimo  prestižu. Galima būtų tuo labai suabejoti, nes 2018-01-13 kartu su Seimo nariu Juozu Oleka, patenkinti atjungė N.F.Sadūnaitės mikrofoną, kad negalėtų užbaigti pasakyti, tai ką norėjo pastaroji pasakyti. Tai tokia pagarba tik ką paskelbtai Laisvės premijos laureatei sesei N.F.Sadūnaitei. Kažkaip atrodo, kad žmogus neturi jokios kultūros? O juk rūpinantis Seimo prestižu yra būtina atsakyti į Valstybėje jau 85 kartus per 7 metus užduodamą klausimą „Ar dar gyva Deimantė?“. Tai Seimo prestižas laikui bėgant tik smunka.

 

Tai kai Seimas, visi jo nelegitimūs nariai be išimties nenori, negali, nežino, nesupranta, nesidomi tokiu svarbiu klausimu, tai visi jų darbeliai, ginčai, draskymaisi dėl postų yra viso labo SPEKTAKLIS ir būtent todėl yra SMARVIŲ spektaklis, kuris vis dar smirda net kokių 10000 kilometrų atstumu. Ir iš tikro nieko talentingesnio, nieko protingesnio, sąžiningesnio negalima jų paklausti kitaip, kaip paklausė Deimantė „Ar Jūs žmonės ar ne žmonės ?“ Kol kas faktinis atsakymas: jie ne žmonės. Ir tikrai labai smirdi. Galimai siekia kokio nors Gineso rekordo?

 

 

  1. 2018-03-26 straipsnis „Seimo smarvėms“ (http://www.ekspertai.eu/seimo-smarvems95245/

http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas/#more-8107).

 

 

 

Pagarbiai dr. Jonas Ramanauskas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2019-07-04

Peržiūros: 5013

Komentarai   

+47 # jeronimas 2019-07-04 21:02
Is nueinancios magnolijos nebelieka nieko tiketis,nes atsakymo sulaukti -beprasmis siekis.Prezidentas kelis kart per 10 metu keites savo biografija,nelabai daug garbes nusipelnes clienas.O kai neturi vaiku,tai neturi ir supratimo apie vaikus,juolab ir atsakomybes pries vaikus ir anukus.Bet kalbant apie seimo valdytoja ,tai juk situacija visai kita??? Seimo pirmininkas turi vaiku,gal jau ir anuku?? Pagaliau nesigirdejo ,kad butu ir zmona pakeites i anukes tinkancia sekretore,kaip koks anusauskas,ar majauskas ar dar ten panasus erziliukai??? Gal sendien ir nereiktu seimo vada kamantineti del Deimantes,nes juk svarbesni reikalai kaip nebuti istekstam lauk is seimo ,uznugaros isduotam savo partdraugu ir kitu seime priskretusiu senbuviu??? Bet is naujai isrinkto Prezidento tikrai manyje like vilciu,kad garbingas seimos zmogus,vyras,Tevas,neliks abejingas atsakant i zmoniu klausima delDeimantes.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # TIKRAI 2019-07-05 09:54
nemanau, kad kas pasikeis.... 8)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Petras 2019-07-05 11:51
Cituoja TIKRAI:
nemanau, kad kas pasikeis.... 8)
Bet blogiau tai tikrai nėra kur.Pasiektas stalinizmo fašizmo lygis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # durneliui 2019-07-08 10:21
prie stalino buvo tvarka ir tokie iskrypeliai net miauktelt nespetu kaip stovet prie sienos,prie jo ekonomika augo,didziausios aukso atsargos valstybeje
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # Meistras 2019-07-05 10:05
Puikiai nušviesta situacija.
Bet DVASINIAI EUNUCHAI lindės ir toliau ANALE,apsimesdami negirdinčiai ir nesuprantančiais klausimo.
Jie ASKARIDĖS bijančios ŠVIESOS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-25 # Vladas lukosevicius 2019-07-05 16:19
Atsikabinkit, pedofilai, nuo svetimo vaiko.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # vladas lukosevicius 2019-07-05 18:10
TU VSD PEDOFILE vėlmano vardu rašai .... Palauk sėdėsi kartu su KGB šliuxxa Grybauskaite ir vaikpisiu Sadeku .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-21 # Vladas lukosevicius 2019-07-05 18:15
O tu jau pripažintas nepakaltinamu, kad toks drąsus pasidarei, pedofile.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # vladas lukosevicius 2019-07-05 18:20
Teks ir tau čiulpti bybius kaip Sadeckas Ūsui čiulpė Kleboniškio miškelyje ...
SU VSD vaikpisiu E. Tomaševskiu tūpsite iki gyvos galvos už nužudymus ir narkotikų platinimą ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # vladas lukosevicius 2019-07-05 18:13
KGB PROSTITUTĖS LAUKIA TEISMAI …… PRASKRIDO ŠLIUXA RINKIMUOSE EU PARLAMENTE , NES VISI GAVO MEDŽIAGĄ APIE JOS NUSIKALTIMUS ….
Vaikpisių bendrininkė , KGB prostitutė Grybauskaitė kartu su VALANTINU , VALIU ir Vilniaus m. apylinkės teismu , kuriam vadovavo L. Braždienė dangstė labai sunkius nusikaltimus ,,, užsakytas žmogžudystes , narkotikų platinimą ir nusikaltimus
prieš vaikus , smurtą , alkoholizmą , narkomaniją , vaikų prostituciją , prekybą vaikais , itraukimą į nusikaltimus , vagystes iš parduotuvių, kontrobandinių cigarečių platinimą vaikų globos namuose ....
ČIA JOS NUSIKALTIMŲ IRODYMAI ……… drive.google.com/drive/folders/1yZYVptOyaCw2ecxGHd c0wrkzKH5B0LMk
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-20 # Vladas lukosevicius 2019-07-05 18:16
Atleiskit, man asmenybės susidvejinimas, kartais pats nesuprantu ką rašau. Kai tik acto įkalu, darausi piktas ir neprognozuojamas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # vladas lukosevicius 2019-07-05 18:23
RUOŠKIS VSD PEDOFILE , muilo gabalą , jau nepadės tau KG prostitutė su pedofilo kličką turinčiu ,,dėdule,,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # vladas lukosevicius 2019-07-05 18:38
KOKĮ KYŠĮ GAVO KGB VALIUTINĖ PROSTITUTĖ GRYBAUSKAITĖ , SKVERNELIS , VALYS IR PAŠILIS UŽ TAI KAD DANGSTĖ PEDOFILĄ ? ……
D. Valys dangstė 28 metų pedofilą Robertą Prochorovą kuris sangulavo su nepilnamete Juste Jasudavičiūte , jai tada buvo 16 metų ir ji gyveno Vilniaus m. ,,Minties,, vaikų globos namuose .
17 metų ji jau buvo nėščia nuo šito pedofilo ir jau gyveno pas jį , o ne vaikų globos namuose .
J. Jasudavičiūtė būdama Šviekšnos socializacijos centre pardavinėjo nepilnametes pedofilams ir atiminėjo iš jų pinigus ir cigaretes .
Jei tai leido jau buvusi direktorė Gintarė Tučkuvienė ir auklėtoja Diana Maleckaitė .
ŠITĄ PEDOFILĄ R. PROCHOROVĄ IR JO SUGULOVĘ JUSTĘ LRGP PASLĖPĖ UŽSIENYJE KAIP IR STANKŪNAITĘ , KAD IŠSUKTI NUO ATSAKOMYBĖS ….
Visą medžiagą gavo visos ambasados , greit suras ir deportuos iškrypėlius .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # vladas lukosevicius 2019-07-05 19:52
Sveiki A. Dryžiau, parašykite viešai šito VSD iškrypėlio IP adresą kuris pasirašinėja mano vardu ir rašo niekšybes ir sudaro įspudį , kad aš bandau sumenkinti ir apšmeižti visus kurie kovoja už Deimantę ir su LRGP kuri klastojo ši Kauno pedofilijos bylą . .
Tai nebus joks istatymo pažeidimas , nes kituose portaluose po komentarais rašomas komentatoriaus IP adresas .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # šungrybiui 2019-07-06 00:59
gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-14 # Vladas lukosevicius 2019-07-06 01:02
Na ką aš sakiau, blogai man, nepykite labai, žmonės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # vladas lukosevicius 2019-07-06 01:46
Cituoja Vladas lukosevicius:
Na ką aš sakiau, blogai man, nepykite labai, žmonės.

TUOJ tau VSD iškrypėli bus gerai ,,, tik mulo didesnį gabal pasiimk ... Galvoji Pašilis išsuks ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # Vladas lukosevicius 2019-07-06 11:55
Matosi, kad patyręs, bet gal nesidalink savo įspūdžiais, nelabai kam įdomūs tavo iškrypimai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # vladas lukosevicius 2019-07-06 14:06
Cituoja Vladas lukosevicius:
Matosi, kad patyręs, bet gal nesidalink savo įspūdžiais, nelabai kam įdomūs tavo iškrypimai.

Tuoj pasižiūrėsime koks tu vladas lukosevicius , mentai pateiks tavo IP . Ruoškis muilo gabalą ir dideliems ieškiniams . Ispudžiais galėsi paskui pasidalinti ....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # Vladas lukosevicius 2019-07-06 16:25
Man tavo IP net ieškoti nereikia, tiesiai į namus užsuksiu, išsigimėli.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # vladas lukosevicius 2019-07-06 17:02
Cituoja Vladas lukosevicius:
Man tavo IP net ieškoti nereikia, tiesiai į namus užsuksiu, išsigimėli.

Sėdėsi kaip iškrypėlis kuris bendradarbiavo dangstant LRGP nusikaltimus prieš vaikus ir pedofilus ...
Aš tau organizuosiu linksmybes kartu su VSD pedofilu ir žudiku Tomaševskiu ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Vladas lukosevicius 2019-07-07 08:52
Nebegerk gal jau pedofile
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Tomas 2019-07-06 10:52
Deja, deja. Manau, kad kol bus valdžioje Skvernas, gyvas Dėdulė su savo Magnolija, mes neišgirsime tikro atsakymo, nes teisinė sistema uzurpuota šių veikėjų. Kodėl užslaptinti šie ir kiti KGB veikėjai, todėl kad baimės pilnos kelnės. Mes jų nevežim į Sibirą ar į kalėjimą, tegul gyvena, bet tiesa ir teisybė su teisingumu turi pradėti egzistuoti Lietuvoje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # vladas lukosevicius 2019-07-06 15:14
KAI TIK VISAS SEIMAS IR VYRIAUSYBĖ GAVO SKVERNELIO NUSIKALTIMŲ RODYMUS iškarto spaudoje atsirado straipsniai apie kažkada paimt jo kyšį ,kad nukreipti dėmesį ……

VAIKPISIO Sadecko bendrininkas S. Skvernelis laukia vaikučių juoko prezidentūroje .......
Skvernelis rovėsi į prezidentus , kad gauti neliečiamybę ir apsaugą , nes bijo keršto pagal istatymus ir be istatymų už žudikų , vaikpisių ir narkodilerių dangstymą .
Skvernelis turbūt irgi tratindavo nepilnametes kaip Sadeckas kurias VRM itraukdavo į agentūrinę veiklą , o paskui išsukdavo už pedofiliją , smurtą , vagystes , narkotikų ir alkoholio bei kontrobandinių cigarečių platinimą ?
Atsakysi pilnai , būsi teisiamas kaip iškrypėlis ......
ČIA YRA AUDIO IRAŠAI su Skvernelio dangstytų nusikaltimų prieš vaikus irodymais ………..
drive.google.com/drive/folders/0B3ZhRAPnTRNDOERUUnpmNnh2Vzg
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # vladas lukosevicius 2019-07-06 17:53
KGB prostitutė Grybauskaitė žinojo jau 2011 apie prekybą vaikais .
Oleg
2011 m. spalis 5 d. 16:19
Kam:
Laba diena p. V.Lukoševičius. Gavome Jūsų laišką adresuotą LR Prezidentei D.Grybauskaitei ir 1 teismo pirmininkui S.Juocevičiui(2011-09-26). Kadangi neradome galimybių su Jumis susisiekti (nepalikote nei telefono, nei adreso), tai ir norime tokiu būdu užduoti Jums kelėtą klausimų. Puikiai suprantome, kad Jus jaudinates dėl savo vaikų psichinės ir fizinės sveikatos, bet kodėl Jus parašėte būtent LR Prezidentei, o ne į kitą instituciją, ko tikites iš šio laiško ir ką planuojate daryti ateityje? Ar turite ryšius su savo vaikais? Jei ne, tai kodėl? Kodėl Jus manote, kad vaikus kažkas nori parduoti? Prašome Jus atsakyti į šiuos klausimus, bet dar geriau paskambinti man arba duokit savo telefono numerį ir mes jums paskambinsim.
Pagarbiai,
Operatyvinio skyriaus vyriausiasis specialistas
Olegas Karuba, mob. +370 698 35431
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Oi, oi, oi 2019-07-07 10:57
Ko nepadarys politinė pros.ti.tu.tė. KO NEPADARYSI DĖL PINIGŲ. NAUJAS R.VALATKOS DARBELIS. SKAITYKITE STRAIPSNĮ - "Rimvydas Valatka tapo „Tauragės kurjerio“ konsultantu".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # zenonas priekuliškis 2019-07-07 13:12
Pora medikų prasitarė, kad drg. S.Skvernelio akių sritis yra akivaizdus dauno sindromas. Kadangi virš akių yra smegenys, reikalui esant gali būti nepakaltinamas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # dr.Jonas Ramanauskas 2019-07-11 00:19
Pasiklausykime kas atsitinka, kai kartais tv žurnalistas pasako viešai tiesą: klausykite nuo 40sek. iki 1:14 sek. Viso 34 sekundes. Pasakė, kad gražioje Gruzijos žemėje ne vieta V,V,Putinui. Ir tai yra TIESA. Nėra reikalo kitaip kalbėti su OKUPANTU.
https://www.youtube.com/watch?v=inQXaWgO1vw

O ar nevertėtų ir Lietuvos anktikonstitucinius Seimo narius taip pat panašiai įvertinti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti